Шеф, мултиварка или както ние го наричаме КУКЪР - Тема 4

  • 97 701
  • 771
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 847
izoma , сега видях ,че не е момичето ,а е официален представител.Заблуди ме това че нямат сайт а са във фейса!Макар цената на единия модел например да е 150евро ,т.е. 300лв ,те го продават 450лв Общо взето си плащаш гаранционото обслужване предварително.Всеки си преценява обаче!

# 151
  • Мнения: 28 492
Аз вече уреди от България не купувам, поръчвам от Амазон, доста неща имам на които ганацията вече е минала и не съм имала проблем да не работят, ако се случи някое дефектно ще му мисля.....ИП го смилам от готвене, така както не исках мултикукър под налягане , така сега не мога без него!  Simple Smile

# 152
  • Paris, France
  • Мнения: 14 029
Моят беше от СДискаунт, но редовно купуваме от амазон. Аз не мислех за гаранция, защото не беше скъп а и не знаех какво да очаквам. Като поръчахме, сайта предложи гаранция безплатно, та взехме 2 или 3 години май беше. Е, работи шеста година без проблем. Лидъл дават 3г гаранция, но, да му се не види, нищо тяхно не ми се е развалило. Как искам новия блендер на Браун с приставките за тесто и рендетата, обаче, пустия лидълски, работи 11та година като пушка всеки ден. И аз като мими от Амазон купувам. При редовно пазаруване и да се случи некачествена стока, амазон я сменя безплатно с чистак нова.

И аз не мога без налягане. В момента глави червено цвекло се готвят на пара.

# 153
  • София
  • Мнения: 1 872
Във всеки случай има и голяма доза късмет. Откъдето и да се поръча, няма сигурност, че уредът ще е супер качествен, на каквото се случи, това 😆 А за Olla нямам представа какви са надценките и на официалния представител, и на момичето. Моят кукър е друга марка. Лидълският блендер вярно е железен 😁

# 154
  • Мнения: 28 492
Верно е нещата на Силвър Крес от Лидъл грешка нямат, грозни и ръбати, ама работят като пушки! Simple Smile
Имам пасатор и чопърче, доста ги ползвам, нямат развала!  Simple Smile
Някак си по ми е спокойно като го взема от Амазона.....нямам нерви и вяра на българските търговци и въобще на търговската система  нашата страна! Тук се прави всичко възможно да прецакаш клиента, не да му помогнеш! А така търговия не се прави, търговецът трябва да е лоялен и почтен, защото ти веднъж ще го прекараш човека, но той втори път няма да купи!

# 155
  • С-я
  • Мнения: 37
Здравейте, искам да помоля за помощ за уред, който купих за мултикукър, ама какво е точно, не съм сигурна. Няма копчета за отделни програми, а само врътка за избор на температурата на готвене. Има един основен съд (5 литра), скара за готвене, кошница за пържене и стъклен капак, който не е закрепен за машината. Под основния съд за готвене е закрепен реотанът, който върши цялата работа. Засега не съм намерила упътване, а на кашона на уреда всичко е на немски и не се справям.
Ще съм благодарна, ако можете да ме насочите към източници с посочено време и температура на готвене на различни продукти, ако сте срещали такива. До момента моите търсения не са успешни.
Температурата е от 80 до 240 градуса.
Благодаря предварително за съдействието и хубав ден пожелавам

Последна редакция: сб, 30 сеп 2017, 11:20 от polkidot

# 156
  • Мнения: 19 688
Дай някакъв линк поне Simple Smile

# 157
  • Мнения: 28 492
Дай някакъв линк поне Simple Smile
и
или снимка.....

# 158
  • С-я
  • Мнения: 37
Ето линк
http://www.maxx-world.de/gourmetmaxx-multikocher-8in1-1300-w-rot-schwarz

А това упътване открих, с показани температури, без време за приготвяне

http://www.maxx-world.de/media/catalog/product/0/3/03648_de-en-f … _a5_v3_gallin.pdf

Благодаря отново

# 159
  • Paris, France
  • Мнения: 14 029
полкидот, имах такъв преди много години, но с друг капак с реотан. Този е като нашия Боб хоум. За времето - пробвай и ще се ориентираш. Тампературата е важно да нацелиш. След това проверяваш отвреме навреме

# 160
  • Мнения: 28 492
Делимано имат такъв уред мултикукър-гурме, нашият вариант не беше сполучлив и бързо го спряха!
Ето го линка
https://www.youtube.com/watch?v=DavCHyk31zk
Има и упътване, което може да се свали, но едва ли ще ти върши работа? newsm78

# 161
# 162
  • Мнения: 7 126
Здравейте, аз от вчера съм собственик на Филипс HD4749/70, но не открих информация как се сваля капака.
Можете ли да ме насочите?

# 163
  • Мнения: 5 234
Аз съм с Редмънт, но не мога да му разбера отложения старт.
Някой меже ли да ми помогне?

# 164
  • Мнения: 1 700
Във ФБ съм дала страницата на официалния представител на Olla, който предоставя сервизно безплатно обслужване в България и отпада доставката от Испания. Това е съвсем нова услуга. Не става въпрос за момичето, което посредничеше до преди два месеца.
Мислите ли, че това наистина е официален представител? В Фейсбук?  Laughing Като сравните цените в оригиналния сайт и на тукашния "официален" представител и ти става ясно.
Според мен някоя прозорлива мама си е сложила лого и жъне  Laughing
Пример:
 Olla GM G + капак + 2 купи Excelsior ! Цена 450 лева! на тукашния официален
представител.
В сайта на Olla, без намаление 184 евро и това е на оригиналната му цена, а често пускат намаления.
По-интересното е, че гледам бая хора се подлъгват и поръчват.

Общи условия

Активация на акаунт