Смешки от форума 27

  • 130 095
  • 735
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
Месото нямало нито една магическа съставка, която да не можем да намерим в растенията.
някой сети ли се да го пита за Б12?

Има движение сред веганите, според които Б12 не е необходим, правиш си го сам в организма или че е възможно набавяне от растителен източник.

Младежите ги разбирам, на 20 имаш нужда от кауза. Виж, някои към 40-годишни, които еволюираха от "миролюбив веган" към "веган-аболюционист" като някои форумки - хич.

# 616
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 754
не е от форума, но е по темета: на американските внучета беше обяснено, че месцето на скарата у дома е веганско и могат да го ядат.
те са деца на 7 и 8 години и толкова разбират, но бабата, дето сътвори този бисер, ме разби.
като върна лентата, тя беше войнстващ веган за около 45 минути Trollface

# 617
  • София
  • Мнения: 572
"Захарта в колбасите се слага за да им придаде червен цвят, а и е консерватор, доколкото знам."

А аз все си мислех, че е либерал

# 618
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 754
Охх, ще се побъркаме с тези конферентни разговори.  ooooh!

Момичета, това е телефонът. http://www.technomarket.bg/products/09078718
Като цъкнеш на картинката, се вижда в по-голям размер. Може ли да кажете дали този hook switch го виждате изобщо?  ooooh!
     Kuppi si smartfon , 2017 sme...

любимото ми!
някой се метне в темата с плонж, прочел-недопрочел първата страница даже.
Simple Smile

# 619
  • София
  • Мнения: 6 885
любимото ми!
някой се метне в темата с плонж, прочел-недопрочел първата страница даже.
Simple Smile

Чукчите са повече Simple Smile 
Трябваше през цитата ти, на който умишлено не си скрила дати и автор, да отида в темата, от която е, за да видя защо си го постнала тук (пляскащо се по главата човече). 

# 620
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 754
то и от цитата се вижда, че въпросът е от 2013 година, а отговорът от днес Simple Smile

# 621
  • София
  • Мнения: 6 885
Точно затова се присъединих към чукчите Simple Smile

# 622
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 754
Simple Smile

# 623
  • Мнения: 2 695
Чукчите са повече Simple Smile 
Трябваше през цитата ти, на който умишлено не си скрила дати и автор, да отида в темата, от която е, за да видя защо си го постнала тук (пляскащо се по главата човече). 
Не си сама Yum
+1

# 624
  • София
  • Мнения: 12 488
Цитат
Ами различно беше при мен. При ултразвука апарата мина през вагината, докато с ехографа само върху кожата отгоре го прекара.

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 5 162
Цитат
Като цяло повечето градчета в прованса са умрели. По главната се мотат мангали и глигани с колички. Горди, че са семейни с деца. Чакат мъжо да даде пари за мляко. 
Хората бягат към София и чужбина.

# 626
  • Мнения: 15 736
Оф, прочетох я тази госпожа вчера и аз...

# 627
  • Мнения: 2 695
От коя тема е този бисер?

# 628
  • Мнения: 15 736
Да се оплачем, но не го намирам и вероятно са го замели...

# 629
  • София
  • Мнения: 9 850
Да се оплачем, но не го намирам и вероятно са го замели...
Там си е.

Общи условия

Активация на акаунт