Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 62

  • 83 497
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 399
Разкостихме я жената Mr. Green. Дано скоро някой се похвали с добра новина, да сменим темата.
Ellie DD, успех утре Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета, може ли да си изследвам ППК и витамин B12 при положение, че все още съм с грип и имам температура?
Зори, най-вероятно ще имаш промени в кръвната картина. Вит В12 няма дахсе промени от грипа, но левкоцитите със сигурност

# 47
  • Мнения: 229
Nandin, много благодаря.
Значи ще отложа за понеделник.

# 48
  • Мнения: 171
аз пак с тъп въпрос  Mr. Green
манипулационната в събота и неделя май беше с раб. време до по-раничко.
някой да знае до колко часа?

за парите за процедури винаги питам и настоявам да ми се отговори.
не ходя с хиляди в джоба и искам да знам дали мога да си позволя изобщо да започвам.
наясно съм че няма как да ми се каже точно, но поне някакъв ориентир си трябва.
изобщо не спестявам никакви въпроси и си изказвам и какво не ми харесва.
като резултат от последното например д-р тихомирова дори не е в кабинета като съм аз там. за нейно добро било, че може и да не оцелее според стаменов.


Здравей, бях ти писала в предната тема, но...
 Понеделник до петък:

от 11:30 ч. до 19:30 ч.

Събота и неделя:

от 11:00 ч. до 16:30 ч.

Празнични дни:

от 11:00 ч. до 16:30 ч.

Успех.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 928
Та.ра благодаря за новата тема  bouquet bouquet
Момичета, дано всяка една от вас скоро да види в теста си дълго чаканите две чертички. Много бременни коренчета и родени живи и здрави дечица в пожелавам от сърце  Hug

Аз докато бях пациентка на Надежда, моя доктор беше Стаменов. Имала съм и прегледи при Д-р Тихомирова( дори близнашката бременност я стартирах с нея), малко е расеяна( поне аз така я усещам), но да не вижда фолиула, да разчита на пациентка, че трябва да си следи колко биопсии трябва да и се пуснат( 2 или 3). Все пак е лекар АГ, трябва да ги разбира/ вижда тези неща без затруднения newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 233
Здравейте момичета, чета ви доста редовно и ми изникна един въпрос. Скоро ми предстой 4 пункция, но за разлика от вас мен нито веднъж не са ме преглеждали непосредствено преди пункцията. На спонтанен цикъл съм и винаги има по 1 яйцеклетка. Има ли и други, които не са преглеждани?

# 51
  • София
  • Мнения: 23 207
и мен последните няколко пункции не са ме преглеждали.
все са на ец.

# 52
  • Мнения: 216
Момичета, след поредната хистероскопия се оказа, че съм със Синдром на Ашерман. Има ли други момичета с тази диагноза, които са успили да износят и родят дете?

Последна редакция: пт, 21 апр 2017, 11:47 от barborancheee

# 53
  • Мнения: 433
Привет, да се отчета - извадихме 7 яйчица, като 6 от тях са читави. Дано са късметлийски  Praynig

# 54
  • Мнения: 144
Успех, Ellie Dd. 7 ми звучи много добре.

# 55
  • Мнения: 19 721
Ели, чудна бройка  Simple Smile

Бърборанче, коя степен е и какво лечение ще предприемете? Знам, че ако се диагностицира и лекува правилно, има високи шансове за бременност.

# 56
  • Мнения: 216
Др. Стаменов каза, че още малкжо ако се бяхве забвили нищо нямаше да може дасе направи. Сложи гел за да слепват стените ( не зном какъв е този гел) и ми предписа глобули виагра, естрофем и вигантол.

# 57
  • Мнения: 19 721
Значи си в добри ръце  Hug Каза ли кога ще започвате опит? Имаше ли оплаквания или просто направихте диагностична хистероскопия?

# 58
  • Мнения: 466
Момичета, след поредната хистероскопия се оказа, че съм със Синдром на Ашерман. Има ли други момичета с тази диагноза, които са успили да износят и родят дете?
Аз бях с Ашерман след кюртаж, дори цикъл нямах преди да изрежат срастванията. Успях да забременея два пъти инвитро, но бременностите не се развиха, но обяснението на док беше -некачествени Я. Премахнаха ли ти срастванията? Чела съм доста по темата, 80% от жените с този синдром след лечението успяват да забременеят и из носят деца. Успех!
Гелът се слага, за да не се слепват стените и след около месец се разгражда сам. Предполагам hyalobarrier е гелът или нещо подобно.

Последна редакция: пт, 21 апр 2017, 13:17 от Natali5126

# 59
  • Мнения: 216
Нищо не каза, след 10 дни на преглед. От няколко години имам много оскъден цикъл. Имам две хистепоскопии при които не се установи срастване, а само един полип при първата и септум при втората. След това забременях, но в 9 сед и 4 дни спря да се развива. Явно след това е станало срастването. Иначе имах болки при овулация и преди да ми дойде и после отшумяваха. Странното е, че след хистеро и след абразио цикъла ми се оправя за 2 м и после пак става оскъден.

Общи условия

Активация на акаунт