Искам да кажа ... (118)_17.04-23.04

  • 74 736
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 810
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ако ДжеНката каже днес, че отива да спортува ще й завидя....
Mr. Green как ме излови,тъкмо смятах да скатая днес....ама щом ще завиждаш  Whistling.  
Пропускам днес, въртят ме коленета, а и обещах на една тумба младежи да ги карам на кино по обяд. Тежки жертви, какво да се прави  Mr. Green.
Абе,Тонка къде се запиля?  newsm78 Снабди се с Цептер-ите и се наката някъде на спокойствие да готви   chef
Кръвна захар не съм мерила,как се мери?
Чек,какво стана с камъчето? Намери ли се?
Сега се пробуждам,как успявам да заспя след като закарам ученика,сама си се чудя  hahaha.Котката се Опнала връз мен,изтръпнали ми крайниците,че е бая шишкава.Нахалница  Heart Eyes.
МарИ,кога ти е балът? Много старателно се готвиш.Искаме снимки после-преди и след 20 години  Wink.

# 811
  • Мнения: 39 380
Балът ми е на 27. 05.
Тук бях пускала едни преснимани снимки, които обаче вече не се отварят в снимка бг. Ама обещавам да пусна нещо ново и свежо(38 годишно!)  Mr. Green

Допълвам се- търся добра душа от Стара Загора!

Последна редакция: пт, 21 апр 2017, 11:26 от mariat

# 812
  • София
  • Мнения: 18 679
Ей ме на!
Не ще да излиза това и туй то Crossing Arms Даже подготвителните ми контракции спряха и нощес спах като талпа над 10 часа, без сънища, без да ставам - абе, пън!
Не го знам теле ли е, овне ли е, обаче от сега е инат Mr. Green

# 813
  • Мнения: 12 993
Белинда, от наште ще да е:) И не е инат, а упорито Mr. Green

# 814
  • Мнения: 15 033
Не е инат, просто е точен. Ще си изчака термина.

# 815
  • Мнения: 12 993
И ся гледаш осем чичовци Телета защитават малкия Козуначко Joy
Ще е кротък, ящен и много спокоен, ако не го закачат и НЕ му бавят или пипат храната:))

# 816
  • Мнения: 15 033
И ся гледаш осем чичовци Телета защитават малкия Козуначко Joy
Ще е кротък, ящен и много спокоен, ако не го закачат и НЕ му бавят или пипат храната:))
Joy hahaha
Точно така. Ще е бебе мечта.

# 817
  • София
  • Мнения: 18 679
Ееее, Съни, бива ли такива прогнози ooooh!.....


Keep calm & kot - takoa! Mr. Green


Хахахаха, това за храната беше супер Joy

# 818
  • Мнения: 15 033
Що бе, какво казах, че е точен, не инат или просто ти е далеч термина и това те ужаси?

# 819
  • Мнения: 17 987
И ся гледаш осем чичовци Телета защитават малкия Козуначко Joy
Ще е кротък, ящен и много спокоен, ако не го закачат и НЕ му бавят или пипат храната:))

Ооо, аз пък ще съм контрата  Mr. Green Нямам голям опит с тази зодия, само едно ми дойде до главата  Wink Много е фина, красива, умна..обаче тук свършват хубавите качества. Другото е инат, до нахалство, не лъжа, пита може ли докато се сопна може   Crazy, злоядо, капризно...айде спирам до тук, че кой ще ми я вземе  Mr. Green

Обаче пък аз бях на върна на щастието си, че излезе по- рано, защото не исках да е Близначе  Hug

# 820
  • Мнения: 15 033
Намерила ти е цаката просто. При моята майка това не минаваше. Колкото и да питах, отговорът все беше не може. Та с времето се научих да питам по веднъж.

# 821
  • Мнения: 2 016
Теленце ще е. Тъкмо да си прави сметка на парите,  мен примерно Жаки много ме кефи как се отнася към тях, забавно ми е да я чета и искам и аз да съм малко така.
Но пусто разточително  същество съм,  зле съм с математиката,  с ориентацията, загубвам себе си и вещи лесно,  не мога да си правя сметка. Мъжа ми и той широкопръст, как не сме се разорили досега не-знам.Късмет явно  Wink

# 822
  • Мнения: 17 987
Намерила ти е цаката просто. При моята майка това не минаваше. Колкото и да питах, отговорът все беше не може. Та с времето се научих да питам по веднъж.

Има шанс викаш  Flutter Ще обърна другия край тогава

# 823
  • Мнения: X
Поградинарствах. Камелията ми е измръзнала зимата и трябва да я сменя с нещо друго, тазседмичните студове са ми попарили листата на гроздето и хортензиите , ягодите са вързали, родопският ми здравец цъфти и е умирисал целия квартал. Още не са ми поникнали семената на летните цветя, дано са читави и все пак покарат.

# 824
  • Мнения: 39 380
Почнахме да се повтаряме с тез зодии.  Laughing
Дайте повече ча-ча-ча!  smile3558

Общи условия

Активация на акаунт