Дългото чакане след трансфер - Тема 61

  • 82 455
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
Успех на всички!

# 16
  • Мнения: X
Благодаря, Жана! Успех, момичета!

# 17
  • Мнения: 161
Жана, мерси за новата тема.
Момичета, пожелажам само позитивни резултати и добри новини!

# 18
  • Мнения: 882
Страхотна нова тема, Жана!  Hug

Нека има много положителни тестчета и тупкащи сърчица до термин!  Praynig

Аглея, не се филмирай предварително! Има много случаи на здрави бебета от лоши ембриони и отрицателни резултати от прекрасни ембриони. Стискам палци, това да се окаже твоето бебче!  Hug

Последна редакция: чт, 20 апр 2017, 16:30 от Liv Tyler

# 19
  • Мнения: 1 142
Прекрасна тема и дано се изпълни с много по две чертички!  Heart Eyes
Благодаря, Жанче!  bouquet  Hug

# 20
  • Мнения: 504
Запис и от мен,дано скоро се наредя с чакащите. newsm10

# 21
  • Мнения: 144
Благодаря за новата тема, Жана. Дано я напълним с повече хубаво новини.

# 22
  • Мнения: X
Момичета, знаете ли какво направих понеже имах проблем с TSH преди процедурата и съм на Л-Тироксин, сега след положителния резултат реших да видя как се движи и той че знам че се повишава, и така TSH  2,43 , прогестерон 10,21, не знам дали са ок , но освен тях реших и да си пусна пак ЧХГ за да видя как е днес, като обаче днес е в друга лаборатория и нямаше точно 48 часа/ някъде 44 / и резултата:
9 ден 287,800 mU/ml
11 ден 736,200 mU/ml
13 ден 1230 mIU/ml
Не е ли малко?!? Или да отида да си пусна пак в същата лаборатория , тук и мерните еденици сякаш са други не знам каква е разликата между mU и mIU?

# 23
  • София
  • Мнения: 4 891
Чхгто е добре, но прогестеронът ти е адски нисък, на каква доза си? Трябва спешно да увеличиш, дори да се помисли за инжекжии.ТСХ също е високо! За първи триместът трябва е около 1.

# 24
  • Мнения: X
На Л-тироксин 0,025 мг, оф наистина ли? Освен да се чуя с Начев или да ми предложите към кого да се обърна или към репродуктивния си специалист?

# 25
  • Мнения: 55
Запис и от мен,дано цялата тема е пълна само с положителни тестове. Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 8 977
Аглея, не се филмирай предварително! Има много случай на здрави бебета от лоши ембриони и отрицателни резултати от прекрасни ембриони. Стискам палци, това да се окаже твоето бебче!  Hug

Благодаря ти! Grinning Сутринта нещо се бях сдухала яко, какви мисли ми минаха през главата  Tired
Мъжът ми твърди, че след пункцията, от упойката ми се били разместили чакрите  Laughing

# 27
  • Мнения: 222
И аз да се разпиша- Христос Воскресе и мерси за хубавата нова темичка. Ние прескачаме този месец, за биопсия, и следващия се надяваме да "чакаме" отново 🤗 Нека до тогава да сте напълнили темата само с положителни резултати!

# 28
  • Мнения: 564
Patiyaki, дано биопсията е о.к и скоро пак на фронтовата линия  Hug
Никакво предаване!

# 29
  • Мнения: 1 600
Жана, благодаря за новата тема.
 bouquet
Нека се напълни с хубави новини и много положителни тестчета.

Общи условия

Активация на акаунт