Като две капки вода- сезон 5, тема 5

  • 58 097
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 547
Малко се притесних като Рачков се метна на АТВ-то.Очаквах да отиде в публиката

# 76
  • Мнения: 4 871
Не можах да гледам предаването, обаче като чета коментарите ви, явно тази вечер си е заслужавала. Ще гледам записа.
Мерси за темата  bouquet

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
 bouquet за темата...
Гласувах за Деси...страхотна беше!И що спечели Коцето newsm78
Миро си е Миро,както казвате...ето Виктор най-накрая му каза поне да опита фалцет...ма не ooooh!

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
Деси спечели,не Коцето Naughty

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Оооо,щото беше най-отзад на редицата Grinning

# 80
  • Мнения: 5 451
Телевизорът ми е на 1 година, но при изпълнението на Миро ми изглеждаше като че ли е на плейбек и устенцата му не съвпадаха със звука. Ще сменям плазмата. newsm78

# 81
  • Мнения: 2 751
Що ли ми трябваше да гледам kpop...заболя ме главата, одъртявам  Mr. Green
Просто си представям Ваня как ще се кълчоти като туй нящу CL и ще мяука "ням-ням-ням"...

Сори, но това е като за Михаела, този образ да го дадат на мъж е тотална подигравка  Crossing Arms

# 82
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Малко късничко, но да изкажа и аз мнение:
1. Люси. За мен отново беше покъртителна, нито пя добре, нито танц докара, нищичко...Какво беше пак това припадане по нея, нямам представа просто.

2. Десислава. Браво! Показа какво може. Тази жена има страхотен глас. Чалга не харесвам, но съм я чувала нея в много изпълнения, в които съм забелязала гласа и. Били те поп, народна или каквато и да е друга музика. Другата седмица обаче ще и е тежко според мен.

3. Коцето. По принцип не го харесвам, но не мога да отрека, че се постара много този път. Браво за което.

4. Башар. Не е певец човека, грима не зависи от него. Имаш опит така че, поне това трябва да се оцени.

5. Миро. Така обичан в темата. Не ме разбирайте погрешно, харесвам го като певец, но както и преди казах - двойни стандарти. Когато Миро си пее като него си, т.е. всеки път е "Ех Миро не може да избяга от гласа си; Миро какъв е сладур, нищо, че пее като себе си." и т.н., а когато е друг изпълнил - тежко му просто.

6. Михаела. Хареса ми как пя. Песента може да звучи елементарна, ама това монотонно пеене хич не е толкова лесно колкото изглежда. Не и се получи танца, но тя отдава повече на глас, отколкото на танц. Ако беше Дара или Гери Никол, щеше повече да се справи.

7. Ваня. Е много ми е симпатично това момче, видимо се забавлява, дава всичко от себе си и до колкото може го прави добре. А снощи беше много добре. И стига с това подпиране. Беквокал му се вика е както казах и преди е част от самия инструментал в голяма част от случаите. Ако пее без беквокал, няма да звучи така както оригинала, ще си звучи като друга песен.

8. София. Този път не ме впечатли. Само това мога да кажа.

# 83
  • Мнения: 17 546
Ваня, всъщност, не е никак безобиден човек. Пее, не пее, това няма значение. Той е амбициозен и от тези, дето преследват целите си на всяка цена и малко безцеремонно. Не му стана приятно, че е назад точно в изпълнение на родния му език, на любима група, на нещо, което е било любимо на баща му, който му е много скъп и когото е загубил преди 5 години. Образите не му се получават, щото има пипонеста глава и специфично лице(за мен не е хубавец) и някак във всеки образ изглежда еднакво. Една перука образ не прави...

На Мишето не и се получи кълчотенето, защото е много слаба и изглеждаше смешно. Виж, Герито с дупарата, щеше да изтрепе се живо! Crazy Mr. Green И как странно се задъхваше, въпреки не особено динамични танци и песен.

# 84
  • Мнения: 14 967


На Мишето не и се получи кълчотенето, защото е много слаба и изглеждаше смешно. Виж, Герито с дупарата, щеше да изтрепе се живо! Crazy Mr. Green И как странно се задъхваше, въпреки не особено динамични танци и песен.

Ако щеш ми вярвай , но точно същото  снощи си мислех и аз  за Гери -Никол Laughing
И пак да си споделя- какво се очаква от тази Михаела за в бъдеще , нямам идея. Ами има глас лапето , но няма харизма. С нищо не се отличава от средностатистическа певица. Каква най-добра , какви суперлативи , какво чудо. Shocked

# 85
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Няма харизма в твоите очи може би. За мен има. За хората, с които коментираме предаването и участниците (колеги и приятели) също има.

# 86
  • Мнения: 14 967
Няма харизма в твоите очи може би. За мен има. За хората, с които коментираме предаването и участниците (колеги и приятели) също има.
Е , то е ясно , че е в моите  Laughing
Ми не я виждам , честно. Хубаво е ,че има хора и на различно мнение. Бъдещето ще покаже дали от това момиче, ще се оформи една звезда.

# 87
  • Мнения: 17 546
Няма харизма в твоите очи може би. За мен има. За хората, с които коментираме предаването и участниците (колеги и приятели) също има.
Интересно е, че мнението, което изразяваш тук за участниците, е диаметрално противоположно на това на болшинството. Очевидно това на колегите ти и приятелите, също. Моето и на моите е обратно на твоите, а като гледам и тук, и според гласуването на зрителите - също.  Grinning

# 88
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
. И стига с това подпиране. Беквокал му се вика е както казах и преди е част от самия инструментал в голяма част от случаите. Ако пее без беквокал, няма да звучи така както оригинала, ще си звучи като друга песен.

Моля? Обясни, обясни! hahaha


 

# 89
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Няма харизма в твоите очи може би. За мен има. За хората, с които коментираме предаването и участниците (колеги и приятели) също има.
Интересно е, че мнението, което изразяваш тук за участниците, е диаметрално противоположно на това на болшинството. Очевидно това на колегите ти и приятелите, също. Моето и на моите е обратно на твоите, а като гледам и тук, и според гласуването на зрителите - също.  Grinning

Нормално е Бижу, няма как да сме всички на едно мнение. Просто споделям какво сме обсъждали с колегите и познати, приятели.

. И стига с това подпиране. Беквокал му се вика е както казах и преди е част от самия инструментал в голяма част от случаите. Ако пее без беквокал, няма да звучи така както оригинала, ще си звучи като друга песен.

Моля? Обясни, обясни! hahaha


 

Не мисля, че е нужно.

Общи условия

Активация на акаунт