Витилиго 4

  • 75 629
  • 515
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 615
За плаж става ли?
Просто питам аз лично не си крия петната те са част от мен на който не му харесва да не гледа.

# 301
  • Мнения: 8
За плаж става ли?
Просто питам аз лично не си крия петната те са част от мен на който не му харесва да не гледа.
         


Да става, ако случайно се изтърка някъде може да намажете отново                                 

# 302
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Съмнява ме да е слънцезащитно.

За плаж - слънцезащитен крем/спрей/олио фактор 50. Приятно прекарване пожелавам!

# 303
  • Мнения: 3 615
Съмнява ме да е слънцезащитно.

За плаж - слънцезащитен крем/спрей/олио фактор 50. Приятно прекарване пожелавам!
Става дума за прикриване на петната козметично не да се предпазват от слънцето.Двете неща са различни.

# 304
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Съмнява ме да е слънцезащитно.

За плаж - слънцезащитен крем/спрей/олио фактор 50. Приятно прекарване пожелавам!
Става дума за прикриване на петната козметично не да се предпазват от слънцето.Двете неща са различни.

Ама разбира се! Как не се сетих! Нищо, нали, че вечерта ще си като варен рак на петната?

# 305
  • Мнения: 8
Крема фон дьо тен е със слънцезащитен 20 фактор, предпазва много добре от слънце. Имам много бели участъци по тялото и като ходя на море ги мажа с този фон дьо тен за да изглеждам що годе с еднакъв цвят на кожата, давам съвсем пресен пример от минала неделя не съм се пекла на слънце, а просто от движение по жегата деколтето което ми е бяло стана рак червено, което не е мазано с фон дьо тена, а ръцете които бяха намазани се запазиха без грам червенина. Това е моето мнение, всеки решава сам за себе си и ще се радвам ако някой има по добро решение

# 306
  • Мнения: 790
Аз си използвам висок фактор слънцезащита и след това мажа също с този ББ крем за прикриване, основно по ръцете.

# 307
  • Мнения: 3 615
Като цена как е и от къде може да се вземе?

# 308
  • Мнения: 790
Купувам го от супермаркета или някоя дрогерия...в моменти на промоция съм го вземала и за под 10 лв. Иначе мисля около 13-15. Аз с една опаковка изкарвам цяло лято и не ми е голям разход. Доста добре се разнася.

# 309
  • София
  • Мнения: 4 884
Благодаря за препоръките относно ББ крема!

Аз вече си внушавам, че ако усетя слънцето върху лицето си, това неминуемо е свързано с уголемяване на петната и появата на нови. (:

# 310
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Няма връзка, споко. Просто кожата ти е изсветляла от миналата година, а петната са се появили в рамките на тази година, и когато потъмнееш от слънцето - започват да се виждат.

При мен при UV под 50 няма значение - изгарям жестоко. Но и аз не си печа дъто на плажа под чадъра, а съм постоянно във водата, така че забравете моето мнение.

# 311
  • Мнения: 34
За вдъхновяване и друга гледна точка http://livingdappled.com/

# 312
  • София
  • Мнения: 261
Момичета има  на Биодерма слънцезащитен крем 50 фактор, който е с фон дьо тен. Иначе аз също ползвам ББ крем, но само за вечер и зимата, лятото абсурд да изляза навън без слънцезащитен лосион

# 313
  • Нидерландия
  • Мнения: 618
Момичета има  на Биодерма слънцезащитен крем 50 фактор, който е с фон дьо тен. Иначе аз също ползвам ББ крем, но само за вечер и зимата, лятото абсурд да изляза навън без слънцезащитен лосион
О да, има голямо разнообразие от цветна слънцезащита, не само Биодерма. Lancaster също е мн добър. За ръце не ползвам защото работя с документи и остават петна по тях, както и по светли дрехи.

# 314
  • Мнения: 34
https://vitilox.com/
Някой да е ползвал или чувал отзиви?
Има няколко success story-та в нета с поредното не евтино мазило.

Общи условия

Активация на акаунт