Имате ли отзиви за Premio travel?

  • 34 570
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Някой да е ходил в Китай с тях?

# 31
  • Мнения: 2
Два пъти пътувам с с Премио Травел -  до САЩ и Канада и до Турция -  и съм очарована. Миналата седмица се завърнахме от Кападокия и Анталия (5.11 - 13.11). Случихме прекрасно време.  Макар че посетените обекти бяха много и разстоянията между тях - големи, магистралите бяха чудесни и  организацията беше много добра и не се усещаше умора. Преживяхме малка авария, но шофьорът се справи перфетно, а на другия ден смениха и автобуса.  Хотелите бяха доста добри,  но имахме проблеми с интернета. Имахме чудесна екскурзоводка, Шерин - грижовна, жизнена ,  с чувство за хумор, от която научихме толкова много не само за всеки един от обектите, но и за историята, бита, културата на Турция въобще.
Единствена препоръка към българските организатори на този маршрут е да изискват предварителна информация от премащата страна за допълнителните екскурзии, които се предлагат на място. Това ще улесни  туристите в техния избор.
Като изказвам личната си благодарност към агенцията за цялостната организация на екскурзията, мога да препоръчам както въпросната дестинация, така и Премио Травел на всички онези, които искат да докоснат до  особената красота на Кападокия и да посетят част от градчетата на туристическа Анталия.

# 32
  • Германия
  • Мнения: 60
Здравейте,
Преди две седмици се върнахме от екскурзия до САЩ и Канада с туристическа агенция Премио травел. Изключително сме доволни и заредени с положителни емоции, благодарение на нашия прекрасен екскурзовод - Светла Шенкова. Изключително подготвен професионалист, страхотен човек и с невероятно чувство за хумор. Толкова отзивчив и любезен човек рядко се среща!
Впечатлени сме от програмата, подготвена от Премио травел. Разгледахме всички описани забележителности, а Светла през цялото време ни даваше информация, както в автобуса, така и извън него с предоставените ни слушалки още в началото на ескурзията. Хотелите бяха чисти, адекватни за цената, която сме платили.
Имам една единствена забележка към Премио травел - да не се фиксира час за връщане към хотела, по-удачно би било това да се преценява от самия екскурзовод на място, предвид това, че има по-възрастни хора. И както се получи при нас - налагаше се 40 души да чакаме две по-млади двойки, за да отпътуваме към хотела.
Препоръчвам екскурзиите на Премио травел и отново бих избрала тях за следващата ни дестинация. Simple Smile

Ами, хайде, ние вече се записахме за 18 септември, за западното крайбрежие на Сащ.Simple Smile))

# 33
  • Мнения: 250
Ако може да продължим темата, тъй като и екскурзиите отново са възможни. Преди дни се върнах от пътуване с Премио Травел до Ликия и искам да изкажа огромното си задоволство от пътуването с тях. Отново бих ги избрала, както и ги препоръчвам на приятели. Много коректни и добре организирани.

# 34
  • София
  • Мнения: 154
Ако може да продължим темата, тъй като и екскурзиите отново са възможни. Преди дни се върнах от пътуване с Премио Травел до Ликия и искам да изкажа огромното си задоволство от пътуването с тях. Отново бих ги избрала, както и ги препоръчвам на приятели. Много коректни и добре организирани.

Здравейте Astop, дали ще може да споделите малко повече впечатления относно тази екскурзия? Точно нея съм харесала и искам да заведа майка ми. Ще се радвам да споделите какво да очакваме Simple Smile

Благодаря предварително Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 24
Здравейте, бих искала и аз да споделя мнение за фирмата, макар и малко назад във времето.
В края на 2019 и началото на 2020 родителите ми бяха резервирали и платили на 100% екскурзия до Тайланд и Виетнам, включително допълнителни екскурзии. Тя трябваше да стартира в началото на март 2020 и една седмица преди това, заради динамичната ситуация с Ковид и конкретно новини за Виетнам, те решиха да не пътуват. Изпратиха писмо до фирмата, отделно се бяха опитали да говорят на място с управителя Емил Абазов, който всячески е отбягвал разговора. Изпратено е писмо и до КЗП, които препоръчват връщане на поне 20% от сумата, тъй като фирмата твърди пред тях, че е предложила толкова в началото - не е вярно. Не връщат дори и тази сума. И до момента. Лесно изкарани пари.
Та, имайте го предвид и преглеждайте внимателно договорите, които подписвате с тях.

# 36
  • варна
  • Мнения: 69
Здравей те на всички аз ходих със тях на екскурзия до Ирландия 8 дни беше всичко беше точно чакаха ни на летището  в София екскурзовода беше на ниво,шофьора ирландец беше на ниво,нямах ме никакви проблеми със фирмата всичко си беше точно.Но това ми е първа екскурзия със тях и останах доволна.

# 37
  • Мнения: 250
точни са. това са моите впечатления

# 38
  • Мнения: 11 075
Защо модераторите не зачистят темата, в която 90% от мненията са фалшиви, на новорегистрирани потребители с 0 мнения към онзи момент?! (Повечето от тях не са писали и в следващите 4-5 години.)

# 39
  • Мнения: 195
В пътуване до Турция с тази фирма се проявиха като селски хитреци, първо ни водеха в складове и магазини, а след обяд, когато градусите бяха към 40 ни караха да препускаме по историческите забележителности. Шефът на фирмата продаде телефоните ни на модерна студио и ни звъняха поне по 10 пъти на всеки номер, адски досадно беше.

Общи условия

Активация на акаунт