оргаметрил

  • 12 882
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Здравейте! Гинеколожката ми ми изписа Оргаметрил за предизвикване на цикъл 5 дни по 2 таблетки. Каза ми, че до 2-3 ще ми дойде цикъла. Днес е 4 ден от спирането им и няма никакви признаци да дойде, дори нямям ПМС. Какво се случва? Благодаря...

# 1
  • Мнения: 4 270
Здравейте! Гинеколожката ми ми изписа Оргаметрил за предизвикване на цикъл 5 дни по 2 таблетки. Каза ми, че до 2-3 ще ми дойде цикъла. Днес е 4 ден от спирането им и няма никакви признаци да дойде, дори нямям ПМС. Какво се случва? Благодаря...

На този въпрос, без каквато и да е информация, не знам дали някой може да отговори.

# 2
  • Мнения: 166
Извинявайте, незнам какво допълнително да кажа. Последнте 3-4 месеца цикъла ми все закъснява, а винаги е бил на 29-30 дни. Закъсненията от последните месеци са с по 9-10 дни. Всичко ми е наред, цитонамазката също. Гинеколожката ми каза, че може да е от стрес и т.н. изписа Оргаметрил. Започнах на 1.04 сутрн и вечер по 1 таблетка о 5.04. Гинеколожката каза до 2-3  дни че със сигурност ще дойде. Попрнцип имам ПМС дори доста тежък, като симптомите започват поне 1 седмица преди цикъл а сега нищо. На 24г. съм

# 3
  • Мнения: 4 270
Може да е от стрес, от драстична диета, но това са предположения.
Отиди на гинекологичен преглед с вагинален ехограф. Ако се налага допълнителен преглед, ще те насочат. Направи си изследвания на хормоните - гинеколожката ще ти каже на кои. Успех!

# 4
  • Мнения: 191
Пила съм оргаметрил и нямам спомен да съм имала ПМС. Просто изведнъж ти идва. Ако цикълът ми е естествен, ме болят гърдите около две седмици преди това. С оргаметрила това го няма.

# 5
  • Мнения: 466
Пила съм оргаметрил, аз го пиех 5дни по 3 хапчета и помня, че при мен дойде 10 дни след последното хапче

# 6
  • Мнения: 4 009
Преди няма и 3 седмици бях в същото положение,  със същата дозировка от лекар. Дойде ми на 7 или 8 ден, без признаци. Спокойно, изчакай още няколко дни, ще се появи Simple Smile

# 7
  • Мнения: 166
Благодаря много за отговорите Simple Smile Точно навреме за почивката ми...но здравето преди всичко!

# 8
  • Мнения: 5 820
   Би трябвало да дойде менструалният Ви цикъл скоро.

   Помня, когато ми изписаха Оргаметрил за регулиране на цикъла, от него получих странични ефекти: гадене, липса на апетит, позиви за повръщане, главоболие.

# 9
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Пила съм го 3 пъти и все ми идва след 5-6 дни, а лекарите наистина казват 2-3. Без симптоми, да.

# 10
  • Мнения: 5 820
Пила съм го 3 пъти и все ми идва след 5-6 дни, а лекарите наистина казват 2-3. Без симптоми, да.

   Като го спрях и на другия ден вече ми дойде.

# 11
  • Sofiq
  • Мнения: 719
Искам да предупредя за ужасен страничен ефект от това лекарство след 2-ия месец на прием: започва страхотно постоянно въртене на свят до състояние на полуприпадък. СЛед спиране на лекарството, ефектът отшумява за седмица.

# 12
  • Мнения: X
На мен ми идва на3-4 ден, строго индивидуално при всеки, до 10 ден след спирането тряба да дойде, няма повод за паника  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт