Пролетта дойде, а януарче се смее и надига глава! - Тема 2

  • 56 880
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 415
Отчета за месеца-6580гр и 65 см.Сложиха ни пневмококовата ваксина.Отново се държа мъжки-порева 10 секунди и всичко утихна.Между другото върви доста по-едър от батко си.Бобо беше с размерите на Александър на 6 месеца.Много добре!Баткото го пуснахме в център за работа с деца.Много е хубаво местенцето.И педагожката е страхотна!Днес му беше трети ден по за един час и има подобрение.Вчера и предния ден за час беше оревал целия квартал.Днес беше посвикнал.От другата седмица ще го оставяме до обяд.И от по-другата,живот и здраве,по цял ден.Искам да свикне с деца и да се отпусне,че от септември тръгваме на детска градина.

# 76
  • София
  • Мнения: 429
DeLLtaA Моята голямата е първа ясла. Ходи от 3 месеца, няма проблем с ходенето сутрин, но следобед винаги реве и ни чака. Проблем е когато отсъства по дълго и загуби ритъм, дано да сте здрави, ще свикне.
За съжаление ние сме най-големи в групата и разбира какво се случва, за разлика от другите, които са все още бебета с биберони и памперси, ама като кандидатстват по набор така е. Дано догодина да са на един акъл вече, че започна да ми се вдетенява, иска памперс да носи и бибка да си закачи ,  а отдавна и двете не ги ползваме. Simple Smile

# 77
  • NE
  • Мнения: 10 999
И моя Александър върви по-едър от батко си. Не сме били още на мерки и теглилки. Големия също ще го пускам на градина. Откакто се е родило бебето е абслютно бебе. Последно иска бибата на бебето, а не е ползвал никога въпреки опитите да му давам.

# 78
  • Мнения: 143
Момичета  и аз още се чудя дали да поръчвам ерго раничка или babybjiorn  newsm78
Относно раничките се спрях на Boba и Isara...
Бебо вече почти не иска да стои в количката.. май ще сменям и аз кошовете, въпреки че някак си ме е страх. Втълпила съм си че е рано и би могло да навреди на гръбнака.

# 79
  • Мнения: 1 269
Запис и от мен. Ние сме болнички от известно време. Запушено носле много ни мъчи, имаше мишонката и разстройство с т 38гр.
Продължава драмата сега и с мен. Много ме боли гърло. Лл не дава нищо повече от хомеопатия

# 80
  • Мнения: 2 028
Момичета, на мен ми предстои излизане и ще бъда в заведение, в което, за съжаление, се пуши  Sick , та въпросът ми е да се цедя и да изхвърлям кърмата, нали? Предполагам, че пасивното пушене също се отразява и преминава в кърмата, но кога мога пак да дам да суче отново?  newsm78

# 81
  • NE
  • Мнения: 10 999
Надали е толкова страшно и не мисля, че трябва да се хвърля.

# 82
  • Мнения: X
Момичета, на мен ми предстои излизане и ще бъда в заведение, в което, за съжаление, се пуши  Sick , та въпросът ми е да се цедя и да изхвърлям кърмата, нали? Предполагам, че пасивното пушене също се отразява и преминава в кърмата, но кога мога пак да дам да суче отново?  newsm78
Не- обясниха ми, че трябва да има 2 часа от пушенето до кърменето. Дори и пушачките кърмачки ги съветват по-скоро да кърмят отколкото да не.

# 83
  • Мнения: 5 959
Момичета, на мен ми предстои излизане и ще бъда в заведение, в което, за съжаление, се пуши  Sick , та въпросът ми е да се цедя и да изхвърлям кърмата, нали? Предполагам, че пасивното пушене също се отразява и преминава в кърмата, но кога мога пак да дам да суче отново?  newsm78
Първо детенце ли ти беше на теб  Hug? Момичета, не се впрягайте толкова  Hug То и вървейки по улиците се тровим, въздухът е ужасен, а това се случва ежедневно, ежечасно дори. Та няколко часа при пушачи едва ли ще са фатални...
Аз не знам дали се похвалих - след 3 месеца близка дружба с помпата, от 15-на дни дребната суче  Heart Eyes Само навън не иска, ама и това е прогрес, много съм щастлива.
Миналия ден сложихме 1-ви Синфлорикс и Ротарикс, пупу, добре се понесоха.

# 84
  • NE
  • Мнения: 10 999
Рали Браво за победата! Сега само натурално да хапва. И моя Алекс навън отказва. По принцип навън се впечатлявят прекалено много за да обърнат внимание на мама.

# 85
  • Мнения: 2 028
Първо ми е, да. Толкова ли си личи?  Blush Непрекъснато ми повтарят, че много й треперя. А проблемът според мен е, че в заведението, в което ще бъда не просто се пуши, а сякаш пада димна завеса.  ooooh! Само да имах избор, изобщо не бих стъпила на подобно място. Аспирацията е някаква излишна екстра явно.  Tired

# 86
  • Мнения: 5 959
Първо ми е, да. Толкова ли си личи?  Blush Непрекъснато ми повтарят, че много й треперя. А проблемът според мен е, че в заведението, в което ще бъда не просто се пуши, а сякаш пада димна завеса.  ooooh! Само да имах избор, изобщо не бих стъпила на подобно място. Аспирацията е някаква излишна екстра явно.  Tired
Първо, едва ли чак насила може някой да те замъкне някъде, където не искаш, но по-важното е, че наистина няма какво толкова да стане,спокойно. Все пак бебето няма да е там, това вече би било проблем.

Флауър, мерси  Hug

# 87
  • Мнения: 2 028
Е, да, така е, но няма как да откажа да отида. Друг е въпросът, че ако аз избирах мястото, бих се съобразила, но както и да е. Благодаря, че ме успокоихте, няма да прекъсвам кърменето тогава и без това помпата започна да ми разранява зърната отново. Мамите, които се цедите и давате от шише сте истински герои!  bouquet

# 88
  • Мнения: 143
Момичета какво сте решили за захранването? Кога започвате? С кои зеленчуци?
Първо дете ми е, всичко ми изглежда толкова сложно и объркано,бих казала че малко ме е страх  ooooh!

# 89
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ние след 6-тия месец.

Общи условия

Активация на акаунт