Добре дошли, Януарки 2018!

  • 49 577
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 720
Ева, кажи кой град/квартал става въпрос

# 76
  • Мнения: 82
Ева, кажи кой град/квартал става въпрос
София,кв.Овча купел

# 77
  • София
  • Мнения: 2 720
Аз съм от Красна поляна и се следях в МЦ Феникс 87 при д-р Стивасарска. Мила е и си разбира от работата. Работи в Шейново, там родих, но не избрах екип. Работи със здравната каса, но ако искаш болничен лекарската комисия се плаща. Иначе знам и други варианти, но са частни.

# 78
  • Мнения: 33
Добро утро момичета, направих втори тест, пак втората черта е по-бледа, 8 дни закъснение, защо така???  newsm78

# 79
  • Мнения: 30
Mimi Gavrilova, не се притеснявай, при всяка жена различно се покачват чхг стойностите.Аз също на уринните тестове нямам хубава втора черта, а  на кръвния тест, резултата е нормален Simple Smile На кръвен ходи ли?

# 80
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 293
Как се справяте с повръщането? Sick

# 81
  • Мнения: 33
Не съм, но днес е събота и мисля че лабораториите не работят, мисля да взема другс марка тест за бременност

Последна редакция: сб, 20 май 2017, 09:34 от Mimi Gavrilova

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Mimi, в Пловдив, примерно, има лаб.,които рботят в събота. Провери при теб, не знам от къде си. Аз и с първото нямах силна втора черта, и сега пал така, а направих няколко теста.

# 83
  • Мнения: 545
След трансфер на две ембриончета видяхме на 10-ти ден две точки.Днес на 19 ден се видя едно сакче и било рано.На следващ преглед можело да се види и второто.На 17 ден ЧХГ е 1121.Според вас на едно или две отговаря
Миналата година юни забременях по ест път на 8 ден от закъснението ЧХГ ми беше 9340, за жалост плода не се задържа.Вчера след втора инсеминация резултата на 15 ден от инсеминацията ми е ЧХГ 0.29.

# 84
  • Мнения: 82
Как се справяте с повръщането? Sick
Сухар ,бисквити и солети.Сутрин преди да си станала хапни сухар или бисквита ,преглътна и тогава стани.На мен само ми се гади и ти през целия ден...

# 85
  • Мнения: 33
От Козлодуй съм, проверих няма работеща лаборатория, преди малко взех шуър чек, пак втората е по-бледа

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Аз си знам така - фалшиво отрицателен има, но фалшиво положителен - не  Wink

# 87
  • Мнения: 33
Аз си знам така - фалшиво отрицателен има, но фалшиво положителен - не  Wink


И аз така знам, не знам обаче как да кача снимка на тестовете

# 88
  • Мнения: 82
Да ви питам още нещо,изписано ми е Acidi follici 3 по 1,но в листовката пише по 1 на ден.400мг е ...как да го пия сега?

# 89
  • Мнения: 1 019
400 мг е нормалната доза на ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт