Тест за овулация - въпроси / тема 6 /

  • 65 488
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 468
Момичета, случи ми се нещо неочаквано току-що. От вчера имам положителен тест за Ову, в понеделник пък фоликулът ми беше 16 мм, т.е. по всяка вероятност днес точно съм в Ову. Видях, че имам зацапване - розово към червено. За първи път ми се случва, на какво може да се дължи? Реално на преглед съм била в понеделник вечерта, нищо нередно не е видял АГ, освен че ще има Ову и хубава лигавица. Днес също тестът ми за Ову е положителен, но при мен всеки месец е така - два поредни дни + тестове. Това зацапване може ли да означава, че този месец има пречка да настъпи бременност? Благодаря предварително за информацията.

Не губи време, а действайте. Grinning Успех!

# 271
  • Мнения: 2 652
Препоръчайте ми добър тест за овулация който мога да си закупя от България? Предпочитам лентички.
Блу Дрийм Добър ли е?

# 272
  • Мнения: 61

https://www.farma.bg/oview-ovulation-test-5br.html

Препоръчайте ми добър тест за овулация който мога да си закупя от България? Предпочитам лентички.
Блу Дрийм Добър ли е?

# 273
  • Мнения: X
Здравейте! И ние със съпруга ми започваме опити за бебче. Решихме да опитаме с тестовете за овулация. Имам 2 въпроса. След като тестът за ОВУ е положителен след колко време трябва да се прави секс и колко дни? Гинекологът ми каза, че овулацията траела 10 ч. и за да мога да я "засека" трябва да правя по 2 теста на ден - сутрин и вечер. Това така ли е?

# 274
  • София
  • Мнения: 1 480
Здравейте! И ние със съпруга ми започваме опити за бебче. Решихме да опитаме с тестовете за овулация. Имам 2 въпроса. След като тестът за ОВУ е положителен след колко време трябва да се прави секс и колко дни? Гинекологът ми каза, че овулацията траела 10 ч. и за да мога да я "засека" трябва да правя по 2 теста на ден - сутрин и вечер. Това така ли е?
Здравей,
при положителен тест за О, действате същия ден и следващите 2.
Няма нужда да правиш по 2 теста на ден. Виж първа страница на тази тема - информацията е много изчерпателна.

# 275
  • Мнения: X
Здравейте! И ние със съпруга ми започваме опити за бебче. Решихме да опитаме с тестовете за овулация. Имам 2 въпроса. След като тестът за ОВУ е положителен след колко време трябва да се прави секс и колко дни? Гинекологът ми каза, че овулацията траела 10 ч. и за да мога да я "засека" трябва да правя по 2 теста на ден - сутрин и вечер. Това така ли е?
Здравей,
при положителен тест за О, действате същия ден и следващите 2.
Няма нужда да правиш по 2 теста на ден. Виж първа страница на тази тема - информацията е много изчерпателна.


Благодаря за отговора, huligankata! Има ли значение колко пъти на ден се прави секс през тези дни?

# 276
  • Мнения: 2 652
Здравейте! И ние със съпруга ми започваме опити за бебче. Решихме да опитаме с тестовете за овулация. Имам 2 въпроса. След като тестът за ОВУ е положителен след колко време трябва да се прави секс и колко дни? Гинекологът ми каза, че овулацията траела 10 ч. и за да мога да я "засека" трябва да правя по 2 теста на ден - сутрин и вечер. Това така ли е?
Здравей,
при положителен тест за О, действате същия ден и следващите 2.
Няма нужда да правиш по 2 теста на ден. Виж първа страница на тази тема - информацията е много изчерпателна.


Благодаря за отговора, huligankata! Има ли значение колко пъти на ден се прави секс през тези дни?

Има значение. Не повече от веднъж дневно.

# 277
  • София
  • Мнения: 11 502
А има ли значение в колко часа Thinking

# 278
  • Мнения: X
Здравейте! И ние със съпруга ми започваме опити за бебче. Решихме да опитаме с тестовете за овулация. Имам 2 въпроса. След като тестът за ОВУ е положителен след колко време трябва да се прави секс и колко дни? Гинекологът ми каза, че овулацията траела 10 ч. и за да мога да я "засека" трябва да правя по 2 теста на ден - сутрин и вечер. Това така ли е?
Здравей,
при положителен тест за О, действате същия ден и следващите 2.
Няма нужда да правиш по 2 теста на ден. Виж първа страница на тази тема - информацията е много изчерпателна.


Благодаря за отговора, huligankata! Има ли значение колко пъти на ден се прави секс през тези дни?

Има значение. Не повече от веднъж дневно.

Мислех, че трябва поне по 2 пъти Simple Smile))) По какъв начин повечето секс оказва негативно влияние - на сперматозоидите ли - разрежда се количеството?

# 279
  • София
  • Мнения: 11 502
Защо не попрочетете малко и не се пообразовате, а очаквате да се втурнат хората да отговарят на глупавите (да не кажа друга дума) ви въпроси? Не знаете деца как се правят, а как ще ги възпитавате и на какво ще ги учите - сигурно ви е още по-неясно. Излагате се.

# 280
  • Мнения: 6 342
То момичето пита как биха могли да ускорят процеса със зачеването. Иначе си им е ясно как се правят деца, че и по няколко пъти на ден  Grinning luvbed
 

# 281
  • Мнения: X
Защо не попрочетете малко и не се пообразовате, а очаквате да се втурнат хората да отговарят на глупавите (да не кажа друга дума) ви въпроси? Не знаете деца как се правят, а как ще ги възпитавате и на какво ще ги учите - сигурно ви е още по-неясно. Излагате се.

miamim, много ме изнервят такива "високообразовани" персони като Вас, тръгнали да слагат епитети на другите! Научете се интелигентно да общувате с хората, щом имате претенции да сте такава! Форумът е направен с тази цел - хората да обменят опит, едни имат повече, други по-малко. Щом въпросът е под "нивото Ви" - просто го подминете!

# 282
  • София
  • Мнения: 11 502
Аз съвет ви давам, вие се обиждате.

# 283
  • Мнения: 6 342
Моят пък съвет е 1 година да се забавляват и да не се занимават с глупости като тестове и О.  Peace
    Пък ако не стане за 1 година, ТОГАВА искат не искат, ще им се наложи и да четат и да се образоват.  Confused

# 284
  • Мнения: 5 468
Правете секс толкова, колкото ви се прави. Да определяте колко секс трябва да правите дневно, освен да затормозите процеса и да си развалите удоволствието, друго няма да направите.

И не съм съгласна с коментара, че за зачеване трябва задължително да се прави секс веднъж дневно. Колкото повече секс се прави, толкова повече се подобрява качеството на спермата.

Общи условия

Активация на акаунт