Аз ли съм луда,или той се мъчи да ме прави на такава

  • 50 534
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 39 114
Охохо, и насилие. Прелест! Консултирай се с адвокат, сериозно!!!
Възможно е жилището да остане за вас, като майка с дете, единствено жилище и т.н. Не съм съвсем наясно.

# 31
  • Мнения: 75
Общо взето незнам какво да правя.И както се каза по-горе ,защо аз да си ходя?Проблем има той.Като е правил дете да е мислил.Аз съм искала семейство ,и си държа на това.Винаги ми е ушетано,детето си гледам.Помощ от никого не съм искала,освен по лекции,когато се майка ми я гледа за малко.Чакам го работа,питам как е минал деня.Оставям го да си почине.Той ни умее да е баща и мъж.Дадох му две години да дойде на себе си,но той не иска.

# 32
  • Мнения: 75
Не вярвам да има любовница.Той го мързи да живее.Никъде не му се ходи,нищо не му се прави.Като отидем на село излиза и пие като за последно.Пък и понякога ми си ще да си има любовница,барем го прибере у тях.

# 33
  • София
  • Мнения: 39 114
Намери си адвокат и си поговори. Много неща ще ти се изяснят. Не е нужно да завеждаш дело, просто да си изясниш някои въпроси.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 613
Не вярвам да има любовница.Той го мързи да живее.Никъде не му се ходи,нищо не му се прави.Като отидем на село излиза и пие като за последно.Пък и понякога ми си ще да си има любовница,барем го прибере у тях.
Може и да има, може и да няма...проблемът е, че уж е бил готов да семейство и нови отговорности, вкл. и финансови, а се е оказало, че не е. Вероятно е млад, изведнъж е видял многото възможности пред себе си , а вече "вързан"...и сега ви възприема като пречка пред "осъществяването" си в някакви други аспекти..било и срещи с нови хора, жени, места, развлечения, възможности...Ти сама писа, че обича да излиза с колеги, да черпи, пие...Не го "мързи да живее", а го мързи да живее този нов семеен живот с тежки отговорности. Моя близка беше изпаднала в същата ситуация, сега е щастливо разведена, пожелавам ти успех!

# 35
  • Мнения: 22 036
Не вярвам да има любовница.Той го мързи да живее.Никъде не му се ходи,нищо не му се прави.Като отидем на село излиза и пие като за последно.Пък и понякога ми си ще да си има любовница,барем го прибере у тях.
Може и да има, може и да няма...проблемът е, че уж е бил готов да семейство и нови отговорности, вкл. и финансови, а се е оказало, че не е. Вероятно е млад, изведнъж е видял многото възможности пред себе си , а вече "вързан"...и сега ви възприема като пречка пред "осъществяването" си в някакви други аспекти..било и срещи с нови хора, жени, места, развлечения, възможности...Моя близка беше изпаднала в същата ситуация, сега е щастливо разведена, пожелавам ти успех!

Какво значи млад? На по 26-7 са явно. Аз родих на 25, живеехме самостоятелно, бившият ми мъж беше една година по-млад. Не му и хрумна да си се размотава с приятели, а си пое отговорността по детето. Парите ни бяха общи и отиваха по неоходимите тогава пера.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 613
Какво значи млад? На по 26-7 са явно. Аз родих на 25, живеехме самостоятелно, бившият ми мъж беше една година по-млад.
Само че, сегашните 24/25 годишни "мъже" съвсем не са точно мъже  Laughing Нито им е на повечето до брак и деца. Това наблюдавам масово, поне аз.

# 37
  • Мнения: 22 036
Че то и преди 15 години не им беше. Още са ергени повечето. Синът ми е на 16 и е достатъчно разумен, за да знае какво прави, а ти оправдаваш мъж на 26-7 (не знам на колко е).

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 3 613
Че то и преди 15 години не им беше. Още са ергени повечето. Синът ми е на 16 и е достатъчно разумен, за да знае какво прави, а ти оправдаваш мъж на 26-7 (не знам на колко е).
Не го оправадам. Къде съм писала това, момъкът си е егоист до мозъка на костите и вероятно ще си остане такъв...Думите ми целят да замислят авторката на темата, нищо друго. Защо е агресивен реално, дали въобще храни чувства на обич, дали въобще възприема ролята на баща и съпруг адекватно...

# 39
  • София
  • Мнения: 39 114
Имало е и винаги ще има такива мъже. Въпросът е да не живеем с тях, ако може.

# 40
  • Мнения: 22 036
Разбирам те, но прозвуча, все едно е млад и за това  Peace. Да се спасява момичето, защото този мъж не е читав явно, а аз рядко съветвам да се разделят.

# 41
  • Мнения: 38
Вдигнали му заплатата и започнал да се дуе, да блъска жена си и да ѝ брои залъците едва ли не. Къде го този, да го караме към солниците в Бургас, да си премисли приоритетите в живота?
Да се скъпи за най-скъпото в живота му... Плужек!

# 42
  • София
  • Мнения: 24 839
Той си ходи на обед с колегите но ресторант и хапва,а аз със 80 ст.два дена пия си по едно кафе от машината и си стоя в стаята и чакам всички да се върнат от обяд.Чуствах се адски унизена.Всеки ден е в различно настроение.Като искам да говорим или гледа филм,или му се спи.Не иска да правим нищо заедно.Все ме юрка,не помага  само спи.Незнам как да постъпя.

Тази идилия, ти ли си я хареса и реши да превърнеш в начин на живот, докато смъртта ви раздели? newsm78
Ако е така, нямам какво да те посъветвам, освен да не се оплакваш, а да си спомниш, че така си искала да бъде.
Ако тази стиснатост, това безхаберие и това делене на парите са следбрачен подарък, слагай юнака на масата срещу теб и му обяви, че му прехвърляш майчинството и отиваш да работиш, за да си изкарваш пари като бял човек и че е твой ред да си гадта, която оставя човека до себе си да гладува, да ходи с една тениска и да се грижи за детето, все едно че го е донесла зестра от майка си.
Ако отново откаже разговор, напиши му  го черно на бяло и му го дай- веднъж на хартиен носител и втори път на мейла, за да не каже че не го е получил.
Докато чете и докато осмисля, избягвай разговорите, освен ако не реши да говори по същество, като отговаряш едносрично.
Ако и това не доведе до някаква промяна, не знам. Peace

# 43
  • Мнения: 48
Този човек няма да се промени. За да сендържи така и прави скандали за пари явно любовта му е изчезнала,а може да има и любовница.... Взимай си детето и го напусни. Този само ще ти трови живота.

# 44
  • Мнения: 2 123
Хайде да четем първо и после с напътствията! А АбсурТ?

Общи условия

Активация на акаунт