Бунгала на море

  • 56 877
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Това,че са били доволни ми стига.Другата седмица ще дам и аз отзиви  Grinning

Оо те са през август  Laughing Миналата година си доплатиха и останаха повече време от предвиденото. На мен ми се струваха далеч от плажа, но тя каза че си има пътечка и не е изобщо далеч.

# 46
  • Мнения: 961
Mother of PrincesS ,всъщност имам едно-две въпросчета  Grinning
Има ли хладилник в бунгалото и наблизо до бунгалата има ли стол или заведение където е хубава храната?

# 47
  • Мнения: X
В тяхното е имало хладилник, не знам дали всички са с еднакво обзавеждане, понеже знам че има със и без климатик на различна цена. ИНаче каза че са се хранили в някаква столова,  а вечер скара и салата. Общо взето понеже и ние бяхме на Ахтопол на бунгала ще ти кажа, че има много бази с много места за хранене. Сядахме в едно заведение на съседна на нашата база, но не.помня имена,  с прекрасна панорама сламени чадъри, красота. Ако е в топ курорт щеше да избива зъби, но ние си хапвахме супа под 2лв, цаца,картофи на съвсем нормални цени.

# 48
  • Мнения: 961
В тяхното е имало хладилник, не знам дали всички са с еднакво обзавеждане, понеже знам че има със и без климатик на различна цена. ИНаче каза че са се хранили в някаква столова,  а вечер скара и салата. Общо взето понеже и ние бяхме на Ахтопол на бунгала ще ти кажа, че има много бази с много места за хранене. Сядахме в едно заведение на съседна на нашата база, но не.помня имена,  с прекрасна панорама сламени чадъри, красота. Ако е в топ курорт щеше да избива зъби, но ние си хапвахме супа под 2лв, цаца,картофи на съвсем нормални цени.
Благодаря  bouquet

# 49
  • Мнения: X
Здравейте, някой може ли да сподели лично впечатление от условията на бунгала Котвата - Ахтопол, на какво разстояние са от плажа, тъй като ще ходим с дете на 1 година? Благодаря предварително!!

# 50
  • Мнения: 131
Здравейте, някой може ли да сподели лично впечатление от условията на бунгала Котвата - Ахтопол, на какво разстояние са от плажа, тъй като ще ходим с дете на 1 година? Благодаря предварително!!

Сигурно вече сте там ,но аз останах с много лошо впечатление от тях.

# 51
  • Мнения: 65
И ние се завърнахме преди дни от Ахтопол, Котвата, ами не сме никак очаровани, при положение, че винаги ходим на бунгала и сме наясно с условията, които се предлагат. Бяхме ходили и 2009 г. пак на Котвата и сега положението е много по-зле, все едно нищо не е пипвано от тогава до сега. Хладилникът е сууупер малък, тип мини бар, носихме си месо, което нямаше как да съхраним, нито дори бирата да си охладим, счупени скърцащи гардероби, счупен теракот навсякъде по пода, банята с наклон навсякъде другаде, но не и към сифона, гадни мръсни матраци...Колкото и да харесваме по принцип ходенето на бунгала тази година мисля, че ни беше за последно, а и на детето му дойде в повече мизерията, паяците  и мръсотията.
Плажът не е много далеч, но има или много стъпала, или стръмна пътека, където детето ни на почти седем трудно се справя само. Самият плаж е страхотен( което ни връща отново и отново в Ахтопол), винаги е спокойно, плитко, тази година ми се стори и една идея по-чисто от миналата.
Тази година се е провел и арт фестивал в началото на юни и много от фасадите на сградите са изрисувани, много е красиво, но иска голямо ходене и търсене на рисунките, ние успяхме да заснемем само около 20 от общо 30-те рисунки, а два дни обикаляхме навсякъде.

# 52
  • Москва
  • Мнения: 164
Добър ден, дами!

Някой може ли да даде отзиви за бунгала Морска нимфа в Ахтопол?

# 53
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Бих искала да попитам тези,които са посетили Поморие,дали все още съществуват Бунгалата,в старият град? И ако не,къде бихте ми препоръчали-бунгала,почивна станция,в Поморие? Хубав ден!

# 54
  • Мнения: 1 614
Аз търся мнения за бунгала Щереви-Арапя...Цени висок цени и дали наблизо има места за хапване ?

# 55
  • Мнения: X
И ние се завърнахме преди дни от Ахтопол, Котвата, ами не сме никак очаровани, при положение, че винаги ходим на бунгала и сме наясно с условията, които се предлагат. Бяхме ходили и 2009 г. пак на Котвата и сега положението е много по-зле, все едно нищо не е пипвано от тогава до сега. Хладилникът е сууупер малък, тип мини бар, носихме си месо, което нямаше как да съхраним, нито дори бирата да си охладим, счупени скърцащи гардероби, счупен теракот навсякъде по пода, банята с наклон навсякъде другаде, но не и към сифона, гадни мръсни матраци...Колкото и да харесваме по принцип ходенето на бунгала тази година мисля, че ни беше за последно, а и на детето му дойде в повече мизерията, паяците  и мръсотията.
Плажът не е много далеч, но има или много стъпала, или стръмна пътека, където детето ни на почти седем трудно се справя само. Самият плаж е страхотен( което ни връща отново и отново в Ахтопол), винаги е спокойно, плитко, тази година ми се стори и една идея по-чисто от миналата.
Тази година се е провел и арт фестивал в началото на юни и много от фасадите на сградите са изрисувани, много е красиво, но иска голямо ходене и търсене на рисунките, ние успяхме да заснемем само около 20 от общо 30-те рисунки, а два дни обикаляхме навсякъде.
Благодаря за мнението, ние ще ходим след няколко дни. Съжалявам, че условията са били такива, мога да се надявам да попаднем в бунгало в по-добро състояние. Добре, че плажа е страхотен за малко дете, което е най-важното за мен. А и рисунките ще са интересни да ги видим. Бихте ли препоръчали заведение близо до Котвата за обяд и вечеря? Мерси, отново.

# 56
  • Мнения: 65
shashi, дано другите бунгала да са в по-добро състояние наистина и ние да сме били "каръци" да попаднем в това бунгало... Ние предимно си готвехме и пекохме на барбекюто, хапнахме няколко пъти навън, но в заведение в другия край на града, по-скоро плажа ( Ла Вита- имаше епизод на "Кошмари в кухнята" от там, но Манчев нямаше забележки откъм хигиената и храните де Simple Smile)) ) . Пиците им са страхотни Hands Plus1
По обед имаше доста хора в самото заведение на "Котвата", но ние не сме се хранили там.
Пожелавам ви хубаво време, спокойно море и приятна почивка! Nature High BrightnessNature High BrightnessNature High Brightness

# 57
  • Мнения: X
Здравейте, реших да пусна и моето впечатление от бунгала Котвата, а то е - ужасни условия!
Още след първите 5 минути, в които влязохме в бунгалото решихме, че няма начин да останем там.
Още с влизането и те лъха миризма на канал!?!?...В тоалетната - виждаш големи прогнили места по вратата, много "приятна гледка"; има прозорче, което обаче няма дограма, а само една мрежичка и съответно не се затваря, тоест всичко се чува отвън. Пространството в бунгалото е много малко. Не знам дали това на някой му прави впечатление, или само на нас. Хладилника наистина беше голям колкото за една бутилка и един шоколад. Повече не сме разглеждали. Това ни беше достатъчно. Не знам как си представят тези хора, че това са условия за 40 лв. на вечер! И до колкото видяхме плажа далеч не е на 150-200 метра, както се представя в обявите, не знам на колко е, така и не стигнахме до него!
Така ли е във всички бунгала, защото това на нас ни беше първото и последното?

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 404
Бунгалата в Ахтопол са потресаващи! Виждала съм мнозинството от тях, защото свекърва ми от десетки години ги посещава и всяка година ги сменя, но упорито иска да ходи там. Возим я до там и ги виждам. Неописуема мизерия е, неадекватна на нищо нормално, нито като условия, нито като цени! Нямам намерение да влизам в полемика с привържениците на почивката на бунгала в Ахтопол, но такива бунгала е възможно да функционират само тук.

# 59
  • Мнения: X
Spate, докато хората не се оплакват, а вместо това щедро си плащат за такива условия така и ще си продължава.
Ние имахме късмет да е свободна една стая, в една вила наблизо, в която ходихме наскоро и въпреки, че бяхме предвидили по-малко пари за нощувките, изобщо не се замислихме, а отпрашихме на там.

Общи условия

Активация на акаунт