Суперхраните на АКВАСОРС - 5

  • 120 076
  • 838
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 098
Колактив - да пие и да слага като капки в носа. Може да включи и ЕМК и ЗЕ.

# 346
  • Мнения: 960
Здравейте. Решила съм категорично да опитам продуктите на Аквасорс за себе си и дъщеря ми.
Тя е на 6 години. Опитвам се да се справя със стафилококус ауреус в наса и. Може ли някой с опит в премахването на това да ми сподели кои продукти са подходящи, комбинация от продукти и как се приемат? Ще съм изключително благодарна. Изчетох тази и предходните теми. За сега се насочвам към коластра като че ли..Но се обърках. Вече година и половина е с хронична хрема и искам да се справя веднъж завинаги с това.  Благодаря ви. Разчитам много на опита, съветите и подкрепата ви.

Коластра най-добре, като може да се добавят мастни киселини. Имах подобен успешен опит. Ако искате повече информация, мога да предоставя.

# 347
  • Мнения: 805
Разчитам много на опита, съветите и подкрепата ви.

Коластра най-добре, като може да се добавят мастни киселини. Имах подобен успешен опит. Ако искате повече информация, мога да предоставя.

Може ли да споделите повече подробности? И при нас  положението е същото - стафилококът е много упорита бактерия. Ще се радвам да споделите вашата схема!!!  Вие как преборихте стафилококите?

# 348
  • Мнения: X
Здравейте, някой пил ли е супер храните по схема при бременност? Бихте ли споделили какво и по каква схема?

# 349
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте, някой пил ли е супер храните по схема при бременност? Бихте ли споделили какво и по каква схема?

Има издадена книга за бременни и продукти на Аквасорс. Ако я искаш мога да ти я намеря.

# 350
  • Мнения: 2 677
Клетъчно хранене по време на бременност на Десислава Тодорова - препоръчвам ви я!
А иначе от дистрибутора си също можете да получите подходящи комбинации за вашия случай.

# 351
  • Мнения: 711
Здравейте, някой пил ли е супер храните по схема при бременност? Бихте ли споделили какво и по каква схема?

Има издадена книга за бременни и продукти на Аквасорс. Ако я искаш мога да ти я намеря.

Може ли да я изпратите и на мен?

# 352
  • Мнения: X
Здравейте, някой пил ли е супер храните по схема при бременност? Бихте ли споделили какво и по каква схема?

Има издадена книга за бременни и продукти на Аквасорс. Ако я искаш мога да ти я намеря.

Да, ще бъда благодарна!

# 353
  • Мнения: 755
И аз се интересувам от книгата.

# 354
  • Мнения: 6
Здравейте! Има ли хора, които са излекували запек с тези добавки? Преди месец направих курса  "Лесно начало" заедно с ЕМК. През това време се чувствах много добре. След като свършиха продължих с ЕМК и Алоефреш.
Вече три седмици пия Алоефреш и изобщо не съм доволна, даже ефекта е обратен на това, което се очаква.
След като ги свърша може би пак ще направя курса "Лесно начало". Може ли по-запознатите с тези добавки да ме посъветват нещо в тази връзка.Благодаря предварително на отзовалите се!

На мен ми помогна бифидуса в това отношение както и ацидофилуса,храносмилателните ензими също допринесоха.Най-добре е едно Лесно начало да си пуснеш, но дори и след него си взимай бифидус!!

# 355
  • София
  • Мнения: 1 098
Пишете ми на лични за книгата. Иначе как да я изпратя?

# 356
  • Мнения: 2 028
Здравейте? Има ли в момента някаква промоция за Колактив 3?

# 357
  • Мнения: X
Здравейте? Има ли в момента някаква промоция за Колактив 3?

Има да, водорасли, ЗЕ и коластра, втората опаковка подарък

# 358
  • Мнения: 2 028
Звучи добре, но при покупката на трите неща заедно ли се полага втора опаковка подарък? Защото на мен ми трябва само коластра3.

# 359
  • Перник
  • Мнения: 726
Звучи добре, но при покупката на трите неща заедно ли се полага втора опаковка подарък? Защото на мен ми трябва само коластра3.
Промоцията е за регистрирани потребители и е с обикновена коластра, а не колактив 3.

Общи условия

Активация на акаунт