1001 НОЩ - Binbir Gece/ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР, НОВИ ПРОЕКТИ - ТЕМА 260

  • 33 650
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 28 118
Добро утро!
Причините за отровителството във "Великолепният век" и в "1001 нощ", за които писах по - рано, нямат общо с това, сега. Подбудите на Чарлз са много различни от тези на Еда. Той би отровил която и да е друга жена на мястото на Азизе, за да унищожи зависимостта на Тефик от нея.
Трудно ми е да си представя, че Тефик ще приеме Леон сред партизаните и няма да го издаде на гърците. Във фрагмана го виждаме при групата на Мехмет.

Не съм сигурна дали снимката не е обработена допълнително







Хубав ден! Hug


Скрит текст:

# 691
  • Горски извор
  • Мнения: 5 010











 Hug Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

# 692
  • Мнения: 14 571
 Grinning

За радост на душата! Stop Stop Stop

# 693
  • Мнения: 5 688
Здравейте, момичета!

Трудно ми е да си представя, че Тефик ще приеме Леон сред партизаните и няма да го издаде на гърците. Във фрагмана го виждаме при групата на Мехмет. ]
Да, Лу, и аз не знам как би го приел Тефик. Но наистина не виждам смисъла Леон да стои при групата на Мехмед. А Джевдет очевидно има някакъв замисъл, затова и аз гадая. Grinning За какво му е на Джевдет Леон да стои при Мехмед, че и неговите двама юнаци са в тая група? newsm78  А в трейлъра предполагам е при тях, защото търси контакт с партизаните, пък и къде другаде да отиде.  Друг възможен  отговор е да го е пратил при градската групичка, за да държи настрани Ставро, който също души там, т.е. информацията от Леон да изпреварва тази от Ставро. Тогава ще имаме сблъсък Леон- Мехмед. Всъщност такъв сблъсък при всички случаи ще имаме. Mr. Green

Спирам да се правя на криминален писател, пожелавам ви прекрасен ден и хуквам по задачи Grinning Hug
Една Кара Фатма в хубав съвременен тоалет- на церемония по връчване на награди Simple Smile


Последна редакция: вт, 09 май 2017, 10:18 от oncee

# 694
# 695
  • Горски извор
  • Мнения: 5 010




симпатяга Naughty Grinning

сигурно си нямат кърлежи в тази трева Joy Joy Joy


огин върка гашка палииии Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 696
  • Мнения: 13 491
Здравейте!  Hug Hug

Този четвъртък ще бъдем без Халит, така ли? newsm78
Canary Warf в Лондон е много хубаво място - само за бизнесмени...  Peace
Успешни сделки му пожелаваме!  Peace Peace

А тук продължаваме да се чудим - за отношенията в семейството на Азизе,
за отровата и решението на Ефталия, за Леон и музикантите начело с фанатика Мехмет... newsm78





Между другото, по-примитивен вид пушка с окуляр (или както се нарича сега снайпер)
е имало още през 18 век.
bowuu

# 697
  • Мнения: 14 571
 Grinning



          

Последна редакция: вт, 09 май 2017, 17:01 от vera17

# 698
  • Мнения: 13 491
Гифче. Simple Smile

https://twitter.com/jahtoknow/status/861864306438270976



Берг като бременна - не съм виждала снимката досега. newsm78



Кученца...  Simple Smile

Последна редакция: вт, 09 май 2017, 17:42 от jupetrov7

# 699
  • Горски извор
  • Мнения: 5 010





https://www.facebook.com/BerguzarrKorel/videos/1442634695799970/
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 700
  • Мнения: 5 688
Прибрах се и заварих трейлър 2 Peace
https://www.kanald.com.tr/vatanim-sensin/fragmanlar/vatanim-sens … -bolum-fragmani-2

Луда работа! Grinning #Crazy Море от любов, поне 3 такива  морета видях, обачееее- Ставрос май надуши Джевдет! Twisted Evil
Нуран много забърза събитията! Ази май пита Джевдет по основния въпрос Sunglasses А Леон откри телеграфа. Shocked

# 701
  • Мнения: 14 571
 Grinning

За всичко споделено.... Hug Peace Hug

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 167
Опссс и аз сега го видях трейлъра на фейса Simple Smile На Ставро му е време за лоботомия ако  и да нахлузи бомбето и той Отдавна ми мирише че няма да има втори сезон ( да не ставам лош пророк))но ситуациите евентуалните почти ги издоиха Остава Вероника да разбере за детето Тефко да се представи пред Аллаха ,на Ефталия и баща и да им свършат мъките по един или друг начин Якуп да отвей бомбето на Чарлз и нашите хора да се разберат най- сетне Simple SmileМалките  двамата се разбраха гледам и Али Кемал и Йълдъз са на път да свият байряците Доколкото четох отгоре отгоре историческите факти още малко могат да точат ревлюционерската сага Освен....ако не извадят някое протяжно маане- да хванат Джевдет и да идат 6-6 серии докато Азизето или нинджата геройски го освободят

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 167
Превод на първия фрагман;
Момчето : Пише, пише. Националния  пакт. Пише за решението на  депутатите 
Хамилтън: С всички останали този път ще се занимавам аз полковник и към никой няма да бъда милосърден
Хамилтън: Тази  мисия  може да ръководи само такъв  силен  командир като вас
Василий: те ще напуснат територията
Джевдет: А какъв  е нашия  аргумент, командире?
Василий: А моята  заповед нима не е  аргумент?
Леон: Аз бих искал да бъда на ваша страна
Мехмет: Помогнал ни - благодаря Но това е всичко Не можем да се доверяваме на този човек
Хилял: Вероника се  е опитала да се самоубие
Момчето : Дойдоха на помощ!
Тевфик: Моята жена не може да е забъркана в тази работа
Хамилтън: Кой знае ? Наглеждай  медсестра Азизе.

# 704
  • Мнения: 28 118
Онче, благодаря! Hug  darkroze, bouquet

 hahaha hahaha Смешно ми е. Поне от фрагмана, в епизода може да не е.

https://twitter.com/vicsnape/status/861985762904080384























Тук вече става страшно #Cussing out 25 епизода никой не проследи Джевдет и сега толкова елементарно - Ставрос понеже е цивилен, успя. Wink Да не би на актьора да му се налага спешно напускане на сериала. Mr. Green

https://twitter.com/Foto_00/status/861984398052388864









_________________



Общи условия

Активация на акаунт