МАC & Sephora - 40 тема

  • 106 588
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Благодаря за новата тема bouquet bouquet bouquet bouquet,нищо няма да купувам засега,подкрепям мнението на Аглая.Не ми се трупа. bouquet

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Благодаря за темата! Hug
Изобщо не съм се ориентирала какво ще излиза, но ще огледам задължително бронзиращите пудри.

# 17
  • Мнения: 1 195
Много ми хареса колекцията на Шанел.. също новите бронзанти на Герлен. Но едва ли ще купя нещо, и аз съм претрупана.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 856
Благодаря за новата тема! bouquet

От летните грим колекции очаквам с нетърпение матиращата бронзираща пудра на Герлен и Терракота сън трио, доколкото разбрах месец май ще бъдат заредени и тук.

Последна редакция: чт, 13 апр 2017, 23:43 от veka

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Копче, молива за вежди на Лореал, който препоръча в предната тема е страхотен, благодаря ти! Hug Hug

Да попитам- търся мнение за скраба за устни на Гламглоу /така ли се пише правилно/?

# 20
  • Мнения: 35 968
май нищо ново не искам
добре съм се запасила с какво ли не и дори кутийки и принтове вече не ме привличат

# 21
  • София
  • Мнения: 4 751
Не съм ги гледала, други неща са ми по-интересни сега Simple Smile Със сигурност нещо от Les beiges колекцията, която си ми е тотален фавприт за лятото, откакто излезе. Heart Eyes

# 22
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Да ви кажа честно хич и не гледам какво ще излиза, че съм се претрупала от години и така е по лесно. Ignorance is bliss.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
И аз не съм в час с летните колекции, не ме и интересуват. Не ми се и гримира особено, наблягам на грижи за кожата напоследък. 

Последна редакция: пт, 14 апр 2017, 20:38 от Анонимен

# 24
  • Мнения: 2 188
И аз не съм в час с летните колекции, не ме и интересуват. Не ми се и гримира особено, наблягам на грижи за кожата напоследък. 


Едно към едно и при мен.  Grinning
Но чета темата, може пък нещо да ме заинтригува, все пак.

# 25
  • Мнения: 31 197
Аз пък се завърнах с пълни сили към грима. Разноцветен, силен, пролетен, много ми е кеф да се гримирам. Бях престанала почти, но сега се правя всеки ден и все по-цветно. Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 5 566
Нищо неси харесах непреодолимо силно от летните колекции. Но това незначи, че нищо няма дали взема. Ще видим.  Wink

Благодаря за новата тема.  bouquet

# 27
  • Мнения: 3 248
За сега нищо не съм харесала от летните колекции, ако на живо нещо успее да ме впечатли, може и да взема.  Peace

# 28
  • Мнения: 44
Здравейте Simple Smile Някой има ли информация дали в нашата Сефора са заредили или ще зареждат новата палитра на бенефит Cheek parade?

# 29
  • София
  • Мнения: 24
Здравейте Simple Smile Някой има ли информация дали в нашата Сефора са заредили или ще зареждат новата палитра на бенефит Cheek parade?
Здравей. Още като излезе палитрата, питах Сефора и казаха, че нямат информация за зареждане на този продукт. Поръчах палитрата от House of fraser и дойде за една седмица с превозвач без никакъв проблем Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт