След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -223ღღ

  • 48 323
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 785
Имам и аз някакво особено чувство, че нарочно ги правят тези неща  Thinking И статията на Оя Доган с този ироничен стил, и репортерът от онова клюкарско предаване, дето търсеше уж котарака в парка с пряко включване  Stop И за две седмици толкова статии по вестниците, колкото някои личности от шоубизнеса им не виждат за два месеца!  ooooh! Като че я взимат на подбив Кюса, ама тя или не се усеща, или не ѝ пука, важното е да се говори за нея, пък ако ще и черен пиар да е!  Crossing Arms
Thinking

в това клюкарско предаване се говорело 1. защо е махнато името на Г.О. от обявите за филама на Джем
2.Джем бил дал ролята на Г.О на бившата си съпруга
3. Джем Йълмаз не взел Г.О даже и чай да им носи
ОХА - какво става с журналистите ?


А рускините продължават да твърдят, че Tatlim е провал, прожектирал се на празни салони.Бил проект на приятелка на Г.О , Бушра някаква / ако не бъркам името/, голяма приятелка, дето Г.О не и отишла на някаква премиера.Ма то Г.О ходела само на нейните си премиери Shocked Confused
Не ми се вярва филма да е нейн  newsm78 нали е на Джем Йълмаз Joy тя Бюшра като цяло и тя не е кой знае каква актриса с голяма филмография,но пък от Гупата е в пъти по добра от към комедия  hahaha
А доколкото помня за миналото лято,те май се запознаха малко преди снимките в Бодрум  hahaha

# 31
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Диде  Heart Eyes Hug ми виж я моля ти се, Сера й харесала, ресмен още от шока за котака не съм се съвзела и тя айде нов ми докара hahaha hahaha hahaha Ако получа някоя калп криза, да знаете кой е виновен  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 16 079
Диде  Heart Eyes Hug ми виж я моля ти се, Сера й харесала, ресмен още от шока за котака не съм се съвзела и тя айде нов ми докара hahaha hahaha hahaha Ако получа някоя калп криза, да знаете кой е виновен  Mr. Green
newsm48 newsm48 newsm48

# 33
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Диде  Heart Eyes Hug ми виж я моля ти се, Сера й харесала, ресмен още от шока за котака не съм се съвзела и тя айде нов ми докара hahaha hahaha hahaha Ако получа някоя калп криза, да знаете кой е виновен  Mr. Green

идвам с антуража  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 492
Благодарности за новата тема  bouquet bouquet bouquet
Мераба мацета и кво баш мачката още е каип  Mr. Green, Гупа чиркин, за Боцко няма думи  ooooh!
Добре че има нови Елити  Joy

# 35
  • Мнения: 13 725
Диде  Heart Eyes Hug ми виж я моля ти се, Сера й харесала, ресмен още от шока за котака не съм се съвзела и тя айде нов ми докара hahaha hahaha hahaha Ако получа някоя калп криза, да знаете кой е виновен  Mr. Green

То щото покрай крокозъбела и котарака ще ни докарат дотам и Сера,  и Зъбла да ни се струват китки росни  Mr. Green  hahaha  hahaha  hahaha

# 36
  • Мнения: 628
Добро утро. Hug
Не свърши ли драмата с котака. Thinking Whistling

Биби  Hug Heart Eyes тц,не е свършила  Mr. Green дори Онур тази сутрин е пуснал снимка с котката и призив, но си е заключил коментарите  Laughing иначе ще отнесе фенската любов  Twisted Evil

Хилооооуууу на всички останали  Hug Hug Hug

този онур-корай голям лицемер и нагаждач се извъди

# 37
  • Мнения: 9 540
Нова от Елчин  Whistling

# 38
  • Мнения: 13 725

Темпи  Hug, във въздуха ги ловиш новите снимки  Laughing

# 39
  • Мнения: 2 478

Елчин харесвала авангардни художници и колекционирала такива картини.Чесно си признавам, това изкуство не го разбирам, харесвам класици и всичко с море / пусто съм морско чадо,не мога дишам без морето/. Отплеснах се, исках да кажа , че ако картината не ми харесва мога да не я гледам.....обаче това да ми е в къщи :

Скрит текст:
и да казвам :" добре сме, много сме щастливи", не го разбирам newsm78 ooooh!

# 40
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368

Скрит текст:
       https://vk.com/kiralikasktvstar?z=video190171815_456239018%2F9827710981f8e1f165%2Fpl_post_-96725873_1402743                   


тази да вземат да я освидетелстват вече та да се успокои

# 41
  • Мнения: 9 540
Глава 72
Скрит текст:

Новата година започна с проблеми за Пасионис. Това, от което Синан толкова се страхуваше, се случи. Дениз бе успял да уговори един от италианските им клиенти да се премести при него. За фирмата не беше фатално, но ако един се откажеше, това щеше да накара другите да се замислят. Трябваше да се действа веднага.
Йомер и Синан водеха преговори по телефона и имейла повече от две седмици, но нямаше никакъв ефект. Не им оставаше друго, освен да заминат и да се опитат да решат проблема очи в очи. Друг изход нямаха.
За съжаление Дефне и Ясемин трябваше да останат във фирмата. Мъжете не знаеха колко време ще им отнеме пътуването- дни или седмица, а може би и повече. Дефне, като съпруга на Йомер, и Ясемин, като годеница на Синан и ръководител на отдела по концепции трябваше да ръководят Пасионис, докато тя отсъстват.
Поне времето беше на тяхна страна. Снежната буря, невиждана до сега в Истанбул, която бе затрупала града през последната седмица, бе спряла. Всички полети пътуваха без проблем и двамата успяха да си вземат билети за полета, който искаха. Щяха да отпътуват в понеделник сутрин.
Дефне прекара последната нощ без да мигне. Гледаше Йомер, спокойно спящ до нея, опитвайки се да си представи как ще прекара следващите дни без него. Струваше ѝ се невъзможно. Знаеше, че така трябва, но това не правеше болката от раздялата по- малка. Бяха си обещали да са винаги един до друг, но ето че животът отново ги разделяше. Макар и за няколко дни, тя не искаше да заспива без него. Не можеше.
Сутринта се измъкна рано от леглото, за да му приготви закуска. Нареди всичко на един поднос и го качи горе, внимателно пристъпвайки, за да не го събуди. Постави таблата на шкафа и се приближи тихо до него. Наведе се и обсипа лицето му с целувки. Очите му се отвориха и той я погледна сънено.
-   Добро утро!- Усмихна ѝ се, докато тя прекарваше пръсти по челото му, надолу по носа, скулите.- Какво правиш?!
-   Гледам те!- Усмихна се тъжно тя.- Не искам да заминаваш!
-   И аз не искам, любов моя! Знаеш, че ако бе възможно, щях да реша проблема от тук и нямаше да те оставя дори за минута. Но не мога, Дефне. Трябва да замина.
-   Извинявай!- Затвори очи тя, опитвайки се да събере сили.- Знам колко ти е трудно и обещавам повече да не се държа като малко дете. Ще ми липсваш!
-   И ти на мен! Толкова много!- Йомер се повдигна и я придърпа в прегръдките си.
-   Трябва да закусиш, а след това ще те закарам до летището.- С нежелание се отдръпна тя.
-   Не искам да ям!- Усмихна се, когато устните му срещнаха нейните.- Имам нужда единствено от теб!
Люби я бавно и нежно, целувайки я до забрава. Устните му я изследваха, сякаш бе негова за пръв път, опитвайки се да направи всеки миг вечност. Пренесоха се в един друг свят, където единственото важно беше любовта им и нищо и никой не можеше да ги раздели. Никога!
Дефне и Ясемин закараха Йомер и Синан до летището, изпращайки ги с тъжни усмивки и молещи ги да се върнат час по- скоро. Двете стояха прегърнати, махащи към излитащия самолет, отнасящ любимите им към толкова далечната за тях Италия. Когато излетя, те се качиха в колите и отидоха в Пасионис. Работата щеше да ги разсейва, за да не мислят колко много им липсват мъжете.
Сякаш чул молитвите им, Корай ги посрещна с поредната драма. Плачещ, с неугледен вид и целия облечен в черно, той бе седнал на стъпалата към кабинета на Йомер. Двете се стъписаха, щом го видяха.
-   Корай, какво се е случило?!- Попита Ясемин, докато бавно се приближаваха към него.- Добре ли си?!
-   Не съм! Как можаха да ми го причинят?! Безсъвестни, лоши, безмилостни хора! Защо трябваше да постъпят така, защо?!
-   Г-н Корай, какво се е случило? Кой ви е обидил?!- Дефне и Яса се споглеждаха, чудейки се кой е могъл да нарани така приятелят им.
-   Умря, той умря, а тя остана да страда сам самичка!- Ревна с цяло гърло фотографа, без да обръща внимание на паникьосаните им лица.- Толкова млада, а вече вдовица! Как не им дожаля, гадняри!
-   Кой е умрял, за какво говориш, Корай?!- Двете жени вече бяха в истерия, чудейки се на спокойствието на всички останали.
-   Дериа, какво се е случило?!- Обърнаха се те към секретарката, след като получиха единствено нова порция проклятия от изпадналия в криза Корай.
-   Любимият сериал на г-н Корай е имал нещастен край и днес той е в депресия, проклинащ сценаристите на сериала!- Засмя се тя, виждайки ужасените им лица.
-   Сериал ли каза?!- Дефне започна да трепери, докато Ясемин вече се обръщаше с протегнати към шията на Корай ръце.
-   Ще те убия, Корай, ще те убия!- Прошепна гневно тя, запътвайки се към него.
-   Направи го, нека се отърва от тази болка! Не издържам повече, нека и аз умра като Джемил, за да не страдам повече!- Разплака се още по- силно той, докарвайки нов нервен срив на Ясемин.
-   Ти не си нормален, не си!- Крещеше тя насреща му.- Лунатик, маниак, откачалка!
-   Г-н Корай, едва не умряхме от притеснение, не ви ли е срам?!- Започна да вика и Дефне, заставайки до приятелката си.- Що за поведение е това?!
-   Аааа, не ме нападайте! Аз тук умирам от мъка, не мога да ви слушам!- Изправи се той, загръщайки се в черната пелерина, която висеше на гърба му.- Отивам да страдам в кабинета си, безмилостни вещици! Ахх каква е тази болка, Боже?! Защо винаги аз страдам?!
-   Ще го убия! Някой ден наистина ще го убия!- Повтаряше си Ясемин, докато се опитваше да спре треперенето на ръцете си.
-   Ела да подишаме малко въздух, имаме нужда да се успокоим.- Повика я Дефне, отправяйки се към изхода.- Ще закусим навън.
-   Той ще ни побърка, Дефне! Ще използва, че Йомер го няма, и ще разгърне цялата си лудост!- Ясемин беше на границата на нервите си, докато чакаше да им донеса храната. Бяха седнали в малко кафене на брега.
-   Значи просто не трябва да му обръщаме внимание! Точно като Йомер!- Засмя се Дефне, успяла най- после да възстанови спокойствието си.- Нямаме друг изход.



https://www.youtube.com/watch?v=uIiIkA27UPI

Макар и малко странно, по- подходящо музикално оформление не можах да измисля  Mr. Green Mr. Green

# 42
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Варианта на Габи  Hug  Heart Eyes ми харесва повече  Peace

# 43
  • Мнения: 9 540
Глава 73
Скрит текст:

Дните ѝ бяха безкрайни, а нощите- истински кошмари. Макар да се чуваше с Йомер поне по два пъти на ден и всяка вечер, преди да заспи, Дефне имаше чувството, че него го няма от месеци, а не от едва четири дни. Гривната и колието бяха постоянно на нея, но те не можеха да заместят съпруга ѝ.
В петък сутринта тя се приготвяше за работа, влачейки се едва едва из къщата. Нямаше желание за нищо, освен да се свие на дивана и да изчака завръщането на Йомер, който беше обещал да се постараят да се върнат до неделя. Но знаеше, че е невъзможно. Насилвайки се да изяде сандвича, който си бе приготвила, Дефне се стресна от звънеца на вратата. Молейки се да е Йомер, който е искал да я изненада, тя се затича да отвори. Срещу нея обаче не бе съпругът ѝ.
-   Г-жо Нериман?!- Беше истински изненадана да види лелята на Йомер.- Случило ли се е нещо?
-   И още питаш?!- Нахална както винаги, тя избута Дефне и влезе в къщата като собственичка.- Защо винаги трябва да се занимавам с теб? Защо не свършиш поне едно нещо както трябва, а?
-   Какво искате от мен, г- жо Нериман?- Примирено въздъхна Дефне, отказвайки да се поддаде на конфронтация с нея.
-   Какъв беше договорът ни с теб? Жениш се за Йомер и си тръгваш, нали така?! Какво толкова сложно имаше тук? Нищо! Ти какво направи- отиде и му разказа всичко! Отдели го от семейството му, от приятелите му, разби живота му! Защо го направи, Дефне?!
-   Нищо не съм направила! Аз само...
-   Не искам да те слушам! Малка никаквица- от самото начало си преследвала парите на племенника ми, нали?! Винаги си искала само тях! Ето какво ще ти предложа- давам ти още 200 хил. и изчезваш завинаги! Йомер не заслужава съпруга като теб!
-   Г- жо Нериман, аз вече не съм онова глупаво момиче, което можехте да контролирате!- Погледна я в очите Дефне.- Не можете да ми казвате какво да правя, още по- малко да ме заплашвате в собствения ми дом!
-   Твоят дом, ха!- Изсмя се Нера насреща ѝ.- Ако Йомер не те бе прибрал като мръсно коте, за което ми е дожаляло, сега нямаше да си тук! А и не забравяй кой ти осигури всичко това- ако не ти бях платила, за да влюбиш в себе си племенника ми, ти никога нямаше да стигнеш до тук! Така че си помисли добре, Дефне, кой ти е помогнал повече- аз или Йомер?!
-   Не искам...
-   Не ме интересува какво искаш!- Нериман беше бясна и Дефне вече се изморяваше от крясъците ѝ.- Щом не искаш да си тръгнеш, ще ме сдобриш с Йомер! Не знам какво ще му кажеш, как ще го убедиш, но искам да оправиш отношенията ни!
-   Аз?- Идеше ѝ да убие лелята.
-   Ти си причината племенникът ми да не иска да ме види, значи ти ще си и тази, която ще ни сдобри! Не искам да ми противоречиш!- Прекъсна я тя, когато видя как Дефне се опитва да каже нещо.- Или се махни от живота ни, или върни всичко така, както беше преди ти да се появиш!
Изхвръквайки от къщата като хала, също толкова бързо, колкото и влезе, Нериман не видя Шукрю, който тъкмо бе паркирал колата. Но той много добре я огледа, след което влезе тихо в къщата. Дефне стоеше на един стол в кухнята, а сълзите капеха върху недояденият ѝ сандвич.
-   Г-жо Дефне, всичко наред ли е?!- Попита тихо той, несмеейки да се приближи.
-   Каква госпожа съм аз, бате Шукрю?!- Хвърли се в ръцете му Дефне, плачеща горчиво.- Аз съм просто една безволева кукла в ръцете на тази вещица. Не мога повече да издържа. Защо не ме остави най- после намира. Защо?!
-   Не се оставяй да те измъчват, момичето ми!- Изненадан от постъпката ѝ, Шукрю се чудеше как да постъпи. Отдръпна я леко от себе си, за да погледне очите ѝ.- Ти си най- ценното за г-на Йомер, вярвай в това. И не позволявай на никой да те обеди в обратното, става ли?!
-   Но тя няма да ме остави на мира! Никога няма да ме остави!
-   Значи просто ще трябва да се бориш, Дефне. Ти си силна, знаеш го. Не позволявай на тази вещица, както я нарече, да те нарани.- Засмя се той, когато видя изненаданото ѝ лице.- Какво, ти първа я нарече така.
-   Благодаря!- Усмихна му се леко Дефне, опитваща се да се съвземе.- Извинявай за кризата, но тя сякаш изсмуква жизнените ми сили.
-   Ако сте по- добре, г-жо Дефне, можем да тръгваме към фирмата.- Върна се към деловия тон Шукрю, разсмивайки я.
-   Разбира се, г-н Шукрю!- Не ми остана длъжна и тя.- Само да си взема чантата.
Когато се чу с Йомер малко по- късно, Дефне премълча за случилото се. Не искаше да го тревожи, когато е толкова далеч от дома, а и той нямаше какво да направи. Проблемът си беше неин. Опитваше се да звучи весело, но това само събуди подозренията му. Гласът ѝ беше странен, сякаш е плакала и се опитва да го скрие.
Прибирайки се вкъщи, Дефне си припомни случката от сутринта. Искаше ѝ се да я забрави, но не можеше. Какво щеше да прави сега? Как щеше да убеди Йомер да се сдобри с леля си?!



https://www.youtube.com/watch?v=PIVWcoqYu7w

# 44
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508

Скрит текст:
       https://vk.com/kiralikasktvstar?z=video190171815_456239018%2F9827710981f8e1f165%2Fpl_post_-96725873_1402743                   


тази да вземат да я освидетелстват вече та да се успокои
После, защо избягала котката  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт