Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 апр. 2017, 09:15 ч.

Суперхраните на АКВАСОРС - 5

• 45 129
  • 344
  •   1
Отговори
# 330
Здравейте.Може ли да споделите дали зелена енергия на Аквасорс има положитлено действие върху организма?Малко съм скептична , защото моя приятел се е подвел и е поръчал от тях и не знам дали си струва.

# 331
Здравейте.Може ли да споделите дали зелена енергия на Аквасорс има положитлено действие върху организма?Малко съм скептична , защото моя приятел се е подвел и е поръчал от тях и не знам дали си струва.

И аз преди бях скептична, като ги гледах на сбирката всички казваха едни и същи думи ми се струваха като с промити мозъци и като зомбита или пък с цел да изкарат някой лев - докато не ги пробвах, колкото и банално да звучи, човек докато не пробва, не знае. Предполагам, че всяко тяло реагира разлгично, но просто аз не мога да не отрека ползотворното влияние. Казвам го изцяло от лична гледна точка. Много са качествени, само предимства мога да изброя, единственото кофти нещо е че са скъпи и че ако поръчваш няколко продукта - удря в джоба. Но като се замисли човек за телефони и лаптопи какви пари даваме, а за здравето си се колебаем. Този месец Зелената енергия е с бонус  20 капсули, т.е. 120+20. Предполагам имаш дистрибутор,  ако пък нямаш - предлагам всичко на дистрибуторски цени - т.е. с 30 % отстъпка. Ако се интересуваш пиши ми.

# 332
  • София
Може да има, може и да няма влияние. Пих я доста време, давах и на децата, не видях разлика някаква. Даже след спирането на приема (повече от 6 месеца) децата се и позакрепиха. А и са много скъпи, има доста добри алтернативи.

# 333
Може да има, може и да няма влияние. Пих я доста време, давах и на децата, не видях разлика някаква. Даже след спирането на приема (повече от 6 месеца) децата се и позакрепиха. А и са много скъпи, има доста добри алтернативи.
Денизара, я посъветвай някаква алтернатива. Аз съм отворена към всичко.

# 334
Здравейте. Някой може ли да ми припомни по колко се даваше от мастните киселини за деца-на 2 и на 4 г?

# 335
Здравейте. Някой може ли да ми припомни по колко се даваше от мастните киселини за деца-на 2 и на 4 г?
Два пъти на ден по 10 капки.

# 336
Здравейте. По съвет на педиатърката взехме Колактив 3 за дъщеря ми, която е на 3г. Тя от миналия месец посещава детска градина и изкара едно продължително боледуване и лечение с антибиотик, след него се разболя почти веднага отново с ужасна кашлица и хрема. Като се закрепи, тръгне за няколко дни и пак се връща с хрема. Отделно два пъти вече има диария. Никога не е боледувала толкова. Много съм притеснена, защото имаме и бебе, което боледува с нея. Дали Колактив 3 ще помогне в нашия случай? Как да разтварям капсулите по-добре? Сега ги разтварям във вода, но не успяват да се разтворят както трябва. При разболяване до колко капсули могат да се пият дневно?

Другият ми въпрос е дали Мака енергия може да се пие от кърмачки? Ако не, има ли друг продукт, който е подходящ за кърмачки при липса на енергия и тонус?

Копирам си въпросите отново, ако е възможно някой да ми отговори, тъй като все още не съм запозната с продуктите и се надявам да ме насочите.

# 337
Happy_mommy, ако искате по-бърз и цялостен ефект, най-добре е да комбинирате коластрата със Зелена енергия и ЕМК. И трите продукта са подходящи за кърмачки - изпробвано Wink

# 338
Здравейте. По съвет на педиатърката взехме Колактив 3 за дъщеря ми, която е на 3г. Тя от миналия месец посещава детска градина и изкара едно продължително боледуване и лечение с антибиотик, след него се разболя почти веднага отново с ужасна кашлица и хрема. Като се закрепи, тръгне за няколко дни и пак се връща с хрема. Отделно два пъти вече има диария. Никога не е боледувала толкова. Много съм притеснена, защото имаме и бебе, което боледува с нея. Дали Колактив 3 ще помогне в нашия случай? Как да разтварям капсулите по-добре? Сега ги разтварям във вода, но не успяват да се разтворят както трябва. При разболяване до колко капсули могат да се пият дневно?

Другият ми въпрос е дали Мака енергия може да се пие от кърмачки? Ако не, има ли друг продукт, който е подходящ за кърмачки при липса на енергия и тонус?

Копирам си въпросите отново, ако е възможно някой да ми отговори, тъй като все още не съм запозната с продуктите и се надявам да ме насочите.
Аз около 3 годишен го научих да ги гълта цели... тоест оказа се че може Simple Smile. На малкия ги давам в чаша с малко вода- колкото се разтворят и с една лъ жичка.
Давах по едно време коластра, зелена енергия и мастните киселини. Купувам ги ,когато мога Sad понякога имаме прекъсване.  Боледуват все още,засега по-леко като че ли.

# 339
  • Перник
Здравейте! Мислите ли, че е проблем разтварянето на водораслите в малко кисело мляко с мед? Давам ги на моето дете всяка сутрин и вечер по този начин, но днес се замислих, че калцият пречи на усвояването на желязото.

# 340
  • София
Здравейте! Мислите ли, че е проблем разтварянето на водораслите в малко кисело мляко с мед? Давам ги на моето дете всяка сутрин и вечер по този начин, но днес се замислих, че калцият пречи на усвояването на желязото.
[/quote

Да, определено не е добре. Трябва да има 2 часа разстояние между желязо и мляко, за да се усвои желязото.

# 341

Може да пробваш в прясно изцеден сок.Ако и така не го приема-Течните водорасли са със сладък вкус и би трябвало да ги хареса Simple Smile

# 342
Здравейте момичета. Знаете ли как се сменя личната банкова информация в Аквасорс? В профила в онлайн магазина никъде не намирам такава опция...

# 343
Пиши им имейл с твоите данни и новата сметка Simple Smile

# 344
  • Перник
Благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт