КГБ = Клуб на Готините Баби - 178.

  • 62 531
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 5 074

ъъъъъъъъъъъъъ, то пак ли има избори? Нещо не съм  разбрала.
иначе аз си кашлям, въпреки че се лекувам.
Пл. е  заредил фасула за утре - да си го яде.
КАГ, не се стряскай  - разни новодошли току пуснат линк за "Дайте да дадем".

Ами  Айша , лошо няма да тагнеш, нали е без пари...

# 496
  • Мнения: 2 099
Борянка, за едното спанье - с Танитка сме се разбрали. Но понеже сме дружина тричките - ще те вземем при нас, носи си надуваем тюфлек. Може и аз да взема един от София.
 hahaha Joy

# 497
  • Мнения: 18 549
О ,не...нещата вече са решени.До  тук питах за мнения  и  да се знае  какво да се очаква. Нататък само решения  и организиране.Каквото ни е кажем ,организаторите. Дано е  по-добро представянето от планирането,  да изкараме добре  и с мерак за нови срещи.Нататък думата е на организаторите ,вие ще говорите и пишете след 2  юли.Като се приберете ще докладвате-прибрах се.

# 498
  • София
  • Мнения: 8 376
Най после ми дойде времето за "разговор" с вас мили дрЪжки и красТавици.
Изчетох ви от игла до конец, но няма да коментирам, че е време за спане.
И аз гласувах! Дано гласът ми помогне на това наше детенце. За всичките дечица бих гласувала, но доколкото разбрах, мога да гласувам само за едно дете, но на всеки час. Моля ви дайте инфо, че не съм наясно добре ли съм разбрала. Да не дава Господ, човек да се моли за помощ, особено когато се касае за дете и да се сблъсква с равнодушието, безразличието и бюрокрацията... Ама никой не е застрахован. Човек не знае утрешният ден какво му носи...

БОРЯНЧИЦЕ smile3501 Бива те за командирка! Я какъв команден глас извади Wink Аз напълно ви се доверявам. Нямам претенции. Мога да спя с всички Joy А това как ще прекараме зависи единствено и само от нас.

Хайде, лека нощ и приятни сънища. Утре пак съм на куклен театър. Ще гледам Малките плодчета hahaha Joy

# 499
  • София
  • Мнения: 1 740
   Защо аз не мога да гласувам на всеки час? Нещо пак не съм разбрала. Първия път не обърнах внимание на брояча,не видях дали се промени след като кликнах.При следващите ми гласувания брояча не отбелязваше нищо.Или не може да се гласува на всеки час,или аз не го правя както трябва.Който е наясно да каже! Имам желание да гласувам още.

# 500
  • Мнения: 172
Яжка, аз също се опитах да гласувам втори път. Изписа ми, че вече съм гласувала. Влязох в групата - апел:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=977928
В пост 4 пише: "...Да напомня- може да се гласува по веднъж на всеки 24 часа."
Вярвам, че ще успеем да помогнем на детето!  Praynig


# 501
  • Мнения: 172


Мила и борбена, Шпунц Heart




                    На Елиа на Фло, на Ели на Фурийка, на госпожицата на Светълчо, на момчето на Римар и на зетчето на Яжка Heart





# 502
  • Мнения: X
Качвам поста отново.

Мили майки, обръщам се към нас, защото сме заедно вече години и ви чувствам близки. Много сме, можем с малко усилие да помогнем много. Не става дума за набиране на средства. Не се иска нищо друго, освен добро желание и активност.
Да помогнем  с гласовете си на едно дете с тежка ДЦП. Става дума за рехабилитация в специализиран център в Словакия. Обявили са фотоконкурс с рекламна цел, получилият най-много гласове получава безплатна рехабилитация.
Не се иска регистрация. От всеки IP адрес може да се гласува по веднъж на всеки 24 часа.

http://ru.adeli-center.com/about-us/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0 … 0%B5%D1%82%D0%B5/

Единственото българче от  62 снимки. С българското знаме на коленете на Гошко, пред народния театър.
Той е син на моя колежка и приятелка, на 14 г е, плакали сме заедно години за всичко, което се случи. Поредица от лошо стечение на обстоятелства, като всяко ново събитие завършваше по възможно най-неблагоприятния начин, като тунел със зазидани странични изходи. Всичко доведе до тежка остатъчна квадрипареза и екстрапирамидна симптоматика.

Единствено рехабилитацията дава  подобрение, мравешки стъпки, на много висока цена. Те са ходили два пъти в този център и отчитат ефект от процедурите. Надяваме се да успеят да отидат и трети път, при максимално облекчени финансово условия, като  достигнали челната тройка по брой гласове.

Ако имате въпроси, питайте.

За Бога, сестри, гласувайте! Разчитаме на вашата подкрепа.

# 503
  • Мнения: 1 065
Добро утро в неделя.
И днес е празник, даже двоен ...  
Честито на именниците - честито на Ели на Фурийка, на Елиа на Фло, на Ели на Светълчо,  на Коцетата - зетя на Янчето, сина на Римар  и на всички други, които пропускам сигурно.
 [/b.

Мислех, че ще мога да ви призова на среща тези дни, но няма да стане, искаше ми се да поговорим.

Ще отсъствам известно време по уважителни причини.
Няма да го пиша в прав текст,
Скрит текст:
Скрит текст:
знам, че имам ,,последователи''-читатели
но ще се сетите, затова -
Моля ви, всичко по организацията на срещата в Плевен, което ме касае, някоя добра душа да ми пише като лични съобщения. Ще търся начин да се информирам, а при първа възможност ще се обадя..

Със всичко и с всички съм съгласна.
Чакам с нетърпение да посрещнем джулай морнинг в Плевен.

Весел празник на имащите повод, хубав ден на всички.

П.П. Редактирам се...не знаех, видях от Кари.

Честит рожден ден,  Шпунци.
Прегръщам те и ти желая здраве и късмет!

И за за коя Диди става въпрос не се сещам, но щом Кари пише значи е наш човек  -
И от мен - честито.

Последна редакция: нд, 21 май 2017, 07:58 от djily

# 504
  • Мнения: 1 250
Мила Шпунци,честит рожден ден,  още дълги години да си здрава, силна, все така бойна.Да си усмихната и щастлива с хората,които са окло теб.

Диди, бъди жива, здрава, радвай се на живота, на порасналия ти веч син !


Честит имен ден на Ели-тата на Фурийка, Фло, Светълчо, сина на Римар и зета на Яжка и на всички,които празнуват в семействата ви.
[/color][/size]
За всички по цветенце:



Аз гласувах снощи. Довечера пак.[/b][/i]

Лек и усмихнат ден Simple Smile

# 505
  • София
  • Мнения: 1 529



Благодаря на Хармонично и на Кари . Hug Hug

Честит имен ден на Елитата и Косьовците.


# 506
  • София
  • Мнения: 4 177
Шпунци, честит рожден ден!  Много здраве и щастие ти пожелавам!

Честито на имениците!

Последна редакция: нд, 21 май 2017, 08:51 от rimar

# 507
  • Мнения: 1 082

ШПУНЦ-ЗА ТЕБ МИЛА!!!
  И ЗА ИМЕНИЦИТЕ-
  Гласувах-дай Боже да има успех!
Големи културни и туристически мероприятия проведохме с ММ-бяхме на концерта на Поли Паскова-на площада-поиграх бяла роза и Елениното-да не и се давам на главата-и пак в нейна чест се качихме на паметника-1300 години България - над Шумен, полежах и на вълшебен камък на Мадара-пак се мотай главата-не и обръщам внимание-внушавам си че понамалява световъртежа-правя и упражнения за дишането.
  Бяхме и на откриването на рали България-а вчера ни поваля и дъждец-били сме в Шумен след Бойко Борисов-не ни почакал-ама какво от това.
  Освен главата имам проблем, че не мога да си намеря сватбен тоалет-нали сме сватбари -20 години не сме присъствали на такова събитие-омръзна ми да обикалям магазините-и нищо ама нищо....а искам да съм хубава леля на булката.
   Приятен ден милички!!!

# 508
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 295
 Добро утро и от мен!

 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , ШПУНЦИ!ЗДРАВЕ, ЗДРАВЕ И ПАК ЗДРАВЕ! БЪДИ ЩАСТЛИВА!

                        
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ДИДИ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!

 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА КОЦЕТАТА И ЕЛИТАТА! ДА ИМАТ ПОВЕЧЕ ПОВОДИ ЗА РАДОСТ!

                    

Джили Joy Коцето е зет на Яжка, не мой! А Диди е една дружка  от Варна от почти началото на темата, но от две-три години не е писала.
И аз гласувах! На линка, който е дала Мая, най-отгоре с големи черни букви пише, че може да се гласува един път на ден  hahaha

# 509
  • Мнения: 239
И аз гласувах. Утре пак. Дано да помогнем!  Flowers Four Leaf Clover


Шпунц, честит рожден ден! newsm51
Миличка, от здраве да не се отървеш,
голям джакпот в сметка  да прибереш,
на почивки и екскурзии да се отдадеш,
късмета по теб да върви- с кола, или пеш,
да се осъществи всеки твой мерак и копнеж,
голямата ни обич да можеш да понесеш,
а вида ти до сто години да е все така свеж!
Весел празник! Наздраве!
  cheers


newsm59 bdbaloni Two Hearts Flowers Four Leaf Clover  love001



Честит рожден ден и на ДИДИ!  newsm51
Много здраве, щастие, любов, късмет и да пише редовно! 


newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover  love001 cheers


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ ДНЕС!
ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ, КЪСМЕТЛИИ, ПАРАЛИИ И ГОЛЕМИ ЛЮБОВЧИИ!


newsm51 newsm10 love001 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover



Хубав празничен, почивен ден! newsm10





Общи условия

Активация на акаунт