Суперхраните на АКВАСОРС - 5

  • 118 697
  • 838
  •   1
Отговори
# 315
  • Добрич
  • Мнения: 36
Щом е пила антибиотик аз бих ви препоръчала да и вземете Бифидус комплекс, защото Антибиотика унищожава полезните бактерии

# 316
  • София
  • Мнения: 1 095
Статуса й се е понижил и няма как за 7 дни да навакса. Продължавай и ще видиш резултатите.

# 317
  • Мнения: 213
Здравейте ,някой може ли да ми препоръча продукти за отслабване ?
Четох че има и резултати само с Лайтън ъп като се заместват 2 хранения през деня 🤔

# 318
  • Добрич
  • Мнения: 36
Здравейте ,някой може ли да ми препоръча продукти за отслабване ?
Четох че има и резултати само с Лайтън ъп като се заместват 2 хранения през деня 🤔
Здравейте, има 4 месечна програма за отслабване. Като първи се започва с детокс на организма.

# 319
  • Мнения: 2 677
Да, четиримесечната програма за пълна детоксикация препоръчвам. Вземете я от вашия дистрибутор.

# 320
  • Мнения: 216
Здравейте, искам да попитам някой ползвал ли е крема муун райз на Аквасорс и какви са отзивите? Аз си го купих наскоро за ПМС и ПКЯ, действително последния цикъл не ме боля. Чудя се дали не трябва да се мажа след О, а не както пише през цялото време да се мажа без дните на цикъла?

# 321
  • София
  • Мнения: 152
Споделете кои продукти давате на децата да пият превантивно? Какви са дозите и по кое време се пият?

# 322
  • София
  • Мнения: 1 095
Колактив - профилактика по 2 капсули дневно
ЗЕ - профилактика по 2 капсули дневно
ЕМК - есен и пролет по 1 бр. шишенце, но винаги го има в къщи
Витамин D - през зимата, но не редовно

Когато тръгнат да се разболяват дозите нарастват драстично за два - три дни.  SmileSmile

Здравейте, искам да попитам някой ползвал ли е крема муун райз на Аквасорс и какви са отзивите? Аз си го купих наскоро за ПМС и ПКЯ, действително последния цикъл не ме боля. Чудя се дали не трябва да се мажа след О, а не както пише през цялото време да се мажа без дните на цикъла?

Ползвам го от момента на пускането му на пазара и то така, както го препоръчват. За мен е много добър! И съм на мнение, че правилата трябва да се спазват, за да има очакваните резултати.

# 323
  • Мнения: 1
За отслабване също е добре да се приема и KоензимQ10.

# 324
  • Мнения: 5 468
Здравейте. По съвет на педиатърката взехме Колактив 3 за дъщеря ми, която е на 3г. Тя от миналия месец посещава детска градина и изкара едно продължително боледуване и лечение с антибиотик, след него се разболя почти веднага отново с ужасна кашлица и хрема. Като се закрепи, тръгне за няколко дни и пак се връща с хрема. Отделно два пъти вече има диария. Никога не е боледувала толкова. Много съм притеснена, защото имаме и бебе, което боледува с нея. Дали Колактив 3 ще помогне в нашия случай? Как да разтварям капсулите по-добре? Сега ги разтварям във вода, но не успяват да се разтворят както трябва. При разболяване до колко капсули могат да се пият дневно?

Другият ми въпрос е дали Мака енергия може да се пие от кърмачки? Ако не, има ли друг продукт, който е подходящ за кърмачки при липса на енергия и тонус?

# 325
  • Мнения: 805
Здравейте момичета, искам да попитам, понеже станах дистрибуротор на Аквасорс, дали спонсорът на моя спонсор получава някакъв процент/ бонус, когато аз поръчвам?

# 326
  • София
  • Мнения: 5 409
Може ли да ме посъветвате за дете на две и половина,тежащо 16 кг в какви дози да давам зелена енергия,коластра и мастните киселини?
Аз сега давам по една капсула ЗЕ и 20 капки ЕМК.Коластрата си я чакам в понеделник (не съм я почнала)

# 327
  • Перник
  • Мнения: 726
Fiona1, да, получава, но не съм запозната точно какъв процент. Така работи МЛМ. Има една книжка в стартовия пакет, прочети си я, може да ти е полезна.

# 328
  • София
  • Мнения: 1 095
Здравейте момичета, искам да попитам, понеже станах дистрибуротор на Аквасорс, дали спонсорът на моя спонсор получава някакъв процент/ бонус, когато аз поръчвам?

Съветвам те да се обърнеш към твоя спонсор и той да ти обясни системата. Ако той не може, което не е много нормално, потърси връзка с неговия спонсор и той ще ти обясни. Принципно, когато помагаш на някой да стане дистрибутор, това означава, че работиш и нали разбираш - щом работиш, следва да знаеш какво работиш. Иначе как работиш, ако не знаеш? ImpImp

А за тези, които все още не са дистрибутори - изберете си и гледайте спонсора ви да знае.

# 329
  • София
  • Мнения: 1 520
И на мен Алоефреш ми действа така. Пробвах и за една седмица не можах изобщо да ходя до тоалетната. След това го подарих. Казаха, че много рядко се случва този вариант, но не е изключен.

Flushed  Ами има още един като мен значи. Рядък случай!!!

А нещо друго пили ли сте, което действа?
На мен ми действа редовния прием на ЗЕ. Аз пия по 1/ден от години. Почнах я заради друго и за общо укрепване на организма. При започване на разболяване, увеличавам до 3-4/ден. С времето забелязах, че помага и за редовен стомах и то покрай спирането ѝ от време на време лятото уж за почивка. В последно време хич не я спирам.

Общи условия

Активация на акаунт