Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 10

  • 125 791
  • 870
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 437
Може да се пусне един къс цикъл на пералнята със сода. Всичко чисти.

От препарати за съдове съм най-доволна и аз точно от Fairy.

За канали ползва Mr. Muscle, но пакетчета на прах за почистване с гореща вода, но същата работа върши и сода, залята с оцет.

# 796
  • Мнения: 400
И аз си бях взела от кауфланд Пур. Някакъв кошмар е докато намикря гъбата и трябва пак да слагам веро. Аз съм доволна от Бинго и Ехо. Като споменахте и Бочко.На малката мия с него също е добър

# 797
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Преди време бяхте препоръчали препарат за фурни на Сано. Купих го, пробвах и се присъединявам към препоръчалите с две ръце - само напръскваш и забърсваш, и то стари замърсявания.

# 798
  • София
  • Мнения: 3 846
И аз съм доволна от препарата за съдове от dm, Денкмит. Ползвам варианта Sensitive, с бебето. Той поне няма аромати и оцветители.
Макар че последните неща, които разбрах за верото като цяло, доста ме притесниха... Много трудно се отмива, дори и една капка да сложиш на съдовете, трябва много вода, иначе всичко се отлага по съдовете, по храната и няма изкарване от тялото... А последиците са доста лоши от това. Sad

# 799
  • Мнения: 14 966
Момичета , взех си препарат за почистване на пералня от ДМ, но в указанието пише първото отделение да го ползвам за почистване на чекмеджето.
При мен всичко е чисто. Мога ли директно цялото количество препарат  да го бамна в машината , или да отсипвам  ?

# 800
  • Мнения: 950
По принцип да.Махни чекмеджето и огледай  отвора му.При мен поне винаги има отлагания по повърхностите  и особенно по отвора за водата.Почиствам ги  с концентрирания препарат и малка четка

# 801
  • Мнения: 10 210
Можете ли да ми препоръчате дезинфектант за седалката на тоалетната чиния? Проверявах с търсачката, но не видях да е коментирано някъде.

# 802
  • Мнения: 2 286
Момичета , взех си препарат за почистване на пералня от ДМ, но в указанието пише първото отделение да го ползвам за почистване на чекмеджето.
При мен всичко е чисто. Мога ли директно цялото количество препарат  да го бамна в машината , или да отсипвам  ?

Когато няма да ползвам едното разграфено за чекмеджето, го оставям в шишето.
Но можеш все пак да накиснеш чекмеджето.

Можете ли да ми препоръчате дезинфектант за седалката на тоалетната чиния? Проверявах с търсачката, но не видях да е коментирано някъде.
Аз ползвам на Аче или Доместос спрея, пръскам, оставям 15-тина мин и изплаквам с душа.

# 803
  • Мнения: 14 966
Благодаря ви ! Flowers Hibiscus
Ще си спазя цялата процедура , просто не исках да дърпам чекмеджето, и да овършея набързо , но...Мързел глава затрива , та и аз така.

# 804
  • Мнения: 10 210
hailie, благодаря ти. Аз търся дезинфектант, който да пръскам преди всяко ползване на седалката.

# 805
  • Мнения: 24 351
А не е ли по- удобно да си носиш еднократни седалки за тоалетна? В ДМ и в Джъмбо продават

# 806
  • Мнения: 10 210
А не е ли по- удобно да си носиш еднократни седалки за тоалетна? В ДМ и в Джъмбо продават
Това е много добра идея, благодаря ти! А дали стоят стабилно при седене, да не се разместват? Ще ги погледна задължително.

# 807
  • Мнения: 24 351
Тези от ДМ ги ползваме от години, хубави са

# 808
  • София
  • Мнения: 3 846
Благодаря ви ! Flowers Hibiscus
Ще си спазя цялата процедура , просто не исках да дърпам чекмеджето, и да овършея набързо , но...Мързел глава затрива , та и аз така.


Следващия път си вземи от праообразния препарат за почистване на перални в dm. Той няма опция за почистване на чекмеджето (за мен това е недостатък). Има мокра кърпа, напоена с препарат, за почистване на гумата и другото е прахче, което се изсипва в барабана.

# 809
  • Мнения: X
Хрумвало ли ви е да сипете малко дезинфектант за пране в един малък пулверизатор и да пръскате?
Аз така си пръскам в маратонките Simple Smile
Хем не трябва да се изплаква,хем дезинфекцира.

Общи условия

Активация на акаунт