Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 353

  • 63 994
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23 378


Сетих се за написаните думи на Тек "Тек обича Ейлюл"  и какво каза - " Нищо няма да се загуби. Където и да отидеш, вълните ще ги донасят до твоя бряг"

Когато има обич, добри чувства - те не се загубват в необятния свят, ами винаги намират хората които ги чакат.

Щастлива е фенката, че се е снимала с Енгин. Но мнението ми е, че усмивката не е само за нейната лична снимка. Усмивката е за всички фенове, защото вече е споделена по целия свят. 

И действително вече е различен - това си е Енгин.  Даахан остана в галерията - любими екранни образи пресъздадени от него. Да е жив и здрав, и когато реши нека ни разкаже следващата вълнуваща история.

# 46
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



Тъгата.... Heart Eyes

    



И Енгин. Heart EyesВесел, свеж.Поне така изглежда. Heart Eyes

Момичета,  Hug

Приятен ден.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252


Три дена със сина му даде Текин, след това чака Селви...

# 48
  • Мнения: 23 378


Днес - ден за пълен релакс.  Ама аз все си намирам какво да правя...  ooooh!
По този повод се сетих за един много важен пропуск в празничния спойлер на Хаяско  Two Hearts При всичката вкусотия дето беше сложила - барем един адрес да имаше...  newsm53 Щяхме подобаващо да уважим предложеното.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252




Знаете ли кой има днес РД - Даахан Сойсюр. Щеше да навърши 36 години.
Дали е мислено да се отпразнува РД на Даахан в евентуалния 14 епизод - никога няма да разберем. Би било естествено, всички заедно да го отпразнуват и това да съвпадне с последния, трети ден даден от Текин.
Размисли на една клавиатура.

# 50
  • Мнения: 3 244
Здравейте,момичета! Hug Hug Hug
В този студен и дъждовен ден е най добре да сме си в къщи на топло и пред компютъра.
Добре, че сценаристката даде малко време на Даахан да бъде щастлив със семейството си
и сина си.




Тук Енгин в играта си е первъзходен!
Лек ден, момичета!

# 51
  • Мнения: 2 293
Здравейте и от мен момичета. В последния почивен ден навън е студено, но аз ви желая много усмивки, ведро настроение и много положителни емоции.
 Благодаря Марианка за усмихнатата снимка на прекрасния ни Енгин. Много ни е хубав. Да е жив и здрав и дано скоро ни зарадва с ново предложение за сериал или филм.
 Аз да си призная все още не съм гледала финала, но къщата ми е пълна с народ, но утре когато всеки си поеме задълженията ще се насладя на последната серия, колкото и тъжна да е тя. Не искам да ме виждат как ще плача, защото ме се подиграват и ме мислят за луда.
             
           Хубав ден на всички, макар и дъждовно и студено.

               

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252


https://twitter.com/Dian_Aprril/status/853488520677265408

Вчера сложих този анонс от индонезийските фенове. Сега има и видео - да не забравите да си пуснете звук. На плаката пише: Преследвайки Енгин




Посетили са и "Кухнята на розата".

# 53
  • Мнения: 1 285


Привет в този дъждовен, последен празничен ден!

Надявам се, че и за вас няма нищо по хубаво от лошото време, щом е почивен ден.
За мен реално е по натоварен от делниците, защото едни гости идват, други си отиват
и така през тези два дни. Но аз обичам празниците и намирам, че няма нищо по прекрасно
от това да си сред любимите хора. newsm51
Вероятно чак утре ще се посветя на Даахан и финала на сериала, за да го гледам на
спокойствие и съсредоточено.
За вас не знам, но на мен новата визия на Енгин в частност гладко избръснат много ми
харесва. Късата коса го прави много младолик.




Знам, че някои от вас тъгуват за дългата му коса, но за мен тя красеше Керим и си остана
негова запазена марка. Добре, че Енгин сменя визията си за всеки проект. По този начин
винаги има нещо специфично и отличаващо го от предходния образ, правещо го разпознаваем
и незабравим. newsm10
Лек, успешен и усмихнат ден на всички. newsm51

# 54
  • Мнения: 20 905




             
Цитат
Преследвайки Енгин

Браво на тях. Heart EyesСигурно човек се чувства по друг начин, след като е посетил тези места.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252


Керим - Даахан. Никога не може да се сбъркат по визия, както и останалите герои на Енгин.



https://www.instagram.com/p/BS4CuBdjLet/?taken-by=erdalbali

Ердал Бали е сложил тази снимка в инстаграма си: Хубави хора и добри нови работни места.

Последна редакция: пн, 17 апр 2017, 14:30 от mariana51

# 56
  • Мнения: 1 285

Момичета, прочетох нещо във фейсбук страницата на Енгин, което много ме впечатли,
защото за сетен път се уверявам, че сме си изградили много правилно мнение за него.
Знам, че доста от вас са го прочели, но вероятно има и такива, които не са, та за това си
позволявам да го сложа в нашата тема, за да достигне до  повече почитатели на Енгин.




„ Доста странна птица съм. Трудно харесвам и се доверявам…. Чепат характер! Почти винаги съм резервирана! Понеже прочетох, нещо, с което не съм съгласна и не е вярно, реших да напиша МОЯТА ИСТИНА. Една дама е написала , че Енгин Акюрек не е харесван в Турция, защото е прекалено свит , потаен , капризен.. въпреки таланта си! Не мога да се съглася тотално с това мнение. Аз съм го виждала на живо, като малки срещи-поне 5 пъти. А „виждането“ отдалеч- многократно…. Работата ми е такава, че поне няколко пъти месечно водя групи в различни краища на Турция. Понякога едно от желанията на клиентите е да се посети някой сет. От туроператорската фирма имам указания , че на клиентите трябва да се угажда, да се прави всичко възможно да остават доволни… Отиваме.. Ако е възможно си вземат автографи , правят си снимки всеки със своя любимец. Ако ли не , гледат отдалече. Аз просто си върша работата. Но и аз съм човек и трупам впечатления. Това ходене по снимачни площадки започна отпреди може би 5,6 години. А в последните години е едно от задължителните желания. Виждала съм на живо една част от турските актьори. Не, че това означава нещо. Просто като страничен наблюдател и преводач съм разбрала , че не всичко е такова , каквото изглежда.. Има актьори , които са с такова самочувствие , не можеш да ги доближиш. Суетни до безобразие….не приемат подаръци , дават автографи само върху професионални фотографии.. Имат се за „ велики“. Други от тях обръщат внимание, но са някак изкуствени, протоколни. Не желая да бъда съдник, затова няма да говоря с имена. Трети- при срещи с фенове искат едва ли не да ги третират като божества. Да , разни хора , разни идеали….Към тях обръщението е на господин, на вие, охрани, специален режим за срещи…. Но има и една такава категория, но са единици- „истински хора”, има се предвид естествени, честни, открити. Истинските хора имат поведение, което отговаря на вътрешното им състояние и не се опитват да го маскират или прикриват. За съжаление, трудно е да сме сигурни дали това качество е налице. Проблемът идва от относителността на взаимоотношенията. Не можеш да кажеш , че от няколко срещи за по 15 минути си опознал човека , но все пак. Един от тези актьори , които е оставил у мен прекрасни впечатления е Енгин Акюрек. Никога досега не съм видяла от него лошо отношение към когото и да било. Напротив! Няма охрани , няма изисквания. Мил , внимателен , отзивчив към хората. Ръкува се с всички, прегръщат го, радват му се…. Никакви фамилиарности. Носят му какви ли не снимки.. подписва ги. Затрупват го с подаръци. Нямам идея какво прави с всичко това , но ги приема с благодарност и ги прибира в колата си. Докато до някой турски актьори е трудно да се доближиш , камо ли да се ръкува с теб , да ти обърне специално внимание дори за 2 минути. Това е истината. Изслушва всички мнения. Дори пита какво мислят за това или онова….Отношенията му с хората са непосредствени , простички.. Нито много скромен , нито самохвален! И с него човек се чувства комфортно. Излъчва доброта. Има чувство за хумор и приема шега. Нито веднъж не го видях да мрънка , да е намусен…Преди години, още със старата му кола, някой бе минал и му беше ожулил бронята. Той оглеждаше и се ядосваше. Извиних се , че може би моментът е неподходящ , но трябва да пътуваме и има график. Той само каза, че всяко зло за добро. Тъкмо ще я откара на профилактика….Съвсем по човешки….като на всеки един, на който му се е случила тази неприятност. Следващият път в групата ми имаше една възрастна жена на 85 години, дребна женица , но изключително духовита… Тя като видя актьора се разплака , той я прегърна…. толкова човещина има в него. Да, като всеки човек има и недостатъци сигурно. Но това, което изключително одобрявам в него е че е себе си. Нито повече , нито по- малко… С времето не съм забелязала промяна в характера и поведението му, той си е същия, такъв какъвто го видях и първия път..
Не считам , че съм някакъв корифей и съм задължително права.. Но това е моята истина.
В днешно време намираме все по-рядко истински хора. В свят, в който ни заливат с информация, пълен с модерни технологии и непозитивно мислещи – където всеки иска това, което няма и на никой не му е достатъчно да бъде просто себе си и, най-вече, никой не иска да представи просто себе си пред останалите, истинските хора станаха истинска рядкост."
разказ на Айча Зухер

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252


Комет, та той затова е толкова обичан по света.
Ние вярваме на пресъздадените от него герои, защо? Защото по най-истинският начин ни ги представя, като дълго време се подготвя за новото пътешествие. В публикуваните интервюта с Енгин, това което е споделял, ни позволява да го опознаем и като човек, и като актьор.
Дори само за тези му думи: "В Турция има много добри актьори", заслужава адмирации. Никакво звездеене, макар, че е единственият турски актьор с престижни международни награди.
А когато го попитаха, защо не могат да го виждат често когато не снима отговори: "Те очакват от мен разни неща, а аз не отговарям на очакванията им. Само че, какво очакват? Сякаш в Истанбул има само три-четири места и маршрути, по които трябва да се минава, и хората, които не го правят, се нарочват за странни." Разбирате какво имам предвид. Ако журналистите не го виждат, феновете не пропускат.
И т.н. И както казва още: "Живея с брат ми. Водим изключително щастлив и прост живот."
Затова е обичан, защото е естествен и феновете разбират това.




https://www.instagram.com/p/BPSHPafh4sL/?taken-by=sonatbahar

Сонат Бахар написа след интервюто в инстаграма си: Може да е клише, но помня интервютата направени с всеки един актьор. В този смисъл, Енгин Акюрек и аз, се наслаждавахме на разговор, който бе публикуван днес в "Sabah Pazar". Феновете на Енгин са невероятни, тези снимки, които не са публикувани във вестника, са за тях.




https://www.gecce.com/haber-iste-en-begendiginiz-erkek-dizi-karakteri

Приключи анкетата в gecce: Кой е вашият любим мъжки герой в сериал?
Изследването показа, че на 1 място е Даахан от сериала "До живот", получил 36,2% от гласовете.
На второ място е Джесур от "Дързост и красота" получил 18,8 от гласовете.



Последна редакция: пн, 17 апр 2017, 17:45 от mariana51

# 58
  • Мнения: 20 905


Честитят РД на Дахан Heart Eyes, но него го няма. Sad

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 34 252


Нова снимка от 2016.



Хайде и една актуална - 15 април.



Къде сте бе дами - три нови снимки имаме. Последната е от 14 април при Бедри уста.

Последна редакция: пн, 17 апр 2017, 19:03 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт