Смешки от форума 27

  • 130 096
  • 735
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 12 489
Цитат
много момченца карат количка за кукли с кукла в нея и не виждам нищо лошо в това .По скоро е някакъв бащин инстинкт да си играят на татковци

# 241
  • Мнения: 3 782
Не разбирам смешката?

# 242
  • София
  • Мнения: 12 489
Деца с бащин инстинкт Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 3 782
Ааааа. Аз, понеже съм чувала за момиченца " майчински инстинкт", та не ми направи впечатление.

Последна редакция: чт, 08 юни 2017, 14:46 от Nickkie

# 244
  • Мнения: X
Родителите на едно съседско дете се бяха пощурили да търсят светло синя количка. Като е момченце, поне количката да не е розова.  Grinning

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 4 968
Родителите на едно съседско дете се бяха пощурили да търсят светло синя количка. Като е момченце, поне количката да не е розова.  Grinning

И кукличка-момченце сигурно са му търсили..  ooooh!

# 246
  • Мнения: 10 690
Родителите на едно съседско дете се бяха пощурили да търсят светло синя количка. Като е момченце, поне количката да не е розова.  Grinning

И кукличка-момченце сигурно са му търсили..  ooooh!

Не му трябва. Моя позната беше намерила на сина си зелена количка за кукли. Буташе си я празна детето. Важното беше бутането, а не "бащинският инстинкт".

# 247
  • Мнения: X
Страх ги е детето да не се зарази с геизъм. Peace

# 248
  • Мнения: 10 690
Страх ги е детето да не се зарази с геизъм. Peace

Моля те, шЪ умрЪ от смях. Той, синът ми, с по-голяма сестра като беше на възраст между 1 и 3 години, умираше да си слага фибички на главата, да пробва полите на кака си и т.н. Едва по-късно осъзна, че е момче -  сега само колички, компютър и футбол му дай.

# 249
  • Мнения: X
Моля те, шЪ умрЪ от смях. Той, синът ми, с по-голяма сестра като беше на възраст между 1 и 3 години, умираше да си слага фибички на главата, да пробва полите на кака си и т.н. Едва по-късно осъзна, че е момче -  сега само колички, компютър и футбол му дай.

Да, децата имитират. Мама бута количка - момченцето и то иска. Само казвам, че оставам с впечатление, че всякакви такива родителски страхове са всъщност на базата на страха, че детето ще порасне хомосексуално. Обикновено страхът е за мъжкото потомство, а малките момиченца минават метър ако искат колички и пистолети. Но ако синът иска да лакира нокти, настава трагедия.  Laughing

# 250
  • Мнения: X
За голямата ми дъщеря що коли, пистолети и саби съм купувала, не искам да си припомням просто. И крокито с играчка, задължително за момче. Малката е пълна противоположност. В момента ме врънка за нова рокля. До преди няколко дни се тръшкаше, че иска изуствен маникюр. Би се ужасила от крокито за момче. Да има как все ще е през огледалото, а още няма шест. Не ми се мисли какво ще е като порасте още малко и влезе в пубертета. Всичко е много индивидуално и е период, през който преминават децата ни.

# 251
  • Мнения: 11 491
О, това ми е много познато - но при нас баща им изпадна в див ужас, като ги видя пред блока да посягат към куклите на комшийчетата. Пък то у нас само момчешки играчки, и те, милите, като невидели...тъкмо се добраха до заветната "момичешка" играчка, и за беля - баща им се прибира към входа. И като ги видя, като позеленя ... как ме изгледа свирепооо ... и веднага, естествено, им беше разпоредено да оставят играчките, или да се прибират.

Но, те когато са малки, не разбират лудите мисли на лудите си бащи!. По- скоро, са любознателни. ММ специално се притесняваше да не му се подигравали комшиите. МА и той луд, какво да кажа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 252
  • Мнения: 3 782
Смешки от много стара тема, която някой вдигна в СО:

Цитат
да разкажа как моя ми подари годежен пръстен. Понеже не е по романтиката и аз се го опреквам, решил и той да направи нещо романтично. Та заведе ме на едно вирче в планината, взехме си китайска кухня и той нашия, решил да го сложи в прекрасно мазния ориз. Аз го нанизах с вилицата и като го видях си помислих- ха късмет- на китайката пръстена е паднал в ориза. После разбрах, че е годежният ми пръстен, а мъжът ми се разсърди, защото повече съм се радвала като съм си мислела,че е на китайката.

Цитат
аз за един рожден ден на милото му поръчах масажистка вкъщи, като предварително му казах да чака изкъпан и по бельо. Той, обаче не знаеше за масажа, и като му звъннала на вратата мацката, си помислил,че съм му поръчала проститутка, та беше малко разочарован

# 253
  • Мнения: 2 531
Разочарован, че не е била проститутка ли?

# 254
  • София
  • Мнения: 12 489
Цитат
аширики аколи мисля че се казва бактерията

Общи условия

Активация на акаунт