Смешки от форума 27

  • 130 096
  • 735
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 15 515
Па ако роклята е от колекцията на Мечо - Омуртаг, 100% ще я засенчи.  Joy
Па ако е спала и с младоженеца, както се случва в американските филми, спукана ѝ е работата на булката. Crazy

# 286
  • Германия
  • Мнения: 1 094
Цитат
Компания 6 човека и няколко деца

Ами да, децата не са хора! Crossing Arms

# 287
  • Сф
  • Мнения: 12 343
И едно гениално прозрение:

Цитат
За да се научиш да свириш на музикален инструмент не се изисква никакъв талант...точно като да хванеш мотиката е ! 

# 288
  • София
  • Мнения: 12 489
Хахаххаахах  Laughing Laughing

# 289
  • Мнения: 15 739
И едно гениално прозрение:

Цитат
За да се научиш да свириш на музикален инструмент не се изисква никакъв талант...точно като да хванеш мотиката е ! 
Значииии аз с мотиката съм факир и вече ми е ясно защо вииинаги съм искала ьа свиря на китара. И съм пробвала, ама преди мотиката. Сбъркала съм реда явно...

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 5 162
Цитат
ПАРАЗИТИТЕ СЕ СЪБИРАТ В ЧЕРВАТА НА ПЪЛНОЛУНИЕ,ЗА ДА СЕ РАЗМНОЖАТ.ЗАТОВА ПРОЧИСТВАНЕТО Е НА ПЪЛНОЛУНИЕ.

# 291
  • Мнения: X
Иха, на пълнолуние значи  Joy Joy Joy

# 292
  • Мнения: 446
Цитат
ПАРАЗИТИТЕ СЕ СЪБИРАТ В ЧЕРВАТА НА ПЪЛНОЛУНИЕ,ЗА ДА СЕ РАЗМНОЖАТ.ЗАТОВА ПРОЧИСТВАНЕТО Е НА ПЪЛНОЛУНИЕ.
Хахахаха  Joy Joy Joy Joy

# 293
  • Мнения: 15 515
Интересно ми е, когато не се размножават къде се събират?

# 294
  • Мнения: 9 702
Иха, на пълнолуние значи  Joy Joy Joy
Като върколаци са Laughing

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 5 162
Според "компетентните" и "просветените" - във всички други органи. И темата за паразитите във форума си е не смешна, ами направо страшна, но за жалост няма как да цитирам една част от абсурдите, тъй като противоречат на правилото да не се носят тук медиински проблеми. Ето ви още две неща оттам:
Цитат
Хиляди пъти написахме, че изследванията мн често НЕ показват наличие на паразити, но ги има. Ако не си си правила Основно Пречистване последните 6месеца, значи ИМАШ паразити.
Цитат
Процедурата:
 В 2 часа през нощта (тогава паразитите се активират и пробуждат) ставаме и изпиваме сладкия ликьор. Паразитите обичат сладкото, а алкохола ще ги „опияни“, те ще се отпуснат от стените на червата ни и ще започнат да се реят свободно в тях. Затова точно 30 минути след изпиването на ликьора трябва да вземем очистително с незабавно действие. Това може да е или английска сол или рициново масло. Но добре е всеки да пробва преди процедурата дали тези 2 очистителни имат незабавно действие (на някои хора дори не им влияят). Очистителното ще избута навън всички реещи се паразити. Желателно е да седнем в леген с топла вода, защото паразитите обичат топлото и натам ще се насочат.

# 296
  • Мнения: 604
От това последното съм втрещена и безмълвна  Shocked Shocked Shocked

# 297
  • Мнения: 15 515
Баси, горките паразити. Събудиш ги посред нощ, напиеш ги, те започват да се реят блажено и бам - издри**ваш ги. И за капак ги давиш в леген с топла вода. Много насилие, много нещо. И всичко това на пълнолуние, направо истински хорър.

# 298
  • София
  • Мнения: 4 328
страх ме е да си легна newsm43
ще ме събудят в 2 посреднощите Cry

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 5 162
И пак от прословутата тема за паразитите:
Цитат
Най компетентните в много теми от форума просто имат или бан или други заплахи.
То това е тенденция в цялата ни държава - да се гонят умните, компетентните и образованите... Само някой умен да се отличи от другите и веднага ще се намери някой завистлив и тесногръд майстор да му разкаже просташката игра...
Цитат
ВСЕКИ ИМА ПАРАЗИТИ!  #Crazy Гъбичките са паразити, кариеса е паразит

Последна редакция: чт, 22 юни 2017, 23:37 от Козирогче

Общи условия

Активация на акаунт