По-бърз растеж на косата - тема 8

  • 100 144
  • 755
  •   1
Отговори
# 360
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 171
Да ви попитам някоя русокоска ползвала ли е  матиращия продук на престиж
https://i.ebayimg.com/thumbs/images/g/RBUAAOSwCU1YnzSR/s-l225.jpg
Дали ще мога да го ползвам за матиране на кичури/косата ми е кестенява и си направих кичури тип белаж/
аз ги ползвах точно 2 пъти

ами за нищо не стават
сивото ми оцвети само два кичура

а перленото-нищо

# 361
  • SF
  • Мнения: 27 978
В нашия магазин има студено пресовано Кокосово масло - 25 лева на щанда на био храните.
Вместо да го ям, си го слагам на косата по дължините, без корените и какъв ефект да очаквам?

# 362
  • Варна
  • Мнения: 7 935
 Хидратирана,жива коса. bouquet

# 363
  • SF
  • Мнения: 27 978
Леле!
2 часа достатъчни ли са?
Има ли значение какъв шампоан ще ползвам после? Както и маска.

# 364
  • Варна
  • Мнения: 7 935
 Ами...пробвайте. Лично аз чист кокос ползвам рядко и спя с него. Нанасям го на влажна коса като избягвам корена. На сутринта косата буквално е изпила всичко и няма мазнотия. Мия с протеинов шампоан и после хидратираща илил балансирана маска с уклон към хидратация.
 
 Но всичко е до коса. Ако не ви хареса ефекта на чистия кокос/много момичета не ги устройва/ просто го смесете с шишенце аптечен глицерин. Е там вече грешка няма ефекта винаги е УАУ.

# 365
  • Мнения: 5 473
При мен също доста заглажда косата. Тоест няма го хвърчащия ефект и много лесно се разресва после. Честно казано май повече от два часа не съм стояла, така че явно на някои коси и така работи  Laughing

# 366
  • Бургас
  • Мнения: 9 593
При мен също заглажда,а това винаги е търсения от мен ефект. Mr. Green

# 367
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
Есме, аз нанасям кокосово масло и в корена - не ми предизвиква омазняване, дори напротив - косата след него е по-обемна, по-плътна, а къдриците ми са по-добре оформени, а не хвърчащи. Много помага при изтощена коса.  Peace Flutter

Може и да го ядеш, също - много е полезно.  Grinning

# 368
  • София
  • Мнения: 1 551
Момичета, а имате ли отзиви от маската с горчица? Имаше ли някакъв ефект и по колко време стоите с нея? В нета информацията е противоречива - от 5 минути до половин-един час.

# 369
  • Мнения: 466
Момичета, а имате ли отзиви от маската с горчица? Имаше ли някакъв ефект и по колко време стоите с нея? В нета информацията е противоречива - от 5 минути до половин-един час.
Аз я правих преди около месец, прави се 4 поредни седмици. Някакъв ефект уау не мога да намеря, може би трябва време. Първия път едвам издържах 5 мин.

# 370
  • SF
  • Мнения: 27 978
Есме, аз нанасям кокосово масло и в корена - не ми предизвиква омазняване, дори напротив - косата след него е по-обемна, по-плътна, а къдриците ми са по-добре оформени, а не хвърчащи. Много помага при изтощена коса.  Peace Flutter

Може и да го ядеш, също - много е полезно.  Grinning

Моята коса е къдрава, но я изправям, защото къдрците са ужасно грозни и разхвърчани. Ще го направя, ще прежаля 25 лева и ако ми харесват къдриците след него, няма да си я изправям известно време, защото съм й разгонила фамилията с това изправяне (преса или сешоар, а може и двете).
Цяла нощ няма да мога да издържа, но часове ще мога.

# 371
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 22 821
Аз стоя 3-4 часа събота или неделя, като няма да излизам, за да попие добре. После мия обикновено с хидратиращ шампоан и маска, но не ми става разхвърчана и лигава , като при прекомерна хидратация. Peace

# 372
  • Мнения: 523
Колко мл е това кокосово масло, че да е 25лв? В кауфланд и фантастико е по 7,8лв.

# 373
  • SF
  • Мнения: 27 978
Голям буркан на екощанда - може би е килограм.

# 374
  • Варна
  • Мнения: 7 935
 Е то ще отиде за години напред. На мазане отива по една лъжица не по половин кило  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт