Суперхраните на АКВАСОРС - 5

  • 119 630
  • 838
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 66
Давали сме и на по-малки деца, спокойно. Просто има по-силни билки вътре. Според нашия хомеопат е оправдано да се дава и на по-малки деца, ако се касае за алергии и сериозни състояния.
Моя приятелка с него лекува кашлицата на децата - на 2г. и на 6 г.
Да, с алергия е и преди правеше и бронхоспазми. Благодаря за мнението.

За Колактив 3 за малки деца - опитайте да разтворите съдържанието на капсулата в буквално една лъжичка вода и така да го изпият. Друг вариант е самата капсула да се дъвче. Малката ми дъщеря от години така я приема и много ѝ харесва. Като бонбони е за нея.
Благодаря, но както написах първо опитах с вода но буквално я изплю. Той не пие сокове все още нито пюре ще яде или каша, а пък за дъвчене ъпсурд. Големият ми син едвам ги дъвче на почти 5 години. Ще я смесвам сутрин в АМ дано да не е грешно.

# 196
  • Мнения: 860
Давали сме и на по-малки деца, спокойно. Просто има по-силни билки вътре. Според нашия хомеопат е оправдано да се дава и на по-малки деца, ако се касае за алергии и сериозни състояния.
Моя приятелка с него лекува кашлицата на децата - на 2г. и на 6 г.
Да, с алергия е и преди правеше и бронхоспазми. Благодаря за мнението.

За Колактив 3 за малки деца - опитайте да разтворите съдържанието на капсулата в буквално една лъжичка вода и така да го изпият. Друг вариант е самата капсула да се дъвче. Малката ми дъщеря от години така я приема и много ѝ харесва. Като бонбони е за нея.

Как преодоляхте спазмите?

# 197
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте,бихте ли споделили опит при лечение на подагра при възрастен!С какво е най-добре да се започне?



Лесно Начало с ЕМК и Ливъркленз.

# 198
  • София
  • Мнения: 1 535
Скрит текст:
Давали сме и на по-малки деца, спокойно. Просто има по-силни билки вътре. Според нашия хомеопат е оправдано да се дава и на по-малки деца, ако се касае за алергии и сериозни състояния.
Моя приятелка с него лекува кашлицата на децата - на 2г. и на 6 г.
Да, с алергия е и преди правеше и бронхоспазми. Благодаря за мнението.

За Колактив 3 за малки деца - опитайте да разтворите съдържанието на капсулата в буквално една лъжичка вода и така да го изпият. Друг вариант е самата капсула да се дъвче. Малката ми дъщеря от години така я приема и много ѝ харесва. Като бонбони е за нея.
Как преодоляхте спазмите?
Просто стана една година без (пу,пу). Няма как да зная за напред. Тя ги отключи късно (на 7,6 г.) Пулмолозите казват, че е нетипично. Ако са започнали на 2-3 г. вероятността за израстване е много по-голяма.
Беше на съчетано лечение - хомеопатия и алопатия (Флексотид) със знанието на хомеопатката ни. От Аквасорс приема ЕМК, Колактив, от време на време течни водорасли или Зелена енергия. В момента е на ЕМК и Супер антиоксидант.

# 199
  • Мнения: 3 267
Здравейте, аз от месец пия Колактив 3 и вече за втори път ми излиза херпес на носа. Преди месец родих. По време на бременността също 2 пъти ми излиза херпес на носа, пиех имуностимулатор Биозин мама. А херпес не ми беше излизал от 15 години почти. Сега е някакъв ад, защото стоя с маска и се страхувам за бебето. За Колактив пише, че е срещу херпеси, а всъщност ми излизат. Не знам дали да продължавам да го пия.

# 200
  • София
  • Мнения: 3 029
Честно казано и аз не знам.
И аз пия с малкото си дете вече 4-5 месеца Колактив, Зелена енергия и ЕМК и се скъсваме да боледуваме. Даже малката сега е с бронхит от 2-3 седмици и не можем да я оправим. Даже хомеопатката вдигна ръце от нас.
За мен тези добавки са твърде прехвалени и полза от тях няма, само са скъпи.

# 201
  • Мнения: 3 267
Честно казано и аз не знам.
И аз пия с малкото си дете вече 4-5 месеца Колактив, Зелена енергия и ЕМК и се скъсваме да боледуваме. Даже малката сега е с бронхит от 2-3 седмици и не можем да я оправим. Даже хомеопатката вдигна ръце от нас.
За мен тези добавки са твърде прехвалени и полза от тях няма, само са скъпи.
И аз започнах да си го мисля вече. Дъщеря ми в детската градина пиеле шуслерови соли номер 3 и изобщо не боледуваше. Сега й давам зелена енергия, но още не знам как й действа. Беше болна, но ги беше пила само една седмица.

# 202
  • Мнения: 2 508
И аз се чудя дали имат ефект. Поне при дъщеря ми, която пие една година ЕМК, водорасли, колактив и зелена енергия, не виждам особен ефект. Боледува си пак често. Мисля, че минава една идея по-леко. Но не смея да ги спрем.

# 203
  • Мнения: 860
Честно казано и аз не знам.
И аз пия с малкото си дете вече 4-5 месеца Колактив, Зелена енергия и ЕМК и се скъсваме да боледуваме. Даже малката сега е с бронхит от 2-3 седмици и не можем да я оправим. Даже хомеопатката вдигна ръце от нас.
За мен тези добавки са твърде прехвалени и полза от тях няма, само са скъпи.
Правете и инхалации.

# 204
  • София
  • Мнения: 3 029
Честно казано и аз не знам.
И аз пия с малкото си дете вече 4-5 месеца Колактив, Зелена енергия и ЕМК и се скъсваме да боледуваме. Даже малката сега е с бронхит от 2-3 седмици и не можем да я оправим. Даже хомеопатката вдигна ръце от нас.
За мен тези добавки са твърде прехвалени и полза от тях няма, само са скъпи.
Правете и инхалации.

Да. Правим.

# 205
  • София
  • Мнения: 1 098
Честно казано и аз не знам.
И аз пия с малкото си дете вече 4-5 месеца Колактив, Зелена енергия и ЕМК и се скъсваме да боледуваме. Даже малката сега е с бронхит от 2-3 седмици и не можем да я оправим. Даже хомеопатката вдигна ръце от нас.
За мен тези добавки са твърде прехвалени и полза от тях няма, само са скъпи.

Не знам кой ти е казал, че това са добавки. Rolling Eyes   Това са Супер храни. И като такива не се ползват за лечение, а за профилактика. Когато се пият продължително време, боледуванията са по малко на брой и по-кратки. Никой не гарантира безавариен живот. И няма как. Всичко в този свят може да се повреди. Дори нашето здраве. Simple Smile

Всеки знае, че когато детето се кърми не боледува. Но не съвсем. А когато не се кърми боледува много повече. И това е защото се храни по различен начин.

# 206
  • София
  • Мнения: 3 029
Честно казано и аз не знам.
И аз пия с малкото си дете вече 4-5 месеца Колактив, Зелена енергия и ЕМК и се скъсваме да боледуваме. Даже малката сега е с бронхит от 2-3 седмици и не можем да я оправим. Даже хомеопатката вдигна ръце от нас.
За мен тези добавки са твърде прехвалени и полза от тях няма, само са скъпи.

Не знам кой ти е казал, че това са добавки. Rolling Eyes   Това са Супер храни. И като такива не се ползват за лечение, а за профилактика. Когато се пият продължително време, боледуванията са по малко на брой и по-кратки. Никой не гарантира безавариен живот. И няма как. Всичко в този свят може да се повреди. Дори нашето здраве. Simple Smile

Всеки знае, че когато детето се кърми не боледува. Но не съвсем. А когато не се кърми боледува много повече. И това е защото се храни по различен начин.

Да, супер храни на супер цени, но с супер никакво качество. Simple Smile
Щом и с тях ще боледува, по-добре без тях и имунната му система свикне сама.
Познавам деца, израстнали със Супер храните на Аквасорс, на които имунната им система ама хич не работи.

Казвам го за всички, които се чудят, дали да купуват или не.

Че от дистрибуторите само суперлативи могат да се чуят.

# 207
  • Мнения: 2 677
Вкъщи ги пием от 8 години и това е едно от най-добрите решения за здравето ни, които съм вземала. Но всеки е различен. Аз например от шуслеровите соли не съм видяла особен ефект.

# 208
  • София
  • Мнения: 1 098
Аз също съм доволна от Супер храните. И ги ползвам от 20 години. Simple Smile Първо за децата и после за всички от семейството.
А ако не се харесват на някой - ОК. Не всички имаме еднакви вкусове и предпочитания. Колкото до цените - наистина са СУПЕР. Бих препоръчала на всеки да влезе в една аптека и да провери кое колко струва и като си направи сметка сам ще стигне до моя извод.
За постигнатите резултати, цените наистина са СУПЕР и съвсем не са високи.

# 209
  • Мнения: 711
Аз също съм доволна от Супер храните. И ги ползвам от 20 години. Simple Smile Първо за децата и после за всички от семейството.
А ако не се харесват на някой - ОК. Не всички имаме еднакви вкусове и предпочитания. Колкото до цените - наистина са СУПЕР. Бих препоръчала на всеки да влезе в една аптека и да провери кое колко струва и като си направи сметка сам ще стигне до моя извод.
За постигнатите резултати, цените наистина са СУПЕР и съвсем не са високи.

Напълно споделям мнението ти!

И ще дам пример! Колактив 3 струва около 62-63лв 120 капсули (изключвам варианта, когато ги пускат в промоция по 140 капсули). Пиейки по 1на ден, стигат за 4 месеца. 63/4=15.75лв/месец. Къде видяхте скъпото? Един имуностимулат или имунорегулатор (който ползва), едва ли струва под 20 лв.

Общи условия

Активация на акаунт