Като две капки вода- сезон 5, тема 5

  • 58 128
  • 757
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 17 546
Да, разбира се! Peace И аз това правя - обяснявам си гледната точка.

# 91
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
"На вкус и цвет товарищей нет."

# 92
  • Мнения: 6 594
Пак съм ви изтървала...и предаването на пресекулки гледах.
Рачков къде се е пребил? Гледах като се метна на едно АТВ? Там ли?
Деската ги разби, спор няма, а Миро ще е интересен Веско Маринов. Не се съмнявам, че ще се справи след пиленцата на бат Милко. Mr. Green

# 93
  • Мнения: 19 318
Гледах наскоро едно клипче от турне с Комиците. Десислава е участвала и имитира нейни колежки от поп фолка, както и световни изпълнители. Справа се чудесно с гласовете. Дори се зачудих, че там имитира Шакира, а в Капките не и се получи така добре.

Десислава чисто вокално беше най-добрата Шакира, правена в Капките. Шакира на живо също не е като Шакира на запис, танците ѝ вземат и на нея въздуха. За визуално, само в главата обаче, смятам, че това беше Прея.

Като сценично поведение се издъни Десислава тогава. Вкара един такъв кръчмарски маниер - певиците по заведенията имат навика да се въртят около по-важните клиенти, паралиите, да им пеят на ушенце, като в замяна на персоналното внимание очакват бакшиш. Това за кръчма може и да е успешна стратегия, но не върви за поведение на концертна сцена. Съчетано със скованите ѝ движения и притеснението как изглежда в това облекло, се получи един доста грозен ефект.

# 94
  • Мнения: 5 825
Аз съм на мнение, че на Десислава и беше най добрия образ до сега.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 1 583
И аз харесвам Мишето, но не тук, а в нейните си песни и клипове. Като беше част от Х Фактор, никак не й симпатизирах, но като излезе "Стъпка напред" установих, че много я харесвам.
Впрочем, за един изпълнител е важно не само техника и харизма, а и да има кой да му напише хубави песни. Аз например обожавах Славин Славчев и Християна Лоизу докато бяха във Фактора, но не мога да изслушам цяла песен от тези, които им направиха след това.

# 96
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И аз харесвам Мишето, но не тук, а в нейните си песни и клипове. Като беше част от Х Фактор, никак не й симпатизирах, но като излезе "Стъпка напред" установих, че много я харесвам.
Впрочем, за един изпълнител е важно не само техника и харизма, а и да има кой да му напише хубави песни. Аз например обожавах Славин Славчев и Християна Лоизу докато бяха във Фактора, но не мога да изслушам цяла песен от тези, които им направиха след това.

Саня им разказа играта. Уникални таланти, заровени дълбоко под некачествен текст и музика.

# 97
  • Мнения: 17 546
И договори като воденичен камък на шията...

# 98
  • Мнения: 2 755
Особено заради Славин, така ми иде да я оскубя тая мериносова овца  #Cussing out

Сетих се как Кристиян Костов пее "Искааам да купя самолет на мамааа.." и в клипа Санята слиза триумфално по стълбичката.

# 99
  • Мнения: 3 502
Славин вече не е във "Вирджиния Рекърдс", разделили са се със Саня. Много съжалявам за това момче - новите му песни са пълен кошмар.

# 100
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Славин вече не е във "Вирджиния Рекърдс", разделили са се със Саня. Много съжалявам за това момче - новите му песни са пълен кошмар.

Е сигурно все в някой момент ще изкара нещо. Ако го вкарат и него в Капките хората ще си поприпомнят за него. Аз лично си го следвам във фейсбук, забавни картинки и клипчета пуска  Mr. Green много добро момче и страхотен талант, дано му се отприщи на някъде кариерата да можем да си го слушаме  Hug

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 26 661
Особено заради Славин, така ми иде да я оскубя тая мериносова овца  #Cussing out

Сетих се как Кристиян Костов пее "Искааам да купя самолет на мамааа.." и в клипа Санята слиза триумфално по стълбичката.


Joy
Не съм го гледала клипа,сега ще го потърся...

# 102
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз харесвам Мишето, но не тук, а в нейните си песни и клипове. Като беше част от Х Фактор, никак не й симпатизирах, но като излезе "Стъпка напред" установих, че много я харесвам.
Впрочем, за един изпълнител е важно не само техника и харизма, а и да има кой да му напише хубави песни. Аз например обожавах Славин Славчев и Християна Лоизу докато бяха във Фактора, но не мога да изслушам цяла песен от тези, които им направиха след това.

Саня им разказа играта. Уникални таланти, заровени дълбоко под некачествен текст и музика.

Абсолютно!
Много плоски текстовете напоследък....

Тия които са при Графа (Монте Мюзик) са доста по-добре!  Peace

# 103
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Особено заради Славин, така ми иде да я оскубя тая мериносова овца  #Cussing out

Сетих се как Кристиян Костов пее "Искааам да купя самолет на мамааа.." и в клипа Санята слиза триумфално по стълбичката.


Joy
Не съм го гледала клипа,сега ще го потърся...

Не знам защо е решила, че е достатъчно впечатляваща, че да участва в клип въобще...  Tired

Ама тя си пада по младички, може и за това да се е набутала в клипа.


Уффф много отклонихме темата май  Rolling Eyes Embarassed

# 104
  • Мнения: 3 064
На Нова Плей ли да гледам записа от снощи? И има ли срок, или може винаги да се гледа старо шоу?

Общи условия

Активация на акаунт