AVON - обсъждане на продукти тема 23

  • 98 394
  • 757
  •   1
Отговори
# 390
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Не знам,ако искаш го вземи,не е лошо като цвят и качество.Но точно защото вече всички Ейвънски червила ми горчат, затова не ги купувам.И на устните не са ми приятни,но това с горченето е много индивидуално.При повечето дами май няма проблем.

# 391
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 102
Има ли пилинг/маска на Планет спа подобен на този с минерали от Мъртво море със ситни частици?

# 392
  • Мнения: 13 809
Има ли пилинг/маска на Планет спа подобен на този с минерали от Мъртво море със ситни частици?

С бял чай!

# 393
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
каталог 15 (2017)

http://www.snimka.bg/?album;aid=960232

Този път се забавих и сигурно 16-те ще има следващите дни, но днес го поисках. Дали ще са хубави новите течни матови червила? Някой взе ли Eve Duet? Чудя му се, да поръчам ли мостри или не е нещо интересно?

# 394
  • София
  • Мнения: 718
Благодаря за каталога bouquet

# 395
  • Мнения: 530
Здравейте, някой използвал ли е пяна за вана с аромат на портокал и шоколад. Аз тези пяни си ги използвам, като душ-гел. Ако някой я има ще ми каже ли, как е аромата, да не е прекалено изкуствен. Мерси  Flutter

# 396
  • Мнения: 13 809
Здравейте, някой използвал ли е пяна за вана с аромат на портокал и шоколад. Аз тези пяни си ги използвам, като душ-гел. Ако някой я има ще ми каже ли, как е аромата, да не е прекалено изкуствен. Мерси  Flutter


Аз не я харесах , но за сметка на това кремдуша на Сенсес с шоколад и какво беше(  сега проверих - черен шоколад и кокос, но кокосане се усеща грам )  е БО- ЖЕСТ-- ВЕН!!!!

# 397
  • Мнения: 530
Здравейте, някой използвал ли е пяна за вана с аромат на портокал и шоколад. Аз тези пяни си ги използвам, като душ-гел. Ако някой я има ще ми каже ли, как е аромата, да не е прекалено изкуствен. Мерси  Flutter


Аз не я харесах , но за сметка на това кремдуша на Сенсес с шоколад и какво беше(  сега проверих - черен шоколад и кокос, но кокосане се усеща грам )  е БО- ЖЕСТ-- ВЕН!!!!
Мерси, ще го пробвам него, а пяната за вана с люляк хубава ли е?

# 398
  • Мнения: 2 236
Люляка е страхотен, все едно миришеш истински цвят от люляк. А за шоколада и на мен изобщо не ми хареса, мирише ми на вафла Боровец. 😁

# 399
  • Мнения: 17 987
Люляка е страхотен, все едно миришеш истински цвят от люляк. А за шоколада и на мен изобщо не ми хареса, мирише ми на вафла Боровец. 😁

И аз не обичам аромат на шоколад в душ гелове и лосиони за тяло. Ужасно тежко ми мирише

# 400
  • Мнения: 530
Люляка е страхотен, все едно миришеш истински цвят от люляк. А за шоколада и на мен изобщо не ми хареса, мирише ми на вафла Боровец. 😁
Мерси люляка ми е любим от цветята значи се спирам на него.

# 401
  • Бургас
  • Мнения: 16 158
Люляка е страхотен! Винаги го имам в банята!

# 402
  • Мнения: 5 386
Трябва ми кода на чантата в лилаво, кафяво и цвят крем от мини брошурката в К14. Моята е забравих на работа, а до понеделник .... може и да са я изхвърлили.

# 403
  • Мнения: 16
08243 заповядай

# 404
  • Мнения: 383
Някой има ли наблюдения върху бижутата от Ейвън? С добро качество ли са, дали потъмняват след известно носене. Харесала съм си едни обеци в каталог 15 и се чудя дали да си ги поръчам.

Общи условия

Активация на акаунт