Забременели след ин витро - Tема 35

  • 41 475
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19 687
Иначе до колкото знам е специализирал кардио, та бих му се доверила, той ако има нужда препраща. За мое щастие поне това ми се размина.
Затова, когато му казах, че съм ходила при Маринов на фетална ехокардиография, Сигридов смънка колко прост орган бил сърцето и не можела ли Михова да си го гледа Crazy Ми не съжалявам и грам, че отидох при Маринов, пък кой каквото ще да ми разправя.

# 46
  • Мнения: 6 538
Чувала съм само хубави неща за Маринов, ако имахме нужда и аз бих си завела детето при него.

# 47
  • гр.София
  • Мнения: 1 624
Аз ходих профилактично при Маринов. Нямах проблеми, но като бременна отидох веднъж и после заведохме и Алекс като стана на 2 месеца. Всичко е наред, но за мое успокоение го направихме

# 48
  • София
  • Мнения: 23 164
аз не бих разчитала на гинеколози да вършат работата на кардиолози.
може да отбележат проблем, но е добре кардиолог да го потвърди.
при мен така се получи, михова не хареса нещо и ме запрати при маринов.
вече досаждам на всичките ми бременни приятелки да не пропускат прегледа при кардиолог, 60лв и много спестени проблеми.
на моето дете много неща му бяха спестени от навременна намеса, започна си живота с лекарства за възрастни, но вече всичко е както трябва.

Скрит текст:
сигридов пък изобщо не е капацитет по всичко, вече се чудя откъде му се носи голямата слава.  Rolling Eyes
като родих моето дете из форума имаше една девойка, която роди детето си с липсващи пръстчета и май стъпало на едното краче.
само при него се проследяваше, а тия работи би трябвало да се гледат от 16 седмица та до края. още помня как броихме пръстчета на единия от прегледите.

# 49
  • Мнения: 6 538
И ние при Панайотова на всяка фм сме броили пръстчетата на ръцете и краката. Спомням си дори, че веднъж беше стиснал юмручета и не искаше да разтвори дланите. Е влизах и излизах в кабинета 3-4 пъти докато не се видяха 20 пръста. Въпреки че беше на последната фм и ги бяхме гледали преди това.

# 50
  • Сливен
  • Мнения: 4 048
Михова и тя ги брои по два пъти,бебока беше така добър да ги покаже от първия път.

# 51
  • Мнения: 1 545
Аз при Маринов водя бебетата. Следи ги от раждането още. Много е подробем. Доволна съм. Давам и аз глас за него.

# 52
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Моето мнение не е в подкрепа на Сигридов, а че специалист по ФМ би трябвало ако види нещо да препараща пациента към специалист, а не да взема прибързани решения. Сигридов е човек, не Бог, така че не приемам всяка дума за чиста монета.

# 53
  • Мнения: 6 538
Съгласна съм със Синеока, точно така е. Дори, когато се види нещо нередно много успокояващо за пациента е специалистът да се консултира с колега преди да ти обясни какво що. На мен например това ми подейства така, въпреки че пак се разтреперих цялата.
Скрит текст:
Последният ми преглед при Панайотова беше без час след отпуската й и тя ми беше казала от колко часа е. Отидох в първия й работен ден, като едва я дочаках да се върне от отпуската, точно като се сменяха Михова и тя. Като легнах и двете бяха в кабинета и когато Панайотова видя нещо нередно извика Михова да гледа и тя. Попита я за мнение какво трябва да се направи. И не, защото тя не знаеше какво вижда и какво трябва да се направи. Допита се до Михова точно, за да се почувствам в сигурни ръце, защото ми познаваше случая и знаеше колко се притеснявам още от преди, когато се разбра, че може да стане проблем. Просто съм възхитена от нея - и като човек, и като специалист. Хем показа отношение към мен, хем видя, какво ще стане месец преди това и взе мерки с чести прегледи Heart Eyes
За Сигридов. Все пак има и хора, на които много е помогнал, други са се разочаровали. Аз просто не исках да рискувам да ме наплаши и да търпя негативното му отношение към ин витрото, към Надежда и към дя ако изобщо му кажа и ако не е на кеф. Много пъти съм казвала, че се консултирам с него "дистанционно" чрез пациентките му, така че изобщо не отричам, че е добър. Не съжалявам, че не отидох при него обаче и си останах в Надежда при Панайотова заради горното.

# 54
  • София
  • Мнения: 509
Здравейте,
За сърчицето на бебето бях на кардиолог, при д-е Евтимова, абсолютно съм съгласна с горните коментари. Започвам да се притеснявам, когато един д-р започне да разбира от всичко.
Вчера бях на фетална морфология и най-накрая мога да се престраша да се запиша. Очакваме госпожица, в 22г.с. цели 435 гр. Терминът ми е 20.08. Дано всичко продължи да се развива така добре.

# 55
  • Мнения: 6 538
Добре дошла, Цвети, всичко ще е наред  Hug

# 56
  • Мнения: 4 005
Цвети, Hug
Браво на малката госпожица и все така добре да вървят нещата.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Цвети, добре дошла и да се гушкате по термин с малката госпожица  bouquet

# 58
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета. Като гледам термините на първа страница виждам, че сте заформили хубаво женско парти Simple Smile Та реших да се включа при вас и да добавя един син щъркел. Термина ми е на 26.07.17.
На всички родили - честито, а на всички в очакване пожелавам леко раждане и здрави бебоци.

# 59
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Добре дошли на новите щъркели ... До термин да си чакат доставката!

Електра, Сигридов има син, ин витро бебе е, изобщо не е против ин витро, нито донорството. Знаеш, че и аз съм с донорски с, знае случая ни, не е реагирал по никакъв начин. Даже много професионално не коментира нищо извън наличната информация.
Надежденците ги "мрази" според мен заради някакви лични дразги и несъответствия в мисленето. Своеволен е, не би търпял да му се налагат... Не е прав да го отнасят пациентите им. И все пак не винаги се случва ... Явно е до късмет хаха

Общи условия

Активация на акаунт