Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 639
Може ли да ми препоръчате хубаво кафе подходящо за джезве?
Kurukahveci Mehmet Efendi

Благодаря!

# 511
  • Мнения: 12 750
Е то ако Кока-кола са го взели, това обяснява нещата Grinning
За мен е много зле, като най-евтините Лаваци примерно.
Коста направо си наследи Лаваца, Кока Кола започнаха да го предлагат в момента в който спряха да предлагат Лаваца. Таргет групите ще да са им близки на двете марки.

# 512
  • Мнения: 1 746
Може ли да ми препоръчате хубаво кафе подходящо за джезве?
Кафе Дъбов-Колумбия Финка ла Мария
Чудесно е за джезве, но е желателно и да е смляно фино.

# 513
  • Мнения: 19 012
Пробвах и 10-ка Коста мляно, мисля че 8 ми харесва повече. Кафеварка ползвам само.

# 514
  • София
  • Мнения: 639
Може ли да ми препоръчате хубаво кафе подходящо за джезве?
Кафе Дъбов-Колумбия Финка ла Мария
Чудесно е за джезве, но е желателно и да е смляно фино.

Благодаря! Отдавна се каня да пробвам на Дъбов, но има толкова много видове, че ми е трудно да реша кое.

# 515
  • Мнения: 301
Моето мнение за кафето на зърна е,че почти всички от ценова категориа около 40 лв/кг ( на промоция между 20-25 лв. )  са ми почти едни и същи. Пробвах Кафява Лаваца,Коста тъмно изпечено ,Чибо сицилиано,Лаваца Черни опаковки с лилаво и черно с кафяво-разликата е минимална. Мисля следващия пакет да е Лаваца ОРО-някой го беше похвалил.С Делонги автомат съм.

Здравейте,
Сравнено с кафето Costa, Kimbo Napoli е в ПЪТИ по-ароматно и вкусно на автомат машина, пробвайте го, пускат се редовно промоции на кафето.

Успех! Simple Smile

# 516
  • Мнения: 747
Подкрепям мнението за кафето Кимбо. Наскоро си купихме за пръв път тази марка, беше на доста изгодна промоция в супермаркета и останахме впечатлени. Комбинацията е точно по мой вкус - 75 на 25 в полза на арабиката. Мога да кажа, че вече открих моята марка кафе.

# 517
  • Мнения: 3 771
ЛаваЦа ОРО е добро. И ние сме на него от повече от половин година.

# 518
  • Мнения: 1 453
Ние миналата седмица взехме Кимбо еспресо Наполи. Много ни хареса. На 25 лева го взех, и жалко, че беше последен пакет, иначе бих взела още един. Преди това бяхме с Dallmayr espresso d'oro - също много добро, но Кимбото ни харесва повече.
С автомат сме.

# 519
  • Варна
  • Мнения: 1 783
Аз все още залагам на кафе Ришар. Не знам, свикнах ли му, ама не сменям. Пробвах с какво ли не, по-бюджетни да го кажем - не става. Дъбов ми е с поръчка и докато ги опитам, че да нацеля моето, дълга и широка.

# 520
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз от няколко месеца взимам Дъбов. Похвалиха ми Vedra - https://vedrastore.com/specialty-coffee



Взех тези 3 за проба. Още не съм го тествала - дано ми допадне.

# 521
  • Мнения: 469
Аз от няколко месеца взимам Дъбов. Похвалиха ми Vedra - https://vedrastore.com/specialty-coffee

Взех тези 3 за проба. Още не съм го тествала - дано ми допадне.

За първи път чувам за този магазин за кафе. Благодаря, че ги сподели, веднага поръчах да ги пробвам и аз! Simple Smile

# 522
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
Лаваца черна пия, много си я харесвам. Сега с Орото са на чудесна цена от 7 лв в Кауфланд за мляно от 250гр. Но Орото не ми допада толкова.

# 523
  • София
  • Мнения: 1 583
Здравейте! Мога ли да се възползвам от темичката, за да не правя нова Simple Smile

Другия месец ми предстои пътуване в чужбина при роднини, но имам огромен проблем с кафето. Те не пият кафе, нямат кафе машина, а аз не мога да си отворя очите без ароматна чаша чисто еспресо. Обаче тъй като ще ми се наложи (няма откъде да си купувам, докато стигна до най-близкия магазин, ще съм се събудила отдавна Grinning) и мислех за разтворимо кафе. Нищо не разбирам от него, сигурна съм, че и най-доброто сигурно ще ми бледнее пред еспресото, НО! Може ли да ми препоръчате качествено разтворимо кафе без захари, без да ме боли главата после от химиите вътре, нещо, което максимално вие можете да определите да се доближава до еспресо? Четох какви ли не мнения за чибо, якобс, давидоф....днеска гледах 20минути на щанда в Кауфланд и накрая си тръгнах с празни ръце. Много благодаря!

Едит: забравих да кажа, че не обичам кисело кафе, а горчиво. Coffee

# 524
  • Мнения: 9 656
Може просто да до вариш на котлона като едно време Simple Smile не мога да помогна за разтворимото кафе, не съм пила отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт