На море в България 2017г. - 2

  • 116 747
  • 712
  •   1
Отговори
# 585
  • Plovdiv
  • Мнения: 298
С големи деца на море си е жива мъка
Ядат салатка и пържени картофи, не пият, но ги таксуват като възрастни. Анимацията е за бебета, скука за тях, но от анимацията за големи ( дженга и водна гимнастика) ги гонят. Плащам обаче като за възрастни, дори и ако ги сбутат на доп. легла. Почивката излиза "златна"
Тази година заложих на две големи стаи в хотел Градина, които съм посещавала и бях много много доволна преди години. Като цена излезе доста доста приемливо.
Само дето това с 50 лева вход за Ривиера ме шокира, нооо ще повървим малко и ще пообиколим. Мисля спесетените от АИ пари да ги дам за забавления във Варна. Делфинариум, кино, морската, музеите, обсерваторията и т.н.
Happy на едно и също мнение сме  Hug Вие от кога ще бъдете в хотел "Градина"? Ние сме там от 22-ри юли до 4-ти август  Simple Smile

# 586
  • Мнения: 3 286
Делфинариумът във Варна ме шокира с цени- 25 лв билет възрастен /над 12г/ и 20 лв дете, не помня точно "от", но ми се върти спомен за много ниска възраст- 2-3г.
Ние когато ходихме казахме че сме им приятели във ФБ и цената беше наполовина .

# 587
  • Мнения: 18 057
Хепи, и аз винаги това съм се възмущавала. Моите са злояди и двете, ама си плащаш, за диваните пък да не обелвам дума. По- добре 2 двойни стаи не ол, но да спят спокойно и децата

# 588
  • Русе
  • Мнения: 1 782
Копирам си питането от друга тема: Може ли да ми препоръчате апартамент само за нощувки в района Обзор-Свети Влас-Несебър? Да е близо до плаж (не повече от 100м), до около 80-85 лв. за нощувка за началото на август.
Можете да погледнете Апартаменти Стела в Обзор.  Сградата се намира точно зад хотел Риу Хелиос Бей. Има инфо във Визит има и в mob.pochivka.bg До тази сграда е и сем. хотел Алегра също е много приличен, но мисля че там са по-високи цените. Действително на не повече от 50 - 80 м от плажа. Стига да има места.
[/quote]
Благодаря, че се включихте. bouquet Първите са заети за периода, а вторите са по 130 лв. Приемам и други предложения.

Делфинариумът във Варна ме шокира с цени- 25 лв билет възрастен /над 12г/ и 20 лв дете, не помня точно "от", но ми се върти спомен за много ниска възраст- 2-3г.

Станете им фен във Фейсбук и правят намаление от 50%

# 589
  • Мнения: 48 186
Да, такива са цените, 25 лева за възрастен и 20 лева за дете 2-12 години
Плуване с делфини- 200 лева
Билетите в Обсерваторията и музеите са ниски. Преди няколко години баба ми ги беше водила не веднъж, а няколко пъти в Обсерваторията, защото имаха различни лекции и наблюдения по различно време и хората доста се бяха постарали. Simple Smile
Но все пак спестявам значителна сума от липсата на АИ, с великите "закуски"(пици и сладки)  и анимацията ( която не ползваме) 
Та така

# 590
  • Мнения: 2 094
Няма навалица, хотела е много добре оразмерен и няма претъпкване никъде. Отделно храната е навсякъде, на лоби бара, на басейна. Качеството е отлично, готвачите са превъзходни. Тиквички с мл.сос, снежанка, шопска, овчарска и зелена салата, таратор, пилешка и рибена чорба(с миди), мидена салата, сьомга, телешко, пилешко, шишчета и скара. На скарата няма нискобюджетни кебапчета и кюфтета, абе прекрасно е!

Много се радвам за отзивите , харесала съм си го за другата година  Heart Eyes

# 591
  • Мнения: 2 860
Да, такива са цените, 25 лева за възрастен и 20 лева за дете 2-12 години
Плуване с делфини- 200 лева
Билетите в Обсерваторията и музеите са ниски. Преди няколко години баба ми ги беше водила не веднъж, а няколко пъти в Обсерваторията, защото имаха различни лекции и наблюдения по различно време и хората доста се бяха постарали. Simple Smile
Но все пак спестявам значителна сума от липсата на АИ, с великите "закуски"(пици и сладки)  и анимацията ( която не ползваме)  
Та така

Аз пък си писах мейли с делфинариума преди година ,когато ходихме.Исках да купя билети онлайн да съм сигурна ,че ще влезем.Питах и дали правят намаление за групи ,че ние ходихме няколко семейства.Отговориха ми ,че е по добре да си купя билети на място,те винаги имали наличност.За намалението ,самите те ,ме посъветваха да кажа на касата ,че сме от Варна и билета ставал с 50% по-евтин Joy
Та отиваме с ММ на касата ние и аз им съобщавам колко билета искам ,те ме питат от къде съм ,аз казвам от Варна  Joy Joy ,ММ се обажда и вика "Глупости ,от къде го измисли"  Mr. GreenКасиерката ме гледа и се чуди ,пък аз обяснявам ,тоя човек не го познавам ,не съм с него ,нещо се е объркал  ,аз съм от Варна hahaha

# 592
  • Мнения: 48 186
Хихих, и моят мъж е същия
Значи билети викаш без него... JoyJoyJoy
Преди години имаше отстъпка за фейсбук феновете Simple Smile

# 593
  • Plovdiv
  • Мнения: 298
Да, такива са цените, 25 лева за възрастен и 20 лева за дете 2-12 години
Плуване с делфини- 200 лева
Билетите в Обсерваторията и музеите са ниски. Преди няколко години баба ми ги беше водила не веднъж, а няколко пъти в Обсерваторията, защото имаха различни лекции и наблюдения по различно време и хората доста се бяха постарали. Simple Smile
Но все пак спестявам значителна сума от липсата на АИ, с великите "закуски"(пици и сладки)  и анимацията ( която не ползваме)  
Та така

Аз пък си писах мейли с делфинариума преди година ,когато ходихме.Исках да купя билети онлайн да съм сигурна ,че ще влезем.Питах и дали правят намаление за групи ,че ние ходихме няколко семейства.Отговориха ми ,че е по добре да си купя билети на място,те винаги имали наличност.За намалението ,самите те ,ме посъветваха да кажа на касата ,че сме от Варна и билета ставал с 50% по-евтин Joy
Та отиваме с ММ на касата ние и аз им съобщавам колко билета искам ,те ме питат от къде съм ,аз казвам от Варна  Joy Joy ,ММ се обажда и вика "Глупости ,от къде го измисли"  Mr. GreenКасиерката ме гледа и се чуди ,пък аз обяснявам ,тоя човек не го познавам ,не съм с него ,нещо се е объркал  ,аз съм от Варна hahaha
Вече нямат никакви отстъпки, нито за приятели във фейсбук, нито за Варненци Simple Smile Преди 1 час им писах във фейсбук съобщение ) Отговориха ми, че само ако резервираш онлайн билети има 15% отстъпка, т.е възрастен 21,25 лв, деца от 2-13 години - 17 лв.  Confused

# 594
  • Мнения: 3 922
А Вие защо си мислите, че по другите хотели се сервират маркови напитки?!! На свобдна консумация си купете каквото Ви харесва. А този спор за качесвата на хотела сме го водили и преда с Вас!!! Имате си своета мнение, а аз моето. За мен хотелът е много добър и не отстъпва дори на много 5*-ни хотели. Не случайно хотелът е stop sale до средата на месец септември.
Не си мисля - а знам! Не говоря за  свободна консумация, а за включени в инклузива!!!  Това, че в Казабланка се предлагат най-евтините храни и напитки, имах възможност да се уверя лично, затова и няма да спра да повтарям, че е изключително прехвален хотел.  Хората, които тепърва ще имат "удоволствието" да го посетят, да си имат едно на ум.

# 595
  • София
  • Мнения: 791
Препоръчайте ми хубав комплекс около къмпинг Градина. Или другаде да е, искам да е близо до плаж и да има басейн
Вижте св. Никола- отговаря на условията- на плажа и басейни. По- назад съм драснала два реда за там.

# 596
  • Мнения: X
Ние сме в Нева Китен, за сега всичко изглежда съвсем добре,  но още не сме се хранили. Ще видя как е храната. Условията са хубави, има хубава градина, обслужването на този етап е чудесно. Остава и храната дс е вкусна.

# 597
  • Мнения: 18 057
Препоръчайте ми хубав комплекс около къмпинг Градина. Или другаде да е, искам да е близо до плаж и да има басейн
Вижте св. Никола- отговаря на условията- на плажа и басейни. По- назад съм драснала два реда за там.
. Какви са цените? От къде резервирахте? Къде се хранехте? Не видях къде си писала Blush

# 598
  • София
  • Мнения: 791
Препоръчайте ми хубав комплекс около къмпинг Градина. Или другаде да е, искам да е близо до плаж и да има басейн
Вижте св. Никола- отговаря на условията- на плажа и басейни. По- назад съм драснала два реда за там.
. Какви са цените? От къде резервирахте? Къде се хранехте? Не видях къде си писала Blush
Звъннах директно на посочения тел в сайта им. За жалост закуската там не ни допадна, хранехме се навън по ресторанти или в апартамента, който беше напълно оборрудван. Не съм любител на такива почивки- слугинаж- но хората сме различни. Подчертавам обаче, че бяхме юни мес и нямаше наплив никъде- плаж, ресторанти...

# 599
  • Мнения: 423
А Вие защо си мислите, че по другите хотели се сервират маркови напитки?!! На свобдна консумация си купете каквото Ви харесва. А този спор за качесвата на хотела сме го водили и преда с Вас!!! Имате си своета мнение, а аз моето. За мен хотелът е много добър и не отстъпва дори на много 5*-ни хотели. Не случайно хотелът е stop sale до средата на месец септември.
Не си мисля - а знам! Не говоря за  свободна консумация, а за включени в инклузива!!!  Това, че в Казабланка се предлагат най-евтините храни и напитки, имах възможност да се уверя лично, затова и няма да спра да повтарям, че е изключително прехвален хотел.  Хората, които тепърва ще имат "удоволствието" да го посетят, да си имат едно на ум.
И в Цезар Палас храната е нещо подобно, но тук хората я хвалят. Останалите неща наистина са ок, но храната не ставаше и сьомга няма - рибите са най-евтините - скумрия, пангасиус и миди.

Общи условия

Активация на акаунт