Накакви отзиви за *вили Ваня*- Поморие?

  • 23 707
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 217
Виждам,че заинтересованите следят новините. Simple Smile
Искам да попитам за дете на 4г има ли някаква отстъпка в цената и някакви кошчета за бебе предлагат ли се?
Ние миналата година минахме оттам,разгледах бунгалата-много чисто и приятно.Наистина малко теснички са,но си личи,че се подържа.
По-късно наши близки почиваха там и бяха много доволни-спокойствие от големия град.

# 16
  • София
  • Мнения: 11 116
От единствената снимка с виждащ се плаж в галерията на сайта плажа изглежда мизерен ?  Confused
Уважаема Гост Ваня, бихте ли публикували истински снимки от плажа !?

# 17
  • Мнения: 921
Не мисля, че цената от 40лв./вечер си струва за тези условия. Лично мнение, не го натрапвам, но личо аз не бих почивала там. За сравнение квартирите в Поморие вървят по 10-12лв. на човек/вечер в стая със самост.сан.възел. Като за деца правят отстъпки, така че 2 възрастни+ дете със сигурност ще излезе по-малко от 40 лв. Пък и в повечето квартири зимата си живеят хората, така че са поддържани и чисти. Заведения за хранене има в изобилие и не е необходимо да се ограничавош само с 1 заведение, ако не ти хареса кухнята, например. Щото вилите, за които става въпрос са доста отдалечени от града и ако трябва да се ходи за всяко хранене дотам и то с дете-хммммммм. Поморие е на полуостров, така че е заобиколен отвсякъде с море. Т.е където и да сте на квартира ще се близо до морето. А и не на последно място, ако ви се излиза някъде вечер или търсите развлечения със сигурност е по-добре да сте в града, а не да се чудите как да се прибирате по нощите (щото такситата не жалят). Въпрос на избор!!

# 18
  • Мнения: 1 849
Таня, всеки човек си има неща които харесва, а и сега повечето хора искат да избягат от града и да прекарат поне малко време след природата. За това има и такава конкуренция, за да може всеки да избере най-доброто за себе си. Мисля, че сравнението на цените е неуместно, защото предлагащите квартири в повечето случаи не плащат данъци и патенти и.н. и могат да си позволят да подбиват цените...
Лично ние бихме предпочели почивка сред природата, независимо, че храната е само от един ресторант, но това е въпрос на избор...Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 4 025
Таня, всеки човек си има неща които харесва, а и сега повечето хора искат да избягат от града и да прекарат поне малко време след природата. За това има и такава конкуренция, за да може всеки да избере най-доброто за себе си. Мисля, че сравнението на цените е неуместно, защото предлагащите квартири в повечето случаи не плащат данъци и патенти и.н. и могат да си позволят да подбиват цените...
Лично ние бихме предпочели почивка сред природата, независимо, че храната е само от един ресторант, но това е въпрос на избор...Wink
Подкрепям напълно Peace

# 20
аз бях там миналата година и това беше най-мъчитилната почивка на моето симейство.На няколко пъти ядохме в така нареченият и ресторант и мога да кажа, че освен всичко горе-споменато, което е истина кухнята също е ужасна.

# 21
  • Мнения: 9 483
Ще следя и аз темата, тъйкато от 2 години Поморие ми стана любимото за летуване градче.
Миналото лято бяхме 2 пъти там за по 10 дена Flutter
Ако са такива мизерни условията на въпросните вили, ви препоръчвам хотел "Св. Петър и Павел"-нов, широки и удобни стаи, намира се след санаториума и новия х-л до него /не му знам името Blush/, миналата година нощувка със закуска пакет от 5 нощувки нагоре беше 30лв стаята /края на август бяхме там/.
Ресторантчето беше супер-мн добра беше готвачката/готвача!
Сега ги дебна да офертират цени за това лято Mr. Green

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
MTV дай някакъв линк към този хотел, че нещо аз не намирам. Щото тези дни усилено съм тръгнала да търся място за нашата почивка.

# 23
  • Мнения: 9 483
Ами хайде заедно Wink
Моите мераци са за още от 15-20 юни-времето вече става за море, а там още не са се стегнали за сезона-демек е мнооого спокойно Peace
Ето линк:
http://peter-pavel.com/bg/

# 24
  • Мнения: 9 483
Ето и квартири, апартаменти, хотели в Поморие....
Има карта която е мн добра и можете да се ориентирате къде е съответния адрес Wink
http://www.pomorie.com/

# 25
  • Мнения: 934
Синът ми е влюбен в Поморие,
бяхме в апартамент в хотел Електра - приятен и тих хотел,
близо до източен плаж.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 15:13 от scorpios

# 26
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Така де,но много зависи какъв е ресторанта.Не мога да ям една седмица скара,картофи и риба,да не говорим за дете.
 Мога да съм на природа и без да ми се налага да тичам да пишкам в гората,защото тоалетната е една за много хора. Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 4 025
Много странно, все едно сме били на различни места.Ние ходим вече 3 години подред на тези вили(бунгала), все в различни бунгала сме били, всеки път сме си имали баня само за нас, с бързонагряващ бойлер.Винаги сме имали гардероб, даже миналата година искаха и тв да ни пробутат, ама ние го върнахме LaughingДа, много е тясно в самото бунгало, като се разпънат леглата(третото е изтеглящо се)едва се минава.Но пък е чисто и направо на плажа.А около бунгалата е  зеленина.Иначе, за храната- миналото лято всеки ден имаше готвено за обяд.Моята госпожица си го ядеше, ама тя е свикнала на готвено, а не на сухи неща.Виж , за вечерно време- предлагат само риба и скара и картофки и други полуфабрикати.Та ние вечер ходехме до Поморие, макар, че там пак картофки й взимах, че много ме е страх да не ми пробутат нещо развалено.

# 28
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Миналата година бяхме на Поморие и решихме да видим тези бунгалца,как изглеждат на живо.Ами на външен вид са добре,но по-скоро искам да си изкажа мнението за плажа.Толкова много водорасли на едно място не бях виждала,едва влязох веднъж да се изкъпя.А другото по-гадно нещо,което забелязах е,че страшно миришеше на тоалетни,не знам,но май канализацията на тези бунгалца се изливаше в морето(дано да греша)Та се намерихме много добра квартира в старата част и останах много доволна,даже тази година вероятно пак там ще отидем.Крайбрежната алея е достатъчно близо до плажа и е много по-чисто...
Това е мое мнение,разбира се!!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Лично мнение за онези, които все още се двоумят.

Била съм на гости на въпросните вили за 4-5 часа, не съм летувала там, но и не бих го направила, защото поне за мен е твърде компромисен вариант.
Като негативи забелязах същите неща, изброени по-горе:

- клаустрофобично миниатьорни бунгалца и санитарни възли. От вратата се скача на леглото. Никакво място за личен багаж. Камо ли необходимите за малки деца приспособления и аксесоари.

- мизерно ресторантче тип бирария на спирка

- плитък малък плаж, на пръв поглед подходящ за деца, но къде отива канализацията е риторичен въпрос..

- собственичката е определен типаж, с който не желая да си имам работа, поради неминуема конфронтация..


Общи условия

Активация на акаунт