"София - Ден и Нощ" - 22

  • 99 240
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 313
Това пък сега какво е? Някой има дете newsm78 Предполагам, че ще е Митко или Дани (отново  Laughing) Thinking newsm78
 Марио - възможно ли е? ooooh!  #Crazy
Коки, не мисля, няма как. Grinning Боби - не.

# 646
  • София
  • Мнения: 718
Според мен ще е Марио.Тъкмо да вземе да си седне на гъза,че явно и с Джулия не можа. smile3560

# 647
  • Мнения: 2 303
Аз си помислих, сигурно е Митко, че Стефания се оказа, че има дете, сега и той... Да са си двойка и в това  Laughing

Дани....вече го излъгаха един път, едва ли.
Марио, не е лош вариант, че той толкова девойки е сменил, пък и е несериозен, може жената да е решила сама да си го отглежда, отколкото с него.
Макар че ми дойде на ум и за Лиляна и нейната бременност...това също е вариант. Детето да е на Боби, ама нали се разделиха, той не искаше дете и тя да е решила да си го гледа с друг или сама. Макар че имаше едни епизоди, които малко попропуснах, където се беше върнала, ама незнам подробности, има ли дете, няма ли...

# 648
  • Мнения: 3 313
Макар че ми дойде на ум и за Лиляна и нейната бременност...това също е вариант.
Даа, и аз си помислих за Лиляна, ама няма как.. Пише, че детето е на няколко годинки. Те не са разделени от години Grinning

# 649
  • Мнения: 6 280
Според мен е Марио Laughing

# 650
  • Мнения: 1 019
Коки и Ани??? Помните ли, че тя беше бременна ...

# 651
  • Мнения: 828
Теди Цветкова празнува 25-ия си рожден ден на о-в Малта  Sunglasses

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1326011680848302&set … ype=3&theater

# 652
  • Мнения: 1 497
Коки и Ани??? Помните ли, че тя беше бременна ...
Пак не са минали години от тогава. Според мен е Жоро ИталЯнеца. И сега кат' започне едно преобразяване... Sick

# 653
  • Мнения: 6 280
На Сашо заместнка Роман, много лют. Сега ни суджуци ще ядат, ни любов ще въртят. Само работа Joy

# 654
  • Мнения: 3 313
Сега пък Коки - глух ooooh! това ли измислиха Confused
Дали това е детето, оставеното в стаята,  което ще се окаже на някой newsm78 ..

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 23:30 от DebSs

# 655
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Да си бяха казали, че е с умствено изоставане, поне да му се върже на образа.

Управитела на мястото на Сашо се е надъхал все едно е управител на Шератон  hahaha

# 656
  • Мнения: X
Според мен ще е на Драго детето, от Испания майка му явно е решила да не го гледа. newsm78

# 657
  • Мнения: 5 478
На Драго не може да е според мен, защото той знае, че има дете. А тук пише, че неочаквано ще разбере, че има... И на Лиляна няма да е, тя го загуби и това го споменаха, когато се беше върнала. Оставеното в хостела май си има родители, защото даваха в промото за днес някакви чужденци да се обясняват на Калина и Ясен.

Да си бяха казали, че е с умствено изоставане, поне да му се върже на образа.

Joy Joy Joy


# 658
  • Мнения: 13 092
Аз залагам,че на Митко ще му тръснат дете. Междудругото снощи не гледах,ако някой има желание,моля да ми разкаже на две,на три Hug

# 659
  • Мнения: 1 831
Хайде на залозите  Laughing Аз си мисля, че ще е Марио.Ще му променят и образа сигурно като му тряснат детето.Той нали е бил пренебрегван от баща си и естествено няма да иска такова отношение и към детето си ...
Между другото не съм гледала седмица сериала ,ама явно нищо не съм изтървала или ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт