Смешки от форума 27

  • 126 921
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 657
Цитат
Днес бях при Георгиев е се стреснах  35 Този учебник е пълен само със задачи и изчисления и изпитът бил такъв. Освен това щял да даде някакви допълнителни неща да ги правим вкъщи и да му ги пратим. Абе много на сериозно я е взел тази дисциплина...


 Crazy Пях му чайката!

Учебник, пълен със задачи!
Че и изпита щял да бъде такъв!


 Crazy
hahaha hahaha hahaha
Някой пишман студент тепърва открива предмета, по който ще държи изпит съвсем скоро?
Ама пък и тези преподаватели, какво само се излагат? Вместо да ги питат как се казва предмета и айде дай си книжката, сигурно и конспект са им приготвили  Twisted Evil

# 91
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Не съм по темата, ама не можах да се сдържа на "Пях му чайката"  Joy Моя ще го оцени, ще му го споделя. Той си има  "Да му бера лайката!"  Mr. Green

# 92
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
  Hug нямам заслуга.
чула съм го някъде и Blush нали съм дама...

още малко образУвателни воли и неволи

Цитат
Аз съм в специалност Право, при нас графикът е така нагласен,че сериозните лекции са вечер, някои упражнения са в събота. Като цяло е много гъвкаво, работят много хора. Отделно можеш да сливаш 2 години в една супер лесно

Брало си'й сичката лайка!  Wink

# 93
  • София
  • Мнения: 4 328
ах, на какви "елегантни ругатни" ме научихте в този форум Mr. Green
до днес знаех само "под ягодите" Simple Smile

# 94
  • Мнения: 2 695
 още малко образУвателни воли и неволи

Цитат
Аз съм в специалност Право, при нас графикът е така нагласен,че сериозните лекции са вечер, някои упражнения са в събота. Като цяло е много гъвкаво, работят много хора. Отделно можеш да сливаш 2 години в една супер лесно

И след такова обучение гарантирано ще станеш министър на правосъдието  Shocked

# 95
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
ах, на какви "елегантни ругатни" ме научихте в този форум Mr. Green
до днес знаех само "под ягодите" Simple Smile

Айдее, още едно ново за мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 96
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
 още малко образУвателни воли и неволи

Цитат
Аз съм в специалност Право, при нас графикът е така нагласен,че сериозните лекции са вечер, някои упражнения са в събота. Като цяло е много гъвкаво, работят много хора. Отделно можеш да сливаш 2 години в една супер лесно

И след такова обучение гарантирано ще станеш министър на правосъдието  Shocked

най-малко,  но само ако си учил задочно Peace

# 97
  • Мнения: 2 136
Пропускат, че госпожа Цачева е работела като платен партиен секретар в голям завод. По-възрастните знаят какво е рабфак, та така е влязла в СУ.

# 98
  • Мнения: 690
Цитат
Имах страхотна събота, но сега кучката пръдна под масата.

# 99
  • Мнения: 446
Цитат
Имах страхотна събота, но сега кучката пръдна под масата.
На първо четене ме остави в ступор, но после паднах от смях  Joy Joy Joy

# 100
  • София
  • Мнения: 12 006
Цитат
Имах страхотна събота, но сега кучката пръдна под масата.
2 пъти го прочетох, докато се уверя, че наистина съм прочела правилно и установих, че още първия  път съм го прочела правилно, ама останах ей така  Shocked после така Joy!

# 101
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 074
Цитат
Изоставената превенция на психичното здраве взима своите жертви...

 Blush много ми харесва.

# 102
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 391
Цитат
Имах страхотна събота, но сега кучката пръдна под масата.
2 пъти го прочетох, докато се уверя, че наистина съм прочела правилно и установих, че още първия  път съм го прочела правилно, ама останах ей така  Shocked после така Joy!

Майтап, ама знаете ли как смърди пръднята на кучето  Crossing Arms Нашата като фъсне, излизаме от стаята!

# 103
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Хора, моето куче не съм го усетила, бог да я прости душичката, загина нелепо, обаче отскоро имам котка и като фъсне верно става страшно! Докато се усетим, че е котката..се изпотрепахме от обвинения и душене! Joy Значи не е до порода, а до екземпляр , дорогие товарищи! Joy

# 104
  • Мнения: 10 874
Цитат
Цитат
Малко глупав въпрос, но...Има ли някаква опасност, когато зъболекарят работи с машинка, когато има гръмотевици?  newsm78 Mr. Green
Има, може да се стресне от силния гръм и да направи по-голяма дупка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт