Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 165
Аз пия нескафе 3в1

# 166
Аз не пия и не разбирам от кафе, но моят мъж се е запалил по кафе "Дъбов".
Дъбов или Дабев?

# 167
  • София
Аз не пия и не разбирам от кафе, но моят мъж се е запалил по кафе "Дъбов".
Дъбов или Дабев?
Йордан Дъбов
https://dabov.coffee/jordan-dabov/?lang=bg

# 168
  • Варна
Чак сега откривам темата, а имам нужда от помощ...търся наситено, силно, не кисело кафе на зърна. Би било перфектно, ако е до 40 лв. килограма.

# 169
  • София
В момента съм на черното Bianchi Adore, не е кисело,100%арабика. Хубаво е, не съжалявам, че го взех.

# 170
  • София

Тази Лаваца истинска ли е?

# 171
# 172
Купих си пакет от 200 гр.на Costa, номер 6  пише, че е арабика. Да видим.

# 173
  • София
С какво овкусявате ( в работата) нещо на стайна т.? Тези сметанки читави ли са или имат консерванти...
Говоря за кафе от робот,  където всичко е сухо...и мисля ако пускам чисто - да го добавям с нещо по-читаво.

# 174
  • Варна
И аз наскоро открих Costa Coffee. Правя го в кафеварка. Много добро.

# 175
Здравейте, някой дали може да препоръча мляно кафе с препечен вкус? От скоро имаме кафемашина (старичка, но все е нещо) и все не успяваме да си намерим "нашето кафе". Не обичаме киселият вкус, а този на препечно. Имаме едно любимо Corsini Elite, но него не го намирам смляно никъде (пък и на зърна си е скъпичко). Дали знаете някоя алтернатива?

# 176
  • София
Скоро бяхме случили на такова препечено. Не съм 100 процента сигурна, но май беше Pellini Cremoso.

Общи условия

Активация на акаунт