Домакини 61/ Вън на припек лятос купона ще върви

  • 58 109
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • при късмета
  • Мнения: 24 127
Аз си скъсах нервите с тези снимки. Не стига, че има-няма 20, ами не искат да се качват в акаунта ни на гугъл фотос. Ще ви покажа само няколко, то и без това е хотел, плаж и море.
Само!? Ти на това казваш "само"? Че какво му трябва повече на човек? Невероятни снимки, Смърфи, благодаря  Hug

Аз често правя памук погачата и намалявам значително захарта. Даже никога не съм я правила с пълното количество, че ми се видя много. Слагам захар-сол или 1:1 или 2:1.
Зависи колко обичате да ви сладни хляб, ние не обичаме изобщо

Писе, дано бързо минава!  Hug Има такива моменти и са много неприятни  Hug

# 76
  • Мнения: 3 854
Ма ко -  bouquet Спомням си аз, че имаше някаква врътка със захарта, ама като не съм я правила отдавна, вече не помня каква беше.  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 11 663
Добър ден!
Писе  Hug
Смърфи баницата ще стане! Точно така не съм навивала "розички", но правя "пънчета"  hahaha
не ги "надиплям", а навивам руло и го режа на равни части и нареждам "пънчета"  Joy Факт е, че по различния начин на подреждане на корите дава и по-различен вкус.
Снимките ти буквално стоплят  bouquet
Малкия започна да ходи на плуване - поне не е в калта  hahaha
усмихнат ден ви желая  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 3 854
Калинка, мерси за разяснението! Hug Това с пънчетата съм го гледала някъде, а и изглежда по-мързеливо от надипляне на розички. Wink А ти как я правиш тоест някакви количества на продуктите да ми дадеш. Praynig Вашите кори са като тукашните и да знам какво да слагам. Иначе по рецептата на Моренка си я правя с твоята модификация със сметаната, ама ми се иска да опитам нещо различно. Peace

# 79
  • Мнения: 39 666
Само аз ли не виждам снимките?

Писе, горе главата!  Hug Ако не е някой от най- близкото обкръжение те съветвам да не си хабиш нервите.

# 80
  • Мнения: 3 854
mariat - я, виж дали ще стане така - https://goo.gl/photos/XoHZ2UfzJtP6EHkr5

# 81
  • Мнения: 1 826
Работата пречи на мислите.Слезнах  в двора да плета-забравих си иглата,паднала от торбата ми с прежди и кълбета. Laughing Плета обаче от черешата е нападал цвят и сухи череши,взех метлата и на почивки изметох около къщата.Плетох пак и накрая си счупих иглата,та се качих да хапна.
Мария не само ти не виждаш снимките,ама от линка се виждат.Завид Смърфи.
А за памук погачата аз слагам 1 лъжица супена сол и  или 3супени лъжици с маята захар равни.
Заоблачи се и дано повали че има нужда.

# 82
  • Мнения: 39 666
Смърфи,  Hug. Направи снимките на картички и магнити и ще забогатееш много бързо!

# 83
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Смърфи , и аз много харесах снимките
голяма красота

# 84
  • Варна
  • Мнения: 10 632
И аз успях да видя снимките вече от линка. Смърфиетка, много е красиво, много!

Писенце, пожелавам ти сила, воля и твърдост, които да ти помогнат да преминеш през този период! Дано да остане зад гърба ти вече и да не ти тежи!

# 85
  • Мнения: 6 102
Добро утро Simple Smile
Чета ви момичета от телефона ама ми е трудно от там да пиша.
Ние сме добре , на въртележката съм .Сега съм на вълна Гергьовден, не зная дали освен майкини ще дойде някой друг ама аз ще се приготвя , тъпото е че мъжа и няма да е с нас , ама здраве да е .
Вечер ме оства време да седна , децата докато оправя , да сготвя и то станало време да лягаме , сутрин задачите да си прегледам и станало време да тичаме ( ама буквално че все излизаме 5 мин преди автобуса , а ако го изпуснем вече ми се объркват всички други връзки за работа )
pisenxeto  Hug дано нещата при теб се оправят бързо
Ето докато седна и станало време да ги будя .
Хубав ден на всички!

# 86
  • Мнения: 39 666
Добро петъчно утро!


Някой да ми нарита задника да отивам да гладя!

Последна редакция: пт, 05 май 2017, 08:06 от mariat

# 87
  • при късмета
  • Мнения: 24 127
Рит, рит, рит  Стига ли? Wink

# 88
  • Мнения: 3 854
Легнах си с главоболие, станах с главоболие, сега вече пих хапче. Ами така е, има глава - има проблем, няма глава - няма проблем.  hahaha

Мариат - ама защо толкова работна в петък, тц, не се прави така. На който му трябват изгладени дрехи, сам да си изглади. Тя работата да не е куче, че да избяга.  Wink

Джейми, вярно, че си имаш именик утре! Да ни почерпиш и нас!  Hug

А хайманата Славчето дали се завърна от гръцко?  newsm78

Ама понякога било хубаво да те боли глава (но не много, де Wink), лежа си с лаптопа и зяпам плетки на питки. Не че някога моите кунки ще направят такова нещо, но имам идеалното оправдание нищо да не правя. Ами така де, глава ме боли.  hahaha

# 89
  • Мнения: 1 826

Добро утро от мен.Е и аз не мога да се събудя  и да стана.Сега пия кафе и се разсънвам,кръста или бъбрека от дясно ме болиплато.А трябва да излизам че имам пратка от Еконта.Снощи ходихме да купим краставици от пазара с колата,че да не мъкна аз и от там на биричка с мм.
Дали някакви песъчинки имам или дето се навеждах да чистя вчера.... та  плановете за днес са като на Смърфи.
Днес вече ще мисля за вечеря,че снощи се разминах.
Мария бавно и славно глади,че в тая жега....
Джей  справяш се идеално,а утре ще чакаме почерпка.И аз сега като се замислих колко именници имаме-може да ги обиколим всичките и така да мине деня. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт