На море в България 2017г. - 2

  • 116 652
  • 712
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 081
Благодаря за новата тема , за втора година ще сме в Белла Виста ,Синеморец

# 16
  • Мнения: 3 386
Да се запиша.
Бях с отлични отзиви за Марина бийч, Дюни. Тази година пак там,но в Белвил. Набелязала съм хотел и за догодина, но ще следя отзивите ви  Peace

# 17
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
А аз чакам с нетърпение първите отзиви от хотел Ариана-Китен този сезон, че много го мислих дали да сме там.Хотела го следях 2-3 години, докато му дойде и неговия ред.  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 046
Първото ни море ще е през юни за три дни. Купихме самолетни билети до Варна. Може ли препоръки за хубав хотел и плаж Simple Smile

# 19
  • Мнения: 308
♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥ щом сте за втора година значи ви харесва там? А може ли да споделиш в Синеморец има ли интересни неща за правене? Повече подробности? Има ли много нудисти?


bubkab зависи голям хотел ли искате или малък семеен тип? С кола или без ще сте там? Някъде около центъра може би? Иначе плажовете във Варна не мога да ги препоръчам, най-предпочитани са Кабакум, Рапонги ... Но по-скоро ви препоръчвам да се ориентирате към някой плаж в съседните курорти - Константин и Елена например ...

# 20
  • София
  • Мнения: 2 379
Благодаря за темата, ще я следя с интерес  Simple Smile С нетърпение чакам морето  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 046
Мила, мерси!
Без кола ще сме, решихме да сме със самолет да не губим време в път Simple Smile
Колебая се между хотел Одесос и частен апартамент в Гръцкия квартал...
Четох, че градския плаж е мръсен и радостта ми за първо море почна да намалява...А без кола май не става другаде

# 22
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
Отдавна е известно, че централния плаж на Варна не е това, което беше и е замърсен.Ще трябва да ходите на други плажове.

# 23
  • Мнения: 6 299
Мила, мерси!
Без кола ще сме, решихме да сме със самолет да не губим време в път Simple Smile
Колебая се между хотел Одесос и частен апартамент в Гръцкия квартал...
Четох, че градския плаж е мръсен и радостта ми за първо море почна да намалява...А без кола май не става другаде
Има автобуси до Св. К и Елена и до Златни пясъци. Мисля, че има и спирка на Ривиера до Златни пясъци. По спомени има начесто автобуси. Билета преди две години беше около 1,50 в едната посока. До Ривиера един от добрите хотели е  Градина - има го в списъка. Ако цените ви устройват може и в някой от хотерите в самия комплекс  Ривиера Бийч хотел клуб. В комплекса се ползват външни и вътрешен басейни, които са с топла минерална вода. Това е + в случай, че през юни морската вода Ви се струва студена. Във www.visit.bg/ има оферти.  На Св. К и Елена хотел Азалия е с добри отзиви, също с минерални басейни,  на хубав плаж, но високи цени. На плаж Кабакум може да погледнете почивната станция на Министерство на външните работи "Почивна станция АДИС" www.holidayinn.adis.bg/

Последна редакция: сб, 22 апр 2017, 12:19 от fatalina

# 24
  • Мнения: 2 046
Fatalina, благодаря ти! И аз гледах Азалия, но отказаха, защото сме за три нощувки.
Ще проверя Градина, пожелавам прекрасен ден!

# 25
  • Мнения: 4 204
И аз като Русалка, ще чакам първи отзиви за "Ариана" в Китен, а също и да набележа за догодина нещо. Едно на ум- "Релакс" Поморие.

# 26
  • Мнения: 2 081
♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥ щом сте за втора година значи ви харесва там? А може ли да споделиш в Синеморец има ли интересни неща за правене? Повече подробности? Има ли много нудисти?


Харесва ми хотела и плажа , на който се намира . Нудисти не видях , но има още два плажа освен този , на които не съм ходила . В самия Синеморец съм се разхождала 1-2 пъти , интересни неща за правене ( за всеки са различни) не  видях , но и не съм търсила , защото съм с малко дете . Ол инклузив хотел на плажа с анимация за нас е достатъчен .

# 27
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
http://www.marica.bg/%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D0%B8-%D0%B … 8-news461615.html

Статията е от 2015г кои плажове са най-замърсени по Черноморието.Не вярвам много да са се променили нещата за две години.

Точно през 2015г. бяхме в Серенити Бийч на Нестинарка.Тогава морето наистина беше ужасно мръсно, плуваха боклуци, чак пяна имаше по повърхността.Много не сме се къпали в морето тогава, но все пак изкарахме нещо леко със стомаха по това време.

Плаж к-г "Нестинарка" гр. Царево - средата на плажа 27.07.2015 г. 127   495 127 - Ентерококи /495- Ешерихия коли   ooooh! Тогава беше гръмнала новината със затворения плаж в Лозенец.

# 28
  • Мнения: 58
Мисля, че споделих някъде добрите си впечатления от хотел "Блу Пърл" - Слънчев бряг. Перфектен е! От градината се стъпва на плажа, храната е много добра, обслужването също, а за гледката да не говорим. Просто нямам забележки.

# 29
  • Мнения: 6 299
На Пречиствателната станция на Лозенец направиха лек ремонт и сега нещата са по-добри. За Царево - не съм сигурна, че хотелите на Нестинарка са включени към съществуващата пречиствателна станция. Ако не са и заустват отпадните си води в морето, то не е чудно, че водата е замърсена точно с ешерихия коли.

Общи условия

Активация на акаунт