ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 24 [240]

  • 63 980
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 109
Привет, гласувах че ще оживее и ще я скрият (защото така ми се иска). Много ми е интересно как Фюсун разбра за Мерт. Стана ми гадно, че го изгони и не го изслуша, после май много ще съжалява....

# 61
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Гласувах, че ще умре на място. Стигат и 30 серии, едно, а и сега ни се е паднало да видим финала на пътя на Емир  hahaha hahaha тъй де, вече Сарп може да си мъсти на Касапина без задръжки! Най- сетне!  Peace

Сарп чорби не готви.  Naughty
Може, за комисарката, ама в къщи, да порасне и стане пак губернаторска дъщеря, или за каквото се бори татко и... дава ми се, че плетенето на кошници е и от двете страни, май...   hahaha hahaha
Скрит текст:
Тъстът е доста луд и авторитарен. Как ще изтърпи Чачи тази строева, не знам...  Joy


   Нерде Сарп,нерде Емир бе Лу Crossing Arms ooooh! hahaha hahaha hahaha
 Не съм гледал още 28 епизод но,ако Мелек умре на място,кардешимите как ще разберат,
 че са такива newsm78 Не ми се  вярва Джошкун да ги светне Thinking

# 62
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 953
Привет, гласувах че ще оживее и ще я скрият (защото така ми се иска). Много ми е интересно как Фюсун разбра за Мерт. Стана ми гадно, че го изгони и не го изслуша, после май много ще съжалява....

Може да е гадно, но това е истината - Мерт е човек на Джелял. Ще рони сълзи Фюсун, не защото не го е изслушала, а защото все пак синът й е мафиот. Предполагам Ейлем е разбрала от онзи свидетел.

# 63
  • Мнения: 27 735
и аз гласувах, че ще умре на място  Mr. Green  щото така искам, ама да ми е гадно, ще оживее мамицата й мръсна   hahaha  hahaha 



Следвам една модна блогърка, та тя е била на сета на Ичерде и е направила репортаж със стилистката на Бенсу - Nehir İnce Arıcı. На въпроса в кой тоалет най-много е харесала Мелек, отговаря, че е била впечатлена много от кърмъзъ роклята от 6 епизод Party



Ей го репортажа: http://www.buseterim.com.tr/moda/icerdenin-setine-gardirop-baskini/2989

 Hug Hug

ми то само един впечатляващ тоалет имаше  Joy  и тя баш него забелязала  Joy

# 64
  • Мнения: X
Скрит текст:
Гласувах, че ще умре на място. Стигат и 30 серии, едно, а и сега ни се е паднало да видим финала на пътя на Емир  hahaha hahaha тъй де, вече Сарп може да си мъсти на Касапина без задръжки! Най- сетне!  Peace

Сарп чорби не готви.  Naughty
Може, за комисарката, ама в къщи, да порасне и стане пак губернаторска дъщеря, или за каквото се бори татко и... дава ми се, че плетенето на кошници е и от двете страни, май...   hahaha hahaha
Скрит текст:
Тъстът е доста луд и авторитарен. Как ще изтърпи Чачи тази строева, не знам...  Joy
   Нерде Сарп,нерде Емир бе Лу Crossing Arms ooooh! hahaha hahaha hahaha
 Не съм гледал още 28 епизод но,ако Мелек умре на място,кардешимите как ще разберат,
 че са такива newsm78 Не ми се  вярва Джошкун да ги светне Thinking


 Joy Joy  В моя мозък е така, Чачи е на мармалад  Heart Eyes

ми няма да разберат нивгаш, не разбра ли  ooooh!  hahaha hahaha

# 65
  • Мнения: 1 109
Привет, гласувах че ще оживее и ще я скрият (защото така ми се иска). Много ми е интересно как Фюсун разбра за Мерт. Стана ми гадно, че го изгони и не го изслуша, после май много ще съжалява....

Може да е гадно, но това е истината - Мерт е човек на Джелял. Ще рони сълзи Фюсун, не защото не го е изслушала, а защото все пак синът й е мафиот. Предполагам Ейлем е разбрала от онзи свидетел.

Рени, мисля си дали Мерт не съжалява, че е мафиот. На тази мисъл ме наведе разговора му с Ейлем в 29 еп., когато се чувстваше самотен. Нали говореше, нещо от сорта, че не е сигурен дали постъпва правилно. Животът му е бил такъв, че не е имал друг избор.Аз го харесвам и все търся оправдания, много ми се иска накрая ако разбере истината точно той да види сметката на Джелял баба.

# 66
  • Мнения: 15 391
И аз я укрих Мелека, ама с хората на дЕдо  Peace ако се налагаше ашкъма да прикрива   hahaha hahaha немаше да му стигнат окопите за всите под заплаха в този момент. В такъв случай от бяс по изгубената си щерка, Джело щеше да натръшка всичкото в оная махала  Laughing Laughing

Та.. ще живее булята.  Laughing



Следвам една модна блогърка, та тя е била на сета на Ичерде и е направила репортаж със стилистката на Бенсу - Nehir İnce Arıcı. На въпроса в кой тоалет най-много е харесала Мелек, отговаря, че е била впечатлена много от кърмъзъ роклята от 6 епизод Party



Ей го репортажа: http://www.buseterim.com.tr/moda/icerdenin-setine-gardirop-baskini/2989

Ренко, саол  Heart Eyes Hug

ма то остана и да не е очарована Laughing Laughing Laughing на детско тържество с бална рокля, ако не се беше впечатлила кога  Laughing Laughing Laughing

# 67
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 953
Привет, гласувах че ще оживее и ще я скрият (защото така ми се иска). Много ми е интересно как Фюсун разбра за Мерт. Стана ми гадно, че го изгони и не го изслуша, после май много ще съжалява....

Може да е гадно, но това е истината - Мерт е човек на Джелял. Ще рони сълзи Фюсун, не защото не го е изслушала, а защото все пак синът й е мафиот. Предполагам Ейлем е разбрала от онзи свидетел.

Рени, мисля си дали Мерт не съжалява, че е мафиот. На тази мисъл ме наведе разговора му с Ейлем в 29 еп., когато се чувстваше самотен. Нали говореше, нещо от сорта, че не е сигурен дали постъпва правилно. Животът му е бил такъв, че не е имал друг избор.Аз го харесвам и все търся оправдания, много ми се иска накрая ако разбере истината точно той да види сметката на Джелял баба.

Написаното от теб звучеше в смисъл, че Фюсун ще съжалява, че не го е изслушала. А Мерт може и вече да съжалява ...

# 68
# 69
  • Мнения: 20 795
и аз гласувах, че ще умре на място  Mr. Green  щото така искам, ама да ми е гадно, ще оживее мамицата й мръсна   hahaha  hahaha 

Как беше - на тези сценаристи не може да се разчита  Joy Joy Joy Joy Joy
И аз гласувах, че ще умре, ама кой знае  Rolling Eyes Rolling Eyes
Привет, гласувах че ще оживее и ще я скрият (защото така ми се иска). Много ми е интересно как Фюсун разбра за Мерт. Стана ми гадно, че го изгони и не го изслуша, после май много ще съжалява....

Може да е гадно, но това е истината - Мерт е човек на Джелял. Ще рони сълзи Фюсун, не защото не го е изслушала, а защото все пак синът й е мафиот. Предполагам Ейлем е разбрала от онзи свидетел.
Тя и Мелек е мафиотско чедо и беше адвокат на мафията, ама аннето бързо й прости. И на Мерт ще прости  Peace
Но Мерт как ще се измъкне от правосъдието  smile3506


Рени, мисля си дали Мерт не съжалява, че е мафиот. На тази мисъл ме наведе разговора му с Ейлем в 29 еп., когато се чувстваше самотен. Нали говореше, нещо от сорта, че не е сигурен дали постъпва правилно. Животът му е бил такъв, че не е имал друг избор.Аз го харесвам и все търся оправдания, много ми се иска накрая ако разбере истината точно той да види сметката на Джелял баба.
Най-вероятно така ще стане  Peace Все пак Джелял го е откъснал от семейството му и е откраднал толкова години от живота му. Има за какво да му отмъщава Мерт. Но аз и него не го виждам като убиец  Thinking Може би ще унищожи Джелял, но не физически  Peace

# 70
# 71
  • Мнения: X

Тя и Мелек е мафиотско чедо и беше адвокат на мафията, ама аннето бързо й прости. И на Мерт ще прости  Peace
Но Мерт как ще се измъкне от правосъдието  smile3506
Peace
Той, Мерт, само да си направи доброто и да млатне Джелял необратимо  Laughing , Юсуф мюдюр веднага ще го запише двоен агент в тефтерите  Wink hahaha hahaha



 Heart Eyes Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 27 735
и аз гласувах, че ще умре на място  Mr. Green  щото така искам, ама да ми е гадно, ще оживее мамицата й мръсна   hahaha  hahaha 

Как беше - на тези сценаристи не може да се разчита  Joy Joy Joy Joy Joy

 Crossing Arms Crossing Arms Joy Joy

# 73
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
и аз гласувах, че ще умре на място  Mr. Green  щото така искам, ама да ми е гадно, ще оживее мамицата й мръсна   hahaha  hahaha 



Скрит текст:
Следвам една модна блогърка, та тя е била на сета на Ичерде и е направила репортаж със стилистката на Бенсу - Nehir İnce Arıcı. На въпроса в кой тоалет най-много е харесала Мелек, отговаря, че е била впечатлена много от кърмъзъ роклята от 6 епизод Party



Ей го репортажа: http://www.buseterim.com.tr/moda/icerdenin-setine-gardirop-baskini/2989

 Hug Hug

ми то само един впечатляващ тоалет имаше  Joy  и тя баш него забелязала  Joy

  Що толкоз жестоко бе Иве tooth tooth tooth tooth

 
Скрит текст:
Гласувах, че ще умре на място. Стигат и 30 серии, едно, а и сега ни се е паднало да видим финала на пътя на Емир  hahaha hahaha тъй де, вече Сарп може да си мъсти на Касапина без задръжки! Най- сетне!  Peace

Сарп чорби не готви.  Naughty
Може, за комисарката, ама в къщи, да порасне и стане пак губернаторска дъщеря, или за каквото се бори татко и... дава ми се, че плетенето на кошници е и от двете страни, май...   hahaha hahaha
Скрит текст:
Тъстът е доста луд и авторитарен. Как ще изтърпи Чачи тази строева, не знам...  Joy
   Нерде Сарп,нерде Емир бе Лу Crossing Arms ooooh! hahaha hahaha hahaha
 Не съм гледал още 28 епизод но,ако Мелек умре на място,кардешимите как ще разберат,
 че са такива newsm78 Не ми се  вярва Джошкун да ги светне Thinking


 Joy Joy  В моя мозък е така, Чачи е на мармалад  Heart Eyes

ми няма да разберат нивгаш, не разбра ли  ooooh!  hahaha hahaha

  Не съм бе мила Hug не съм гледала 28 и 30 епизод Tired
Но пак не ми се вярва да не разберат или поне единият Naughty Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: X

Но пак не ми се вярва да не разберат или поне единият Naughty Rolling Eyes


Искре Peace  Grinning Grinning  Така мисля и аз  Joy Joy
просто на тези сценаристи, ама, хич никак не можеш да разчиташ...   Joy Joy

Скрит текст:
Лекция във филологическия за отрицателните изречения: "Колеги, в някои езици има двойно отрицание, което изразява пак отрицание, но няма форма на двойно потвърждение, която да изразява отрицание". От банките: "Да, бе, да!"  Joy Joy


Хубаво им се получаваха целувкитата на Мелек и Сарп  Heart Eyes Heart Eyes

Особено тази, когато Мелек беше облечена в пенюара, плюшения, пак червен...  Crazy много нежна беше, нищо, че Чачи беше грипозен.. или прясно влюбен  Thinking  newsm78 newsm78 В този клип я няма, но има други...



https://youtu.be/jeB4_m_ZD6I

Общи условия

Активация на акаунт