Смешки от форума 27

  • 126 894
  • 735
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
Пиши по 50 емайла  на ден

# 436
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Цитат
Здравейте. Искам да заземя леглото си и търся конец от сребърни/медни нишки. Идеята е да дам конеца на шивачка и да ми ги вплете в чаршафа или покривката на матрака и да го свържа към земята (живея в къща). Ако някой знае откъде да купя такива нишки/конци, нека сподели

Гениално!  Peace
И ко прайм когато чаршафът/покривката стане за пране? Разкачаме?

# 437
  • София
  • Мнения: 11 489
Цитат
Измамник е меко казано. Това е злобен, арогантен и алчен простак. За него посветих стихотворение.
Шарлатан
Мазна, редичка коса.
Златен ланец на врата.
Бутилки варена трева.
Всичко тва за сто лева.
Шарлатан, шарлатан.
Мазен чичко шарлатан.
Шарлатаре, шарлатаре.
Гнусен селски шарлатан.
Цери рак бан бадева.
Доктори виновни за това.
Самочувствие до небеса.
Селска злобна простота.
Шарлатан шарлатан.
Гнусен чичка шарлатан.
Стоян е мазен шарлатан.
Майката му да иба.


Цитат
Здравейте. Искам да попитам за една рецепта. Пиши 4 бр. Филе от пангасиус, а реално имам 2. Трябва ли да намаля и останалите продукти за панировката?

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 12:39 от miamim

# 438
  • Мнения: 14 635
Какъв талант!С подходяща музика,ще стане хит. Sunglasses

# 439
  • Мнения: X
Продължение от същата авторка с рибата...
Цитат
И още нещо по въпроса за рибата слагате ли в панировката царивично брашно освен пшеничното? И как да размразя рибата, момичета? Моля ви, дайте помощ . ...

# 440
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Продължение от същата авторка с рибата...
Цитат
И още нещо по въпроса за рибата слагате ли в панировката царивично брашно освен пшеничното? И как да размразя рибата, момичета? Моля ви, дайте помощ . ...
Това е несериозно Tired
 Joy Joy Joy Joy

# 441
  • Мнения: X
Зададени са въпросите в темата ?Въпроси всякакви?. Явно потребителната е напълно сериозна. Сигурно и е за сефте да се завърти в кухнята.

# 442
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Аз се смятам за пишман готвачка, но явно има и по-зле от мен.

# 443
  • София
  • Мнения: 62 595
Като прочета такива неща си викам, щом такива хора напълно задоволително оцеляват и се справят, значи има надежда и за мен.

# 444
  • Мнения: X
Може точно това да не е правила преди, и аз бих питала нещо подобно. Никога не съм готвила пангасиус (и едва ли ще сготвя точно това), бих се чудила дали няма да се разлигави филето при размразяване и да се разпада при паниране.

# 445
  • София
  • Мнения: 11 489
След първия ѝ въпрос останах с впечатление, че май май нищо не е правила Grinning

# 446
  • София
  • Мнения: 6 173
Може точно това да не е правила преди, и аз бих питала нещо подобно. Никога не съм готвила пангасиус (и едва ли ще сготвя точно това), бих се чудила дали няма да се разлигави филето при размразяване и да се разпада при паниране.
А ще питаш ли за количеството на продуктите в панировката, щом рибата ти е 1/2 от количеството по рецепта?

# 447
  • Мнения: X
Не, защото съм гнуслива и не бих съхранила панировка. Но ето, че я посъветваха да си прибере каквото остане. Също задавам елементарни въпроси. За нова рецепта, ако няма поне десетина коментара на опитали как им се е получило и какво са променили с какъв резултат - питам, нещо супер елементарно може много да обърка нещата.

# 448
  • Мнения: 3 961
А защо трябва да се съхранява панировката. Просто се слагат по-малко или както в случая на половина от продуктите.

# 449
  • Сф
  • Мнения: 10 666
Нормални ми изглеждат въпросите за рибата от младо момиче вероятно.Не на всеки му идва отръки готвенето, еле пък риба.

Общи условия

Активация на акаунт