Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 16 тема

  • 109 595
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 480
Филър?
Линка не можах нещо да го отворя заради хоум сейф програмата ... Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 2 114
Chicci, от мезотерапиите и плазмолифта наистина ли не остават следи от боцкането?
След колко време се възстановява лицето?

Само веднъж ми се е случвало да имам синка около едното око от плазмолифта. Иначе при мен от боцканията се получава лек оток първия ден и на другия дек вече го няма. Първия ден има следички от боцкането при мноого внимателно вглеждане.

# 32
  • Мнения: 3 259
Chicci, благодаря  Peace Предполагам нямаш чувствителна кожа? Може ли да кажеш при кой правиш мезотерапиите и плазмолифта?

# 33
  • Мнения: 1 655
Благодаря за темата  Hug
Започнах с ХК когато бях на 37 г. Сега вече на 44 г. продължавам освен с нея, ботокс, мезоконци, мезотерапии.
Чета и следя какви новости има, но човек да може да се поддържа добре трябват определено доста средства.

# 34
  • Мнения: 2 805
Ами след 10-12 дни ще махаме конците, а за резултат окончателен аз бих изчакала поне месец, че миналия път малко по малко се отпускаха  Crossing Arms

Стискаме палци всичко да е наред сега  Hug


Момичета, ботокс дали има ефект при бръчки, кото не са дълбоки, а са като линийки?

# 35
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
...Момичета, ботокс дали има ефект при бръчки, кото не са дълбоки, а са като линийки?

Да, ако са мимически  Peace



...И да се оплача - гневната не се маха   дори и след ретуша #2gunfire


Къде я прави? Мускулът релаксира, но браздата стои или и мускулът не е повлиян?



... /само да вметна, че като си гледам снимки от двайсетте ми години, не мога да повярвам, че тогава все нещо кусури съм си намирала. Хубави сме си бе, оууууу!!!/

Аз сега си се харесвам повече от на 20г Simple Smile И от на 30г даже  ooooh!

# 36
  • Мнения: 558
Запис! За да не е само гол запис -винаги ми е било интересно, но по-скоро от чисто любопитство, обаче съм плаха и страхлива и само чета засега. А от няколко месеца насам, чета и събирам информация по-серизоно, защото явно ще ми се наложи вече нещо да направя. Тази година ще навърша "новите 20" и както до скоро изглеждах на 20 и няколко, така изведжъж забелязах остаряване, все едно с лихвите си платих. Натрупаха се стрес, умора, ЕГН и изглеждам уморена и изтощена. Нямам много бръчки, но имам всички други кожни проблеми - големи пори, пъпки (а нямах дори в пубертета), повяхнал тен, но най-много от всичко ме дразни увисването на лицето в долната част, както го наричат "бузи на булдог". Засега е леко и май основно аз си го виждам, но не искам да се предам, без да пробвам да се боря. Чета ви редовно, но от многото информация, се обърках. Не знам с какво да започна, дали филъри за назолабиалните или пакет легаси за контура? Нямам кой знае какви финансови възможности, за да пробвам безкрайно много неща и ще помоля по-опитните дами тук, да ме посъветват (много се надявам и Алена  да се включи - винаги дава, много полезна и изчерпателна информация). Какво е най-добре да направя за основния проблем - увисването, коя е оптималната процедура по отношение на качество-цена-ефект-трайност?
Благодаря Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 114
Chicci, благодаря  Peace Предполагам нямаш чувствителна кожа? Може ли да кажеш при кой правиш мезотерапиите и плазмолифта?

Напротив, имам много чуствителна кожа, реагира много бързо, склонна към зачервяване. Киселинни пилинги и други такива процедури изобщо не ми понасят. Аз не съм от София обаче и няма да сън ти полезна по отношение на специалист.

# 38
  • Мнения: 1 123
Melany99  Laughing като каза "косата боядисана", не можах да се въздържа
http://static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2017/04/tum … 88cd3af7__700.jpg
 Mr. Green

 alex_jp , ми аз си свикнах с порите, пък някак си Легасито им подейства добре. Е, няма пълно щастие, бориш пори - имаш пори, бориш бръчки - нямаш пори, имаш бръчки  Laughing кошмар какой то  Simple Smile

И да се оплача - гневната не се маха   дори и след ретуша #2gunfire


Сложи филър на гневната бръчка  #2gunfire и ще изчезне .

# 39
  • Мнения: 388

...И да се оплача - гневната не се маха   дори и след ретуша #2gunfire

Къде я прави? Мускулът релаксира, но браздата стои или и мускулът не е повлиян?
Сложиха ми ботокс в Дерма акт. Мускулът се е повлиял може би на 50% - искам да кажа, че пак мога да се сбръчкам, но не напълно. По-дълбоката се вижда, когато съм в спокойно състояние, а като се смръщя се вижда и другата.
Благодаря ви, момичета, за съветите, но май ще поизчакам с филъра. След няколко месеца като се наложи да се слага пак ботокс, ще видим как ще подейства и тогава ще реша. Наесен с песен, един вид  Embarassed

# 40
  • Мнения: 460
Запис! За да не е само гол запис -винаги ми е било интересно, но по-скоро от чисто любопитство, обаче съм плаха и страхлива и само чета засега. А от няколко месеца насам, чета и събирам информация по-серизоно, защото явно ще ми се наложи вече нещо да направя. Тази година ще навърша "новите 20" и както до скоро изглеждах на 20 и няколко, така изведжъж забелязах остаряване, все едно с лихвите си платих. Натрупаха се стрес, умора, ЕГН и изглеждам уморена и изтощена. Нямам много бръчки, но имам всички други кожни проблеми - големи пори, пъпки (а нямах дори в пубертета), повяхнал тен, но най-много от всичко ме дразни увисването на лицето в долната част, както го наричат "бузи на булдог". Засега е леко и май основно аз си го виждам, но не искам да се предам, без да пробвам да се боря. Чета ви редовно, но от многото информация, се обърках. Не знам с какво да започна, дали филъри за назолабиалните или пакет легаси за контура? Нямам кой знае какви финансови възможности, за да пробвам безкрайно много неща и ще помоля по-опитните дами тук, да ме посъветват (много се надявам и Алена  да се включи - винаги дава, много полезна и изчерпателна информация). Какво е най-добре да направя за основния проблем - увисването, коя е оптималната процедура по отношение на качество-цена-ефект-трайност?
Благодаря Simple Smile

Бих ти препоръчала мезотерапия. Приятелка имаше същия проблем с увисване на лицевия контур в следствие на отслабване +напредване на годинките и много добре се повлия от процедурата. Веднага забелязах промяната в лицето без да ми споменава, че си е правила нещо.  Peace Също така срещнах инфо за една процедура BDR, на която цената е доста добра и мисля да я пробвам скоро след празниците. Щом имаш пъпки и пори обаче консултирай се с дерматолог за тези проблеми. Най-добре ще те насочи към решението на проблема. Не забравяй и качествената козметика и здравословното хранене, пиенето на течности. Успех!  Hug

# 41
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
SitaraB, ти си почти, като мен, аз нямам разширени пори само Simple Smile

Според мен не започвай с филъри, те тук там ще опънат и ще създадат обем, но би било добре преди това да си се погрижила за кожата.

За порите и лифтинг ефект - най-удачно ми се вижда Вива. Зависи какъв ти е бюджетът, но ако решиш да го предприемеш наесен, когато слънцето вече се скрива, можеш да заделяш по малко. След това, като се разгърне ефекта, напролет - можеш да премислиш дали е нужно и друго - инжекционно. Много е вероятно да не се наложи, но не знаем какво е изходното положение - колко е зле Simple Smile

За пъпките - огледай козметиката, която ползваш - дали няма нещо с минерално масло или парфюм в нея, който те дразни  Peace Съдържат се и в дегримьори и почистващи продукти  Peace

# 42
  • Мнения: 3 480
Аз сега си се харесвам повече от на 20г Simple Smile И от на 30г даже  ooooh!

Бих искала и аз да кажа същото. На 20 слагах само спирала, малко гланц или червило, буквално преди да изляза; на крак. Не съм имала кой знае какви пъпки. Лицето ми наистина се поизчисти повече след първото раждане. Само че размерът ми на чашката на сутиена беше с 2 размера повече, отколкото след второто кърмене. Целулит тогава имах само на дупето. Бях кльощава тогава, не минавах 45 кг без усилия, направих и няколко снимки и постери за една фирма за климатици  Joy Joy Косата си я боядисах за първи път точно тогава. Имах и по-малко бенки, няма да обсъждам въобще състоянието на кожата, енергията и т.н. А да, и пиех твърд алкохол. С бира  #2gunfire ! И ползвах нивеа за лице, това ми беше цялата козметика като изключим лакове за коса и т.н.

# 43
  • Мнения: 684
Включвам се и аз с моите си размисли.

През декември намравих по 3 процедури Легаси на лице и крака. Много странно - след първите процедури усещах стягане, озаряване на лицето, прибиране на краката... Но след вторите и третите процедури като че ли започна обратен ефект  Cry
Дори си мисля, че на лицето ми станаха видими назолабиални бръчици, а преди Легаси-то нямаше такива. Краката сега си ги намирам дори по-отпуснати, в сравнение с преди процедурата (а в последните 9 години нямам колебания в теглото).

Сега виждам,  че много от салоните препоръчват по 6 процедури. Декември пакетите бяха по 3. И сега съм в дилема - дали да направя още 3 на лице newsm78. А дали този път ще има подобрение или пак не  #Crazy

Или да си сложа е филър в тези назолабиални линии, които ме дразнят и да не рискувам?

От Вива ме е страх, не мога да го преодолея  Embarassed

А някой може ли да каже нещо за Свръхзвуково отслабване в Хил клиник? Имам спомен, че преди време имаше 1 положителен отзив, но дали след това и някой друг е ходил?

 bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 5 198
Добре, въпросната Златка е на колко, 31-2 години макс,  а вече ползва    ботокс.  Нали му дават срок 10-15 години newsm78
Аз се отказах от Легаси. Мисля за ХК в пачи крак и чело.
Предполагам в Хил клиник или Нирвана, ще ми предложат нещо хубаво,нали?
И друго, да питам.    Споделиха ми ,че от ХК, след като мине действието,  кожата ставала 2пъти по изтощена и "свлечена". Така ли е?

Общи условия

Активация на акаунт