храненето в столче

  • 3 018
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 821
В началото на 7-ми месец, ама седеше като варен макарон вътре и за ядене и дума не можеше да става, ама го оставях там да си играе. Иначе го храня в него от края на седмия, стои по-изправен вече.
В началото на седми месец, ама май повече си играеше там, още много клюмаше наляво и надясно и повече мажехме с яденето  Grinning Но свикна за няколко дни и сме ок  Grinning

Блонди, отговорила си 2 пъти Mr. Green...ама така е като се вадят стари теми Laughing

по въпроса...от 8ми месец седи стабилно и тогава я сложихме

# 46
  • Мнения: 4 621
От 6 месец Grinning

# 47
  • Мнения: 8 917
На 7-я месец я сложихме Peace И досега си го обича Peace

# 48
  • Мнения: 4 629
От 6тия месец, когато започнахме със захранването  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 3 787
Ние сме със Чиполино Гранд Комфорт,които имат 3 позиции на гръбчето.Сложих го на 6 месеца и нещо за първи път и направо се родих.Храненето стана много по-лесно и за двама ни.Оттогава яде само в столчето и дори се сърди ако искам да го храня другаде Laughing.

# 50
  • Мнения: 35
Аз го сложих в началото на 6-ия месец и даже го храних в столчето и той се чувстваше много добре. smile3501

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 01:53 от Vivi

# 51
  • Мнения: 742
Ние се харанехме в шезлонг feeding. Когато беше на около 8месеца ми дадоха един стол които се закача за масата беше ми мн удобен eat. там се хранихме до преди около 2мес. Но вече го махнахме и сега ако е дладна си сяда на машите столови и чака ако не си играем на гоненка и пак яде.

# 52
  • Мнения: 292
Да се похваля - от десетина дни сме си в столчето и си се храним прекрасно!
Шезлонгчето вече замина по направление при друго бебче Wink.
Голямо удобство си е столчето, а и като стои вече с нас на масата - цялата сияе милата - "барабар Петко с мъжете"!  Grinning

# 53
# 54
  • Мнения: 240
Ами то ние още папкаме само АМ но си купихме шезлонг , който има много положения за грабчето и под савсем малък ъгъл вече стоим в него.Хем ни е интересно и се оглеждаме хем си папкаме млякото и после си играем.Освен това ние повръщахме но от както се храним така под наклон е знамително по рядко.Разбира се когато започнем да седим седнали ще си набавим столче за хранене но засега препоръчвам шезлонг на всички.Така дори и за мама има малко свободно временце като се заиграе на него а и е постоянно пред очите ми.Дано не сам се отклонила много от темата. Hug

# 55
  • Мнения: 7 640
В началото я слагах в кошницата за кола и така я хранех.А стола купихме като беше на 6-7-8месеца (не помня вече).
и аз така

# 56
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
След шестия месец купихме столче. Не го ползвам винаги, защото често се храним навън, а когато пие от шишето, винаги е в мене. Но столчето ми върши работа за хранене с лъжица.

# 57
  • Мнения: 368
Аз мога ли тук да задам обратния въпрос - До колко време ползвахте столче за хранене ?

Защото аз съм решила да не купувам. Засега ми е мъка без столче , защото много се върти, та искам да разбера - ако още дълго ще се мъча да си купя столче, но ако е за месец , два - няма нужда.

# 58
  • Мнения: 7 474
До 2 , 6г. сме го ползвали newsm78

# 59
  • Мнения: 368
Браво на вас !!

Общи условия

Активация на акаунт