Витилиго 4

  • 75 124
  • 515
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 98
Radost, а от къде ги закупихте- не намирам нищо онлайн.

# 106
  • Мнения: 6
Има аптеки,в които могат да се поръчат.Незнам точно кои.Кадурина ми даде телефонният номер на мъж,който ми каза в коя аптека във Видин (това е моят град)мога да ги поръчам.Ако желаете ще ви дам номерът на човека.

# 107
  • Мнения: 12
Има аптеки,в които могат да се поръчат.Незнам точно кои.Кадурина ми даде телефонният номер на мъж,който ми каза в коя аптека във Видин (това е моят град)мога да ги поръчам.Ако желаете ще ви дам номерът на човека.
Има ги само по заявка в аптеки Сейба. Цените са различни.

# 108
  • Мнения: 98
да,ако може телефон,ще съм благодарна

# 109
  • София
  • Мнения: 132
Здравейте ,влизам рядко и се опитвам да пиша на всички ,които са писали ,но не знам успявам ли . Ще се опитам да кача снимки ,че няколко човека помолиха Simple Smile

# 110
# 111
# 112
  • София
  • Мнения: 132
Извинявам се за лошото качество ,но на тъмно -толкова Simple Smile Ако намеря ще направя преди. И след , мисля че се вижда до къде са били Simple Smile

# 113
  • Мнения: 3 610
Здравейте Мони писах ви на лично но не сте ми отговорила ..за това пиша в темата ще поръчвате ли Органикс  или да се спасявам сам.Надявам се скоро да отговорите за да зная как да процедирам.

# 114
  • София
  • Мнения: 132
Здравейте ,извинявам се на тези на които не съм отговорила. Намерете ме и ми пишете във вайбър 0895306250 или ФБ Симон Йордснова . Наистуна ,нямам мн време да влизам тук Simple Smile

# 115
  • Мнения: 3
Здравейте имам витилиго от 12 години пробвах всякакви мазила нищо не помага. Имах петна по главата краката и на гърба по голямо петно.
Преди 8 месеца започнах лечение на лампа в Пловдив УМБАЛ „СВЕТИ ГЕОРГИ'' Клиника по кожни и венерически болести. Петната от главата се махнаха и от краката се изчистиха за 4 месеца но първото което е на гърба още се боря с него то се махна на половина. Лампата е специално за лечение на витилиго.
Може да опитате ако сте близо до Пловдив.

# 116
  • Мнения: 98
Здравейте,Паров,kolko  пъти ходите в месеца и каква е цената

# 117
  • Мнения: 3
Здравейте първо ходих по 3 пъти седмично една процедура струва 10 лева на месец ми излизаше 120 лева първите три месеца. От четвъртия месец започнах да ходя по 2 пъти седмично. Първо ви правят проба на кожата която струва 20 лева. Отделно ми изписаха мехлем които струва 23 лева.

# 118
  • Мнения: 33
Здравейте Паров,  може ли да кажете при кой лекар бяхте там? Понеже съм от Пловдив, да знам за кой да си запиша час. Благодаря предварително Simple Smile

# 119
  • Мнения: 98
опитах да си поръчам vitiligoorganic ,но сайта не ми прие плащането,а във фб ми отговориха веднъж и до там.Отказаха ме без да искат Simple Smile В нета попаднах на информация,че има случаи на успешно повлияване с етеричните масла на DO TERRA.То е някакъв протокол.Включва мазане и пиене на есенциални масла бергамот,смирна,тамян...Някой да е срещал подобна информация?

Общи условия

Активация на акаунт