Бунгала на море

  • 56 895
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 725
Здравейте, резервирах тук в Ахотол
https://www.olx.bg/ad/bungalo-pod-naem-v-ahtopol-ID6akcA.html
Има ли някой, който да е бил в тези бунгала, били нови от миналата година?

Последна редакция: вт, 13 юни 2017, 10:04 от sanitamm

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте, резервирали сме на Арапя, бунгала Рино за края на август. Не сме ходили до сега, отзиви след това.

# 32
  • Мнения: 2
Здравейте!!! Даите предложение за почивка на 3 ма възрасни и 2 деца на 7 и 16  бунгала или вили но да не са по надоло от царево,че не остана време а се омотах .Ценови диапазон 5-60лв на вечер!

# 33
  • Мнения: 136
Здравейте! Мнение за бунгалата на къмпинг Градина? Благодаря! Simple Smile

# 34
  • Мнения: 45
Препоръчвам бунгала Евтимови на Арапя. Просторно, чисто, всичко необходимо за почивка с малко дете.

# 35
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Препоръчвам бунгала Евтимови на Арапя. Просторно, чисто, всичко необходимо за почивка с малко дете.
Каква ви беше цената на ден, ако не е тайна?

# 36
  • Мнения: 45
 40 лв нощувката,  но това важи за нисък сезон. От юли със сигурност е повече.Обадете им се, хазаите са много приятни хора.

Последна редакция: вт, 27 юни 2017, 08:15 от tedire

# 37
  • Мнения: 72
 tedire , бихте ли споделили плажа на какво разстояние се намира? Благодаря  Hug

# 38
  • Мнения: 45
Плажът,на 10 до 15 минути бавен ход със спиращо се тук и там дете.
За да съм максимално обективна, не мога да не споделя и единственото ми разочарование от комплексните условия на тази почивка: достъпът до плажа. По протежение на пътчето до него от Евтимови, миришеше зле от къмпинга там.Иначе, самият плаж на този етап, намирам за чист и хубав.
Ние няколко пъти отскочихме до плажът на Лозенец, Царево, както и Силистар.

# 39
  • Мнения: 72
Благодаря. Освободиха ни се няколко дни неочаквано и много ги харесахме, но за съжаление ни казаха, че свободни дати чак за септември имало.. Очаквано де  Grinning

# 40
  • Мнения: 961
Интересувам се от бунгала "Райски кът" Ахтопол,който е ходил.Изглежда добре,казаха,че плажа е на 250-300 метра.Наблизо ако има стол с вкусна храна.Моля за мнения  Praynig

# 41
  • Мнения: 52
Мнения за бунгало китен,с бебе сме

# 42
  • Мнения: X
Интересувам се от бунгала "Райски кът" Ахтопол,който е ходил.Изглежда добре,казаха,че плажа е на 250-300 метра.Наблизо ако има стол с вкусна храна.Моля за мнения  Praynig
Приятели ходят в Райски кът. Сега ще им е втора година. Много бяха доволни миналата година. Ако нещо по конкретно те интересува ще я питам?

# 43
  • Мнения: 961
Това,че са били доволни ми стига.Другата седмица ще дам и аз отзиви  Grinning

# 44
  • Мнения: 131
На Бунгала Плами, на които вече запазих места пише, че има климатик и е включен в цената. Преди това разглеждах и други обяви и на някои пишеше, че се доплаща 5лв на ден допълнително ако искате да използвате климатика.
[/q
 uote]
Здравейте ,искам само да ви кажа ,че тези бунгала са доста далеч от плажа ,на главния път Царево-Ахтопол

Общи условия

Активация на акаунт