Розацея - тема 3

  • 70 903
  • 755
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 5 916
и лайката много успокоява

# 481
  • Мнения: 746
За стомаха бих препоръчала също така клеева тинктура - сутрин на гладно по 20-30 капки в малко вода!

# 482
  • Мнения: 1 600
Благодаря, ще взема да опитам това с клеевата тинктура, че така или иначе, нямам какво да губя.

# 483
  • Мнения: 5 085
Пробвайте,  дано ви помогне.  Всички тинктури са алкохолен разтвор Sad загряват ме.  Джинджифилът и той ми люти.
Настана лятното време  и всички малко или много започваме да имаме проблеми.

# 484
  • Мнения: 1 600
Аааах дааа, алкохол, съвсем пропуснах факта, че той се съдържа в тинктурата. Сега се чудя. Чай от джинджифил няма да пробвам, че стомахът ми се влошава от него - пробвах няколко пъти по време на настинки, с мед и лимон - не е за мен.
Лятното време е кошмар Sad Да видим тази година как ще съм, като ползвам Соолантра.

# 485
  • Мнения: 746
Аз само препоръчвам Simple Smile на мен нито тинктурата, нито джинджифиловият чай ми причиняват флъшове.

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Момичета, някой е да е пил биозин, ниацин или инотизол? Омега, сьомга? Фръц?😉

# 487
  • Мнения: 5 085
Не ; ) Пила съм хипер високи дози вит С,  Рутин,  В комплекс,  L Лизин +Пролин  ( не съм сигурна точно как беше наименованието,  на Солгар е всичко до тук ,  D3 и К2 МК7. Лизинът и Пролин беше грешка според мен или/и В комплекса . В В комплекс има В3,  които е опасен. Даже гледам в iherb,  че вече има специално уточнение "ВЗ, който не предизвиква зачервяване ".
Това лято ще взема пак ДЗ и К2 МК7. Така и не се натутках да пусна Д изследване, което беше на промоция до днес.
Омегата е идея,  В2 също проучвам. Правя филтриране на продукт без соя,  ГМО и консерванти.

# 488
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аз ще тествам ниацина и биозина тогава, но последовятелно, че ме е страх.
Като се замисля, маслото от черен кимион което пия вече 4 месеца май дава резултат, защото нямам нито един флъш...?!

# 489
  • Мнения: 808
Някой от вас получава ли и отичане на мястото с пъпките? Аз съм около носа и дясната ми буза е по-издута.

# 490
  • Мнения: 1 600
Аз пих по едно време омега 3, тя е с витамин Д3. Сега пак се сдобих със същото, ще почна да пия. Знам, че се отразява добре за куп неща, но някакъв силно изразен ефект в/у кожата не съм забелязвала.
Мисля да пия пак на Хималая Пурим и Септилин, много добре ме повлияха 1ия път, когато ги пих, и добре от втория път. Имам и сяра, ще почна и нея да пия.

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Някой да е използвал това като коректор, струва ми се интересно 😊
http://moiatakozmetika.com/product/cc-neutralizator-na-cherveni- … recting-concealer

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Пак аз😘
Резултат след 5 дневно гладуване с Мадал Бал

# 493
  • Мнения: 746
Армира, имаш ли снимка преди? И какво е Мадал Бал, нещо съм изпуснала..
За мен кожата ти изглежда много добре!

# 494
  • Мнения: 1 600
armira, страхотен резултат, подобрение е, дето се вика, "на лице" Simple Smile
И аз съм любопитна да разбера за това гладуване.

Общи условия

Активация на акаунт