Витилиго 4

  • 75 202
  • 515
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 610
Аз не говоря за пкк, а за хомоцистеин,  желязо  и б12 заедно.
Няма ли ги онлайн?

Аз съм с Ниски стойности на Б12, висок хомоцистеин и ниско желязо, лалва е връзката с витилингото?
Когато има дефицит на витамин от групата В хомоцистеина е висок.Трябва да потърсиш причината на неусвояването на витамина.Хората с витилиго и др автоимунни са с ниски стойности на Б12.Но има разлика от ниски стойности и дефицит.

# 391
# 392
  • Мнения: 1 986
Не се ориентирам за цената и как се поръчва?

# 393
  • Мнения: 34
Имат мейл и телефони. Аз писах мейл. Цената е eur 50 + разходите по паричния превод. Пристига за около 2 седмици.

# 394
  • Мнения: 8
От колко време го използвате вече и има ли резултат.

# 395
  • Мнения: 34
От 2 месеца. Маже се по 3 пъти на ден. Аз още съм на първата кутия от мехлема и има забележим пигмент в моите петна, които са на лактите и горната част на дланите.

# 396
  • Мнения: 8
Благодаря за отговора, може ли по подробна информация за количеството на продукта и ако може да качите снимка как изглежда самия продукт.

# 397
# 398
  • Мнения: 8
Може ли да споделите още резултати след някой друг ден за да се види какъв е ефекта, и за грамажа ако може да кажете колко е

# 399
  • пак там
  • Мнения: 2 885
... и за цената също. Че да си направя сметка коя банка да обирам, с моята изцяло бяла кожа Simple Smile

# 400
  • Мнения: 34

Това са инструкциите за употреба, 100 мл е кутията.

# 401
  • Мнения: 8
Вие как се доверихте и го поръчахте, някой препоръчали ви го или ей така решихте да си го закупите. От коя държава е, на какъв език написахте имейла  и..и.. и дайте малко повече инфо по подробно и изчерпателно моля ви.

# 402
  • Мнения: 2
Здравейте, някой може ли да ми каже от къде да закупя Melagenina Plus .Благодаря предварително.

# 403
  • Мнения: 34
Вие как се доверихте и го поръчахте, някой препоръчали ви го или ей така решихте да си го закупите. От коя държава е, на какъв език написахте имейла  и..и.. и дайте малко повече инфо по подробно и изчерпателно моля ви.
В линка, който дадох има цялото инфо - сръбска е фирмата, аз писах на английски мейла. Иначе никой не ми е препоръчвал този мехлем - от 5 години не спирам да опитвам всичко, което би могло да повлияе витилигото, с променлив успех за сега, но продължавам 😊

# 404
  • Мнения: 10
А някой знае ли дали този мехлем може да се закупи от аптека в Сърбия

Общи условия

Активация на акаунт