Октомврийчета красиви - правят мамите си диви! - Тема 12

  • 45 919
  • 720
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 117
И аз давам бисквити без глутен са само на Плазмон ,но и те могат да се счупят докато ги смучат внимавайте .Мойта поне ги чупи няма зъб

# 691
  • Мнения: 19 687
Аз затова взех нектарини, мъхестите ще ги оставя за разгара на лятото.

# 692
  • София
  • Мнения: 1 309
Еха, Pure_nature Simple Smile Пътешественици  Hug Как успяваш да изпереш и да изсъхнат дрехите? Как не забравяш нещо важно?  Laughing

Браво на детето, щом иска да ходи Simple Smile Мама ще оформя фигура скоро  Mr. Green

Chuby Ясно за шишето. Случва се.

За менюто в детските кухни - то е само за обяд. Другите хранения ги мисли майка му  Mr. Green

И аз дадох нектарини. Те малко кисели, ама ги хареса. Но обядът ми претърпя пълен провал.  Mr. Green Това не ми се е случвало от първите дни на захранването. Картоф, спанак и броколи - отхвърлено със сълзи  Whistling Проблемът е в броколите. Мисля да не давам скоро. И за утре имам от това пюре. Ще трябва да го сменям. На обяд дадох от овесените ядки, че гладно детето.

Имам страхотен нов цвят. Много е готина косата. Накрая много ми се сърди при фризьора, ама мина. И не иска да спи слетобед. Само киселее. След малко баня и в леглото до сутринта!  Crossing Arms

# 693
  • Мнения: 151
Chuby, това са си с глутен, чадо Simple Smile

Бубченце, в контейнери на Авент. Много съм доволна.
Благодаря  Hug

# 694
  • Мнения: 1 426
Днес беше пълна лудница. Цял ден нямахме вода - непланирано спиране, заради авария две улици под нас. Уж щяха да я пуснат в 13, после стана 16, а тя потече в 18.  Crazy
Зарадвах се на навика си (който иначе смятам за изключително вреден) да чистя всичко възможно най-бързо. Та, имах измити и стерилизирани шишета и принадлежности за цял ден.  Party
Но... водата за млякото ми свърши и търчах до Лили ( ходя с трамвай до там hahaha )
Шоу програма.

Мисис, и вкъщи броколите и авокадото са най-омразните храни.  hahaha Броколи не мисля да предлагам скоро, мислех да слагам по една-две розички само покрай другите неща, но ако искам да яде ще трябва да са табу.  hahaha

# 695
  • Мнения: 2 288
Кристи, имам бисквити на бебевита и на хип, но са с глутен. Зарибих се по бисквитите от една приятелка, но не я бях питала какви са, та, нейните са на плазмон, има ги във висвиталис и са без глутен. Много лесно и бързо се топят в устата, когато си отчупи, а тези бебевита и хип са с глутен и трудбо се топят. Аз й ги давам, но я гледам неотлъчно.
Мисис, спрях да гладя  Mr. Green у дома и в София си имаме сушилня, та, пътищата ни винаги стигат до едно от двете места  Mr. Green
Лека вечер дами!

# 696
  • Мнения: 1 744
Лид и аз съм така, едната съседка с три деца, а другата с пет са турбо спиди гонзалес, та какво знам аз Mr. Green
Кристи прави ги с оризово брашно или царевично. Експериментирай и ще видим става ли  Mr. Green
А моята яде броколи като за световно, но винаги им капвам зехтин

# 697
  • Мнения: 2 722
За гхи, на водна баня ли го разтопихте?

# 698
  • Мнения: 19 687
Кристи прави ги с оризово брашно или царевично. Експериментирай и ще видим става ли  Mr. Green
Не, мерси Mr. Green Днес правих чийзкейк за бабата, това е до края на годината сладкарството ми Crossing Arms

Помбер ,не съм давала ГХИ.

Pure_nature, ама те пък са със захар. Пак не стават.

Бубченце
, само си намери големия комплект от 20 броя (10 големи и 10 малки), защото е най-изгоден.

# 699
  • София
  • Мнения: 1 309
Даа, който не спи слетобед, заспива на шишето. Ама заспива дълбоко седнало и добре, че е майка му да придържа главата.  Laughing

Дано не стане пак в 6:00  Confused

# 700
  • Мнения: 19 687
Хаха, шъш! Моят става не само в 6, а в 2,3,4,5 и в 7.

# 701
  • Мнения: 2 615
Кристи, а спинка ли през деня, че голямо будуване ?

# 702
  • Мнения: 19 687
Спи преди обяд около 20 минути, следобяд час и привечер пак час. Но това, ако сме късметлии и примерно го изкарам с количката или люшкам вкъщи.

Лошото е, че откакто започна да се изправя сам, леглата станаха като бойно поле. Отваря очи и в следващата секунда хваща баира. Днес се опита да покатери крак върху таблата на сгъваемото легло (все едно да се прехвърли) и почти беше успял. Като маймунка е Crazy Половината книги от библиотеката ми са на земята, защото докато се държи за ръба, обикаля като стоножка и събаря всичко. Вчера обърна 2 метра лампа, защото се пресяга, хваща и започва да клати, докато падне...

Та в момента, в който се събуди, трябва да съм готова да реагирам, защото иначе прави някоя пакост неземна!

# 703
  • Мнения: 1 117
Момичета ,който кърмихте ходите ли на манолог ? Аз другата седмица ще мина.... помбер аз гхи не го топих съдържа една две чаени лъжички  Мъжа ми е нощна ,а малката яко се върти на спалнята и почвам да я уча да спи в нейното легло ....А броколи тя много обича прилича на мен....Лека нощ

# 704
  • Мнения: 352
Ей, на сешоар ми спи по два часа и отгоре, без него за 20-30мин се е наспала. Вече го прибирам пръв в куфара.
Joy Joy Joy

И ние бяхме така само,че аз повече от половин час не съм го оставяла включен, защото имах чувството, че ставаше 40 градуса в стаята. Сега спи при нас на спалнята, че много се върти и се пробужда и не го ли усетя се разсънява и му пада една игра по 2-3 часа по среднощ.

Леле момичета като ви чета имам чувството, че съм с години на зад със захранването.

Лека и непробудна вечер!

Общи условия

Активация на акаунт