Витилиго 4

  • 75 575
  • 515
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 790
Преди няколко поста обсъждахме точно тази тема. Аз използвам ББ крем за ръцете, един автобронзант на Виши и с клечка за уши си намазвам внимателно петната като има потъмняващ ефект за няколко дни. Не е голяма играчка и съм доволна. За лицето използвам флуид със слънцезащита и цвят на Авен и обичайния си грим. Моята кожа по принцип е доста бяла и нямам голям контраст, но успявам явно да ги поприкрия, защото никой не ме гледа все едно съм извънземно и заразно същество.

# 346
  • Мнения: 234
Благодаря много за информацията. Моите тепърва се множат и това ме плаши. До сега бяха много малко години наред, но явно вече прогресира. Направо не спирам да мисля за това. Да оставим и другите по сериозни заболявания. Явно вървят ръка за ръка.

# 347
  • Мнения: 3 615
Петна да има но да сме живи и здрави.
Като са дошли при нас трябва да се приемат и да се продължи напред.

# 348
  • Мнения: 740
Извинето ме за невежеството, но преди да се появи проблемът ми, ползвах много малко разкрасителна  козметика! Явно ще трябва да науча това-онова. Автобронзантът не спомага ли да потъмнява кожата, когато има меланин в нея? Или е просто нещо което оцветява!?

# 349
  • Мнения: 234
И аз изобщо не съм запозната. Да не с тези козметика да е още по зле. И сега лятото от морето здравата кожа е още по тъмна. Объркана съм. Ще успее ли донякъде да изравни тена автобронзата. Благодаря предварително.

# 350
  • Мнения: 790
Зависи от цвета на здравата кожа. Ако сте много тъмни може да използвате някой за по-тъмна кожа. Аз не мажа здравата кожа, а само петната с тампонче. Не ми се получава много идеално, но се намаля контраста и петното изглежда по-малко и незабележимо. Трае няколко дни и има ефект върху заличаването на петната.Няма UV защита и кожата трябва да си се маже ако се излага на слънце. Правя го вечер през няколко дни след баня и оставям кожата около 10 минути непокрита, за да попие.

# 351
  • Мнения: 790
Криси, автобронзантът не е ускорител за тен. Той оцветява кожата без значение дали ще се излага на слънце или не.

# 352
  • Мнения: 6
Надеждата е, че експерименталното лекарство е дало добри резултати на втора фаза клинични проучвания, а се работи и по още няколко.

# 353
  • Мнения: 3
За кое експериментално лекарство става въпрос?

# 354
  • Мнения: 6
Jakafi или Jakavi, има информация в мрежата, на който му се чете

# 355
  • Мнения: 34
Само дето цената е убийствена, ако добре се ориентирам-по около 100 гущера хапчето...

# 356
  • Мнения: 6
 не става въпрос за хапчета, а за лекарство - крем и цена никъде не се споменава, защото не е пуснато в продажба. Както писах, все още се проучва, статиите казват, че е дало резултати.

Последна редакция: нд, 04 авг 2019, 00:17 от sandry

# 357
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Да видим кой ще се върже...

# 358
  • Мнения: 4
здравейте
използвам капки Гуна от няколко месеца и съм много доволен,пият се по схема 2x10

# 359
  • Мнения: 725
здравейте
използвам капки Гуна от няколко месеца и съм много доволен,пият се по схема 2x10
Здравей,колко дълго се пият и какво е подобрението?

Общи условия

Активация на акаунт