в.с.ЕЛЕНИТЕ

  • 8 638
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 399
Ние направихме резервация за вилите.
Стискам палци и на двете ръце да не се разочароваме, защото чух и добри и лоши отзиви за там.
Моля, ако някой е ходил да сподели мнение Praynig Praynig Praynig

# 16
отзиви за елените за бунгалата и хотелите там

# 17
  • Мнения: 36
И аз ще сам благодарна да чуя отзиви за вилите в Елените,че на 17 ще ходим там за една седмица.Ох,дано се оправи това време!!!  Nature Sunny

# 18
  • Мнения: 910
Ние имаме резервация за вили"Емона"-Елените,но не съм ходила там.
Ако някой е ходил нека сподели как е?

# 19
маи няма бмного ходили в елените като 4ета форумите маи 6е сме едни от първите ,ние сме от 22 юни дано поне времето е с нас Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 160
Много добро място за почивка с малки деца. Моя клиентка, която беше на почивка в Парадайз Бийч за 5 дни от 07.06.06 пожела да и резервирам още 6 дни в Елените /храната в Парадайз Бийч била лоша според нея/, а в Елените било супер - тя ходи да види и ми се обади да и правя резервация и за там. А всичките клиенти от миналата година се обадиха отново за резервации - така че смело резервирайте за Елените.
Според мен още 2-3 седмици и ще е пълен комплекса на 100 % за юли и август, така че не се бавете. Към момента има свободни стаи във вилите - стандартни и луксозни /луксозните за с климатик и чисто нови мебели, както и вани в баните, а стандартните са ремонтирани козметично - завеси, нов латекс и т.н./.  За децата има анимация на български. На плажа за всяка стая /влиза в цената-не се доплаща/ има 1 чадър и 2 шезлонга /ако се плащаше са си 20-ина лева на ден  Rolling Eyes/
Елените са най-добрият вариант на ол-инклузив като съотношение цена/качество за този сезон. 

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
та какво, тази година храната на парадайз бийч била кофти?
три години подред беше доста прилична, дали не са сменили политиката или цялото звено, отговарящо за храненето? имаш ли представа тази година освен балкантурист кой продава комплекса и на кого?

# 22
  • София
  • Мнения: 160
та какво, тази година храната на парадайз бийч била кофти?
три години подред беше доста прилична, дали не са сменили политиката или цялото звено, отговарящо за храненето? имаш ли представа тази година освен балкантурист кой продава комплекса и на кого?

Комплекса пак си е на Мултигруп и пак го управляват Балкантурист. Миналата година не работиха защото Ветко Арабаджиев - собственика на Елени им спря водата.... Тази моя клиентка е рускиня с БГ паспорт, а гаджето й е чужденец - грък с швейцарски паспорт. Не знам доколко може да им се вярва Rolling Eyes . Комплекса е пълен до дупка в момента /знам го със сигурност, защото пратих там за концерта на Стинг половината персонал на централния офис на Мобилтел/ и не мисля, че ще икономисват храна... Като се върне госпожата ще я разпитам обстойно какво не и е харесало и ще ти пиша. Засега знам, че се сервират изгорели палачинки, че черешите са скапани половината, че салатата била прокиснала, ама не знам доколко е вярно Sad
Споко Simple Smile - знам че ще ходиш там и ще направя всичко възможно да проверя всичко за храната/за хотела е ясно че е хубав-само стаите са малко теснички ама нали няма да играете футбол... Wink/ Ама ще ти пиша на ЛС да не разводняваме тази тема..

# 23
  • София
  • Мнения: 160
Ох приходими се на моренце и на Елените/много са ми любими/. По въпроса тук ще кажа че НИТО ЕДИН мой клиент не се е оплакал от Елените - затова и смело ги препоръчвам /дори обмислям да отида поне за няколко дни там в края на август ако мога Grinning/
На желаещите мами мога да дам по-ниски цени /с поне 5 % под тези на рецепция/!!! - само ми се индикирайте че сте МАМИ.

# 24
  • Мнения: 910
Veselu6ka,можеш ли да ми кажеш нещо за вили"Емона",че ще водим и малката и затова се инрересувам.  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
абе я да си разводняваме ние, пък някой може да намери полезна информация!

не знам дали стаите са тесни, ние винаги наемаме апартамент и ни пасва отлично: две спални с хол, какво повече да искаме? веднъж дори бяхме във вип-апартамента (не може да не си го виждала, над цялата рецепция и лоби-бара е). е там вече и за футбол щеше да е твърде широко!

как изгорели палачинки, бе? ами те палачинките ги правят пред теб на място и обикновено има доста желаещи, кой ще ги чака да изгорят newsm78

разпитвай, моля, и давай всякаква информация отсега, че чак до първата седмица на август!

а за елените не е зле да преговорим цените догодина, да сменя малко гледната точка към морето...

# 26
  • София
  • Мнения: 160
Veselu6ka,можеш ли да ми кажеш нещо за вили"Емона",че ще водим и малката и затова се инрересувам.  bouquet

Отдавна няма име Емона - миналата година вилите бяха Сънсет и Сънрайз /разлика няма-едните са със спалня и диванче, а другите - с две детски легла на два етажа Laughing / Ама са хубави - и тераси си имат, а някои и климатик. За съжаление не може да се гарантира предварително кой в коя вила ще бъде, защото резервациите се редят от компютър и идеята е :"Днес си тръгвам аз, а ти се настаняваш веднага след като изчистят" - по този начин нямат "дупки" и си запълват всеки ден/всяко легло.

# 27
  • София
  • Мнения: 160
абе я да си разводняваме ние, пък някой може да намери полезна информация!

не знам дали стаите са тесни, ние винаги наемаме апартамент и ни пасва отлично: две спални с хол, какво повече да искаме? веднъж дори бяхме във вип-апартамента (не може да не си го виждала, над цялата рецепция и лоби-бара е). е там вече и за футбол щеше да е твърде широко!

как изгорели палачинки, бе? ами те палачинките ги правят пред теб на място и обикновено има доста желаещи, кой ще ги чака да изгорят newsm78

разпитвай, моля, и давай всякаква информация отсега, че чак до първата седмица на август!

а за елените не е зле да преговорим цените догодина, да сменя малко гледната точка към морето...

Не съм виждала ВИП апартамента, а за палачинките и всичко останало ще разбера най-подробно следващата седмица /моята клиентка е до неделя-18.06 в Елените/. При мен лошото е, че никой хотел не ми казва истината-все е най-хубаво...Ама аз си питам хората които изпращам-звъня им по телефона дали са се настанили, как са, забележки имат ли и т.н. Нали само дестинация България работя...не мога да допусна да проваля почивката на някое семейство... Embarassed А и нали очаквам от тях да се върнат за Нова Година, Великден, за следващото море и ... В общи линии гледам ако може за моите клиенти всичко да е максимално/което може да се поиска разбира се!/ в техен интерес-нали за това си плащат! Така трябва да бъде - всичко да е ОК за да се върнеш, че и на приятели да препоръчаш същия хотел /или агенция/... и така....  Laughing . ... Най се кефя когато ми се обадят да ми благодарят "защото е по-хубаво отколкото очаквахме"  Simple Smile  А мъжете обикновено казват "Момиче...да не ме пратиш някъде където на жена ми да не и хареса, защото после цяла година ще ми пили на главата.... Аз съм лесен...нямам претенции...нали ще лежа по плажа и ще си пия биричка...ама тя е една....Да не ми каже : Простако, къде ме доведе? Това ли заслужавам?..."  Laughing - много са ми готини и сладки като се притесняват за любимата... И затова ми благодарят като пристигнат и видят за какво става дума.
Ама хайде стига, че много се разписах... Embarassed

# 28
  • София
  • Мнения: 1 826
Искам да помоля тези от Вас, които са били на почивка в някой от хотелите или във вилите на Елените да споделят своите впечатления.

Ние май се насочваме да отидем там за лятната отпуска, но се чудим какви са условията за малки деца. Имат ли кошарки? Храната предназначена ли е и за малки деца? Въобще каквото и да споделите за товаа място ще ми е от полза!!!!

# 29
Това което мога да ти кажа, е че селището е изцяло затворено.В последните години не съм ходила, защото е затворено за външни посетители.Предполагам че при тези цени можеш да получиш всичко.
Що се отнася за малки деца, имай пред вид че там е съчетано море и планина.Вечерите са направо студени, а през деня е горещо.Инак е много хубаво там, и най-вече спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт