"София - Ден и Нощ" - 22

  • 98 335
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 728
Или Марио или Митко според мен.

А представяте ли си да е на Боби hahaha ще си отдъхне.

# 661
  • Мнения: X
Най - интересно ще е, да бъде на Боби от Лилянка.
И дано се раздели с Трависа.

# 662
  • Мнения: 1 265
Не мисля, че бащата ще е някой от квартирата. Винаги като ни тупнат такава новина, без име се оказва някой по второстепенен герой. Хрумна ми, че Райнето може да е родила. Но залагам на Жоро, да се събере с майката и Галя пак с разбито сърце да се утешава с друг Simple Smile

# 663
  • Мнения: 1 019
Може и да е на Ясен.... че иначе тези двамаа са напълно ненужни в сериала. Безинтересни и досадни.

# 664
  • Мнения: 3 309
Хора, няма как Лиляна да има.. Детето е на няколко годинки, не е минало чак толкова време от раздялата ѝ с Боби.
Може би Марио Thinking

# 665
  • Мнения: 3 309
Джулия има проблеми на работното място в "София - Ден и Нощ"

Тази вечер в "София - Ден и Нощ" от 22.30 ч. по NOVA Коки ще иде на преглед, но ще излезе разтроен от болницата, споделяйки на Йоана за проблема си. Какви мисли за бъдещето ще притеснят Коки?

Роман замества Сашо, който отсъства за няколко дни от бара и това никак не се харесва на Джулия. Той ще се погрижи да унижи красивата барманка пред целия екип. Как Роман ще тормози Джулия и какво ще го накара да бъде по-благослконен към нея?

# 666
  • Мнения: 1 019
Марио ще я защото и тя пак ще се събере с него и така ....
А те да не са двойка в реалния живот?

# 667
  • Мнения: 1 497
И яз залагам на Жоро. Но не за да се събере с майката, а за да се промени, че да ѝ е угодно на Галка-Заспалка

# 668
  • Мнения: X
Ако може и аз да помоля за последните 5-10минути някой да  ми каже какво стана. Гледах май до там дето Жорж им представи новия управител..  Hug Не ми се превърта целия филм за 5-10минутки.

# 669
  • Мнения: 6 685
Никола е за психиатър, не за психолог....

# 670
  • Варна
  • Мнения: 147
Не мога да го търпя повече, изключително противен тип  Sick

# 671
  • Мнения: 78
Този, който замества Сашо е яко смешен. Замества го за 3 дни и така говори, и се държи със служителите, все едно ще им е постоянен шеф.

# 672
  • Мнения: 6 685
Тази Джулия с това говорене на "бе" е много проста... Crossing Arms

# 673
  • Мнения: 13 083
А този на Калина newsm78  Ясен ли беше,кога точно стана и той управител в хостела,че си позволява да подвиква и да заповядва на Драго? Аз ако съм на мястото на Драго като им тегля по една дълга и на двамата,пък да се оправят с драгоценния хостел както си знаят.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 147
Искаше ми се Марио да понатупа тоя новия  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт